Fury – Usyk typy i kursy bukmacherskie (18.05.2024)

Pora na absolutnie rewelacyjnie zapowiadający się pojedynek, w którym Tyson Fury zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. Poniżej znajdziesz Fury – Usyk typy, z którymi niewątpliwie warto się zapoznać. Co wydarzy się w trakcie tego pojedynku?

Fury – Usyk typy bukmacherskie

Wiesz już, jakie są moje Fury – Usyk typy. Teraz trzeba je omówić nieco szerzej. A przewiduję choćby to, że walka nie odbędzie się na pełnym dystansie. Przewidziano tutaj aż 12 rund, a tymczasem wielu ekspertów przeczuwa, że “bitka” skończy się szybciej. Takie prognozy w kontekście starcia wagi ciężkiej nie są żadną sensacją.

Usyk - Fury typy

Jest też prognoza, że Fury będzie liczony. Tak było choćby podczas jego starcia z Francisem Ngannou. Uważam, że Ołeksandr Usyk jak najbardziej też może bardzo mocno naruszyć Brytyjczyka. Kto wie, czy znów nie dojdzie do liczenia!

Warto wyraźnie zaznaczyć, że Tyson Fury i Oleksandr Usyk to dwaj wybitni zawodnicy, którzy wręcz zdominowali świat boksu w ostatnich latach. Tyson Fury, znany jako “The Gypsy King”, jest niepokonanym mistrzem wagi ciężkiej, słynącym z wyjątkowych umiejętności defensywnych i zaskakującej zwinności, jak na zawodnika o swojej posturze. Zdobył ogromną sławę, pokonując Władimira Kliczko w 2015 roku, a poza tym mocno wyróżnił się zwycięstwami nad Deontayem Wilderem, co umocniło jego pozycję na szczycie.

Z kolei Oleksandr Usyk, pochodzący z Ukrainy, zrobił imponującą karierę, przechodząc z wagi cruiser, gdzie był niekwestionowanym mistrzem, do wagi ciężkiej. Usyk jest ceniony za swoją techniczną biegłość i strategiczne podejście do walki. Jego najważniejsze zwycięstwo w wadze ciężkiej to pokonanie Anthony'ego Joshuy, co pozwoliło mu zdobyć tytuły mistrzowskie IBF, WBA, WBO i IBO.

Obydwaj zawodnicy mają fanów na całym świecie. Na pewno wielu z nich będzie uważnie śledzić najbliższą walkę. Będą potężne grzmoty, oj będą!

Fury – Usyk kursy bukmacherskie

Kurs na wygraną Tysona Fury'ego to 1,90. Identycznie prezentuje się kurs w kontekście potencjalnego triumfu Ołeksandra Usyka.

Te wartości mówią same za siebie i zwiastują niesamowity spektakl. W ciemno można zakładać, że podczas tego pojedynku będą lecieć iskry. Tę walkę wręcz trzeba zobaczyć!

Kiedy Fury – Usyk? O której godzinie

Gala, podczas której dojdzie do starcia Tyson Fury – Ołeksandr Usyk, odbędzie się w nocy z 18 na 19 maja 2024 roku. Początek tego pojedynku zaplanowano w okolicach godz. 0:05 czasu polskiego. Cała gala ruszy zaś o godz. 18:00.

Gdzie oglądać walkę Fury – Usyk? Transmisja na żywo

Transmisja dostępna będzie na platformie DAZN. Koszt subskrypcji to 89,99 zł. Doliczona zostanie do tego kwota abonamentu – 22,99 zł za miesiąc przy wyborze umowy na rok lub 39,99 zł za miesiąc z możliwością rezygnacji z abonamentu.

Oglądaj tutaj