Boxdel – Don Kasjo typy, kursy i zakłady (Fame MMA 20)

Rękawice na jednej z największych hal sportowych w Polsce skrzyżują ze sobą jeden z włodarzy Fame – Michał Boxdel Baron oraz Kasjusz Don Kasjo Życiński, który po trzech latach nieobecności powraca do federacji. Nie ma wątpliwości, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów w świecie freak fightów. W artykule przedstawię moje Boxdel – Don Kasjo typy oraz kursy, które oferują bukmacherzy na to ekscytujące starcie.

Boxdel - Don Kasjo kursy

Wygrana Boxdela

2.20

Obstaw tutaj

Wygrana Don Kasjo

1.55

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Boxdel – Don Kasjo typy bukmacherskie (10.02.2024)

Starcie pomiędzy ikonami polskich freak fightów zapowiada się bardzo interesująco. Warto zwrócić uwagę, że Boxdel po dłuższym rozbracie z klatką powrócił do bycia aktywnym zawodnikiem i prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. Na początku poprzedniego roku powrócił do Fame MMA i dwukrotnie odprawił Pawła Jóźwiaka przed czasem. Dodatkowo na ostatniej gali organizowanej przez Xayoo, pokonał włodarza, ponownie przed czasem. Warto tutaj zwrócić uwagę, że pojedynek odbywał się w stójce, czyli podobnie jak będzie to miało miejsce w sobotę, ponieważ formuła walki z Don Kasjo to K1. Mimo wszystko, stawiamy na wygraną Życińskiego, który w swoich poprzednich pojedynkach, rywalizował z rywalami na dużo wyższym poziomie sportowym aniżeli Baron.

Panowie mierzyli się ze sobą w trakcie gali Fame MMA 12. Górą był wtedy Życiński, który pokonał rywala decyzją sędziów. Nasze Boxdel – Don Kasjo kursy na sobotnią walkę zakładają, że scenariusz się powtórzy. Spodziewamy się, że ponownie to górą będzie Don Kasjo, który reprezentuje zdecydowanie wyższe umiejętności pięściarskie od swojego rywala. Mimo wszystko bardzo wątpliwe, ze pojedynek zakończy się przed czasem, ponieważ Baron wielokrotnie w klatce prezentował charakter oraz wytrzymałość, nawet gdy był w bardzo słabej formie fizycznej.

Boxdel - Don Kasjo typy

Boxdel – Don Kasjo kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Faworytem bukmacherów walki, która odbędzie się na gali Fame MMA 20 jest Życiński, Boxdel – Don Kasjo kursy prezentują się następująco. 1.55 to mnożnik jaki znajdziemy przy nazwisku Życińskiego, Baron jest underdogiem, za jego wygraną bukmacherzy płacą 2.20. Analitycy bukmacherscy na pewno brali tutaj pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest popularność obu zawodników. Don Kasjo nie cieszy się wielką sympatią wśród kibiców zatem na pewno znajdzie się wielu przeciwników, którzy będą obstawiali jego porażkę.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 23/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Druga sprawa to dyspozycja obu panów w ostatnich walkach. Boxdel jest na fali zwycięstw, dwukrotnie pokonał Prezesa FENu przed czasem, do tego na gali nieoficjalnej poradził sobie przed czasem z Xayoo, który prezentuje solidny poziom jak na freak fighty. Na przeciwnym biegunie jest Don Kasjo, który ma na koncie serię dwóch porażek przed czasem. Poległ on w walkach z Dominikiem Zadorą, jednym z najbardziej utytułowanych kickbokserów w kraju oraz Pawłem Tyburskim, który jest jednym z najlepszych freak fighterów w kraju. Pomimo złej passy, uważamy że kurs 1.55 na zwycięstwo Życińskiego jest bardzo atrakcyjny, ponieważ powinien z łatwością poradzić sobie z rywalem za pomocą umiejętności pięściarskich, które stoją na dużo wyższym poziomie niż u Boxdela.