Błoński – Ferrari kursy i typy (Fame MMA 18)

Amadeusz Ferrari będzie miał okazję stoczyć dwa pojedynki na gali Fame MMA 18. Co ciekawe, wyjdzie do walk jedna po drugiej, co wzbudza dodatkowe emocje. Jednym z jego rywali będzie Kacper Błoński. Na walkę Ferrari – Błoński kursy oraz typy sprawdzisz poniżej.

Amadeusz Ferrari vs Kacper Błoński typy, kursy, zakłady (Fame MMA 18)

Zgodnie z oczekiwaniami fanów faworytem tego pojedynku jest Amadeusz Roślik. Warto jednak zauważyć, że Ferrari – Błoński kursy nie wskazują bardzo wyraźnie na wygraną Amadeusza, co świadczy o tym że analitycy widzą szansę na wygraną Błońskiego.

Błoński vs Ferrari zakłady

Wygrana Błońskiego

2.50

Obstaw tutaj

Wygrana Ferrariego

1.42

Obstaw tutaj

Nie ma w tym nic dziwnego, Kacper posiada argumenty, które mogą dać mu wygraną choć w naszej opinii będzie o to ciężko.

Ferrari – Błoński typy naszym okiem

Aktualnie bukmacherzy oferują jedynie kursy na zwycięzcę walki na gali Fame MMA 18. Nie ukrywamy, że będziemy czekali na rozszerzenie oferty ponieważ bardzo interesuje nas rynek na wygraną Ferrariego przed czasem. Nasze Ferrari vs Błoński typy będą kierowały się zdecydowanie w stronę tego pierwszego, ponieważ widzimy wiele argumentów za jego szybką wygraną.

W naszej opinii bardzo ważne dla Amadeusz będzie szybkie zwycięstwo w walce z Błońskim. Jest to spowodowane tym, że na tej samej gali będzie on mierzył się jeszcze z Marcinem Dubielem, wiec musi zachować jak najwięcej sił na ten pojedynek, który będzie dla niego dużo większym wyzwaniem. Ferrari – Błoński typy kierujemy więc w stronę wygranej Amadeusz i czekamy na rozszerzenie oferty o wygraną przed czasem.

Błoński - Ferrari typy

Ferrari vs Błoński kurs na Ferrariego

Amadeusz Roślik stanie 20 maja przed nie lada wyzwaniem na Fame MMA 18. Zobligował się on do stoczenia dwóch pojedynków w klatce Fame MMA co samo w sobie nie jest łatwym zadaniem, gdy dodamy do tego fakt że ma dosyć wymagających przeciwników to skala wyzwania robi się bardzo duża. Pierwszym rywalem będzie Kacper Błoński. Stylistycznie jest to dobry pojedynek dla Ferrariego. Obaj panowie preferują walkę w stójce a tutaj przewaga siły i szybkości powinny być po stronie Roślik. Biorąc pod uwagę te aspekty oraz perspektywę następnego pojedynku, zakładamy że Ferrari będzie chciał jak najszybciej wygrać walkę i iść przygotowywać się do starcia z Dubielem. Kurs na wygraną Władcy piekieł to 1.42 i w naszej opinii idealnie odzwierciedla jego szansę na wygraną w tym pojedynku.

Ferrari – Błoński kurs na Błońskiego

Ostatnia walka nie zakończyła się dla Kacpra pomyślnie. Musiał on ulec w formule no limit Marcinowi Dubielowi. Prawdopodobnie gdyby walka toczyła się na normalnych zasadach MMA to Błoński wyszedłby z tego starcia zwycięsko. W początkowej fazie pojedynku kompletnie dominował przeciwnika i wydawało się, że jest blisko zakończenia walki przed czasem. Niestety dla niego, opadł on z sił i w rezultacie sam poległ. W pojedynku z Ferrarim kondycja nie będzie jednak problemem dla Crushera. Obaj panowie lubią mocne wymiany w stójce, więc spodziewamy się szybkiego i konkretnego pojedynku gdzie nie będzie liczył się tlen a siła ciosów. Kurs na wygraną Błońskiego to 2.5, co może być kuszące dla wielu osób, które uważają że to on trafi Ferrariego pierwszy i wyjdzie z pojedynku zwycięsko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Amadeusz Ferrari (@amadeusznolove)

Fame MMA 18: Ferrari vs Błoński: kiedy walka?

Pojedynek odbędzie się 20 maja 2023 roku na Atlas Arenie w Łodzi.

Kursy na wszystkie walki Fame MMA 18 – typy Betclic

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o Ferrari vs Błoński

  • Kiedy Ferrari vs Błoński? Walka Amadeusz Ferrari vs Kacper Błoński odbędzie się 20 maja 2023 roku.
  • Jakie są na Ferrari vs Błoński kursy? Faworytem jest Ferrari. Kurs na niego to 1.42.
  • Gdzie znaleźć Ferrari vs Błoński typy? U nas.