Fury – Usyk transmisja. Gdzie oglądać walkę?

Fury – Usyk transmisja. Gdzie oglądać walkę?

Przed nami gala Ring of Fire. Główną walką podczas tego wydarzenia będzie starcie Tyson Fury – Ołeksandr Usyk. Gdzie dostępna będzie Fury – Usyk transmisja?

Oglądaj tutaj

Gdzie oglądać walkę Fury – Usyk? Transmisja na żywo

Gala Ring of Fire odbędzie się 18 maja 2024 roku. Rywalizacja ruszy o godzinie 18:00. Miejscem zmagań będzie natomiast Kingdom Arena w miejscowości Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Na pewno będzie ciekawie, będzie się działo!

Ile kosztuje transmisja walki Fury – Usyk?

Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem platformy DAZN. Dostęp tani nie jest. W Polsce to 89,99 zł, doliczona zostanie do tego kwota abonamentu – 22,99 zł za miesiąc przy wybraniu umowy na rok lub 39,99 zł za miesiąc z możliwością anulowania abonamentu.

Jak wykupić dostęp do DAZN?

Jak postępować, by uzyskać dostęp do transmisji ze starcia Fury – Usyk?

  1. Przejdź na stronę internetową DAZN.com
  2. Wybierz okienko promujące PPV z walki Fury vs. Usyk
  3. Wybierz miesięczny lub roczny abonament.
  4. Zapłać łączną kwotę.
  5. Ciesz się streamem live
Oglądaj tutaj

Kto wygra walkę Fury – Usyk?

Szalenie trudno odpowiedzieć na to pytanie. Zmierzą się bowiem dwaj zawodnicy na bardzo podobnym poziomie. O końcowym rozrachunku zadecydować mogą totalne detale.

Warto uważnie przeanalizować typy na walkę Fury – Usyk. Przewiduje się, że zaplanowana na 12 rund walka może zakończyć się przed czasem. Takie przewidywania nie są niczym niezwykłym w kontekście pojedynków w wadze ciężkiej. Tutaj wystarczy jedno mocne uderzenie i któryś zawodnik leci na deski.

Mam też przypuszczenia, że Tyson Fury może być liczony, co już miało miejsce podczas jego walki z Francisem Ngannou. Oleksandr Usyk również ma potencjał, by znacząco osłabić Brytyjczyka. Możliwe, że znowu dojdzie do sytuacji, w której Fury będzie musiał walczyć o powrót do gry po otrzymaniu mocnych ciosów.

Generalnie starcie Fury – Usyk zapowiada się wręcz doskonale. Warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić te zmagania. Walka odbędzie się w nocy z 18 na 19 maja. Początek przewidywany jest na godz. 0:05.