Bouncing Betty kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Bouncing Betty kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Podczas gali Prime MMA 7 do akcji wkroczy między innymi Bouncing Betty! Kim jest Bouncing Betty i z kim zmierzy się w trakcie wydarzenia zbliżającego się wielkimi krokami? Wyjaśniamy.

Kim jest Bouncing Betty? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Już 13 stycznia 2024 roku odbędzie się gala Prime MMA 7. W trakcie tego wydarzenia czeka nas między innymi starcie Natalie Wayne – Bouncing Betty. Przedstawiciele wspomnianej federacji informowali, że napięcie między tymi dwoma paniami rośnie. To zwiastuje fascynujące starcie!

KLIKNIJ I ZOBACZ TYPY NA WALKĘ NATALIE WAYNE Z BOUNCING BETTY >>>

“Dziewczyny po wczorajszym programie są jeszcze bardziej zmotywowane do tego pojedynku. Bernadeta utrzymuje, że Natalie stanowi zły przykład dla młodzieży, a jej zasięgi w mediach społecznościowych w dużej mierze pochodzą od wsparcia pomarańczowej strony, Z kolei @bouncing.betty została nazwana przez @nataliewayne.official HIPOKRYTKĄ. Napięcie między nimi narasta z dnia na dzień. Warto zaznaczyć, że to będzie debiutancki pojedynek dla obu pań” – pisano na Instagramie.

Bouncing Betty, a w zasadzie Bernadeta Urbańska, dla wielu osób może być totalnie anonimową postacią. Bouncing Betty kim jest? To przede wszystkim tancerka specjalizująca się w twerku. W 2023 roku wystąpiła w programie “Love Never Lies”, który można obejrzeć na Netfliksie.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie urodziła się Bernadeta. Z informacji dostępnych w sieci wynika jednak, że Bouncing Betty wiek to 29 lat. Kobieta ma 165 cm wzrostu.

Nie ma też konkretnych informacji o tym, jak wygląda Bouncing Betty rodzina. Wiemy natomiast, że ma ona spore grono fanów. Jej instagramowy profil śledzi już blisko 55 tys. osób. To niewątpliwie bardzo pokaźna liczna. W ciemno można zakładać, że z biegiem czasu licznik będzie pokazywać jeszcze bardziej imponujące wartości – Bouncing Betty nieustannie rozwija swoje sociale i karierę!