Cios – Jóźwiak typy, kursy i zakłady (Clout MMA 4)

Wokół Pawła Jóźwiaka jest ostatnio bardzo głośno. Zawodnik, który legitymował się pseudonimem Prezes FEN, będzie musiał zmienić swoją ksywkę. Wszystko dlatego, że jako prezes, zastąpił go Jakub Borowicz. Jednakże Jóźwiak przypomni o sobie kibicom już w sobotę. 9 marca w Atlas Arenie w Łodzi zmierzy się w formule MMA z Adrianem Ciosem. Cios to zawodnik, który w swoich ostatnich walkach zasłynął głównie z tego, że pokonywał Marcina Najmana przez dyskwalifikację. W artykule przedstawiam na walkę Cios – Jóźwiak typy i kursy bukmacherskie.

Cios - Jóźwiak zakłady

Wygrana Adriana Ciosa

2.43

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Pawła Jóźwiaka

1.43

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Cios – Jóźwiak typy bukmacherskie (09.03.2024)

Starcie pomiędzy oboma panami na pewno jest zakreślono na czerwono u wielu fanów freak fightów. Obaj panowie potrafią dostarczyć contentu, który trudno potem zapomnieć. Jak to się mówi, nieważne jak, ważne żeby mówili. Adrian Cios jest wiernym wyznawcą tej reguły i trzeba przyznać, że nie dość że cel spełniony to przy okazji wygrywa walki. Dwukrotnie za pomocą dyskwalifikacji okazał się górą w starciu z Marcinem Najmanem. Tym samym, z którym dwukrotnie mierzył się były prezes FEN i ma z nim bilans 1-1, zatem dużo gorszy od swojego sobotnie rywala.

Jednakże to nie ze względu na historię starć z cesarzem polskich freak fightów wybieramy takie a nie inne Cios – Jóźwiak typy. Naszym zdaniem to Cios, który jest zawodnikiem młodszym, ma dużo większe szanse niż typują bukmacherzy. Co prawda, historia jego pojedynków nie jest zbyt ciekawa, jednakże z walki na walkę prezentuje się coraz lepiej pod względem przygotowania. Ponadto należy pamiętać, że każde przygotowania do pojedynku to kolejny progres zanotowany w trakcie przygotowań, które w zdecydowanej większości przypadków są trudniejsze niż sama walka. Dodatkowo mamy wątpliwości czy Paweł Jóźwiak znajduje się w dobrej formie fizycznej, co jeszcze bardziej przybliża nas do stawiania na Ciosa.

Cios - Jóźwiak typy

Cios – Jóźwiak kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem zdaniem analityków bukmacherskich jest Paweł Jóźwiak. Kurs na jego wygraną 1.43. Naszym zdaniem jest on absurdalnie niski i Cios – Jóźwiak kursy są wystawione w ten sposób głównie ze względu na to, że Adrian nie jest zawodnikiem cieszącym się uznaniem wśród kibiców i Ci, kierując się sympatią będą chętniej stawiali na byłego prezesa FENu podczas Clout MMA 4. Jóźwiak znajdywał się ostatnio w bardzo słabej formie, prawdziwym świadectwem tego jest porażka z Jackiem Murańskim. Z całym szacunkiem do Murana ale poza siłą wuja Władka, która pozwala mu przyjmować niezliczoną ilość ciosów to nie ma on do zaoferowania zbyt wiele. Wracając jednak do walki Jóźwiaka z Ciosem, naszym zdaniem ten pojedynek nie ma prawie żadnych szans aby dotrwać do decyzji sędziów. Były Prezes FENu to zawodnik, który wychodzi do walki w stylu wjeżdżam, rozjeżdżam. Powoduje to szybkie zmęczenie organizmu oraz duża ilość błędów. Zarówno technicznych, które można wykorzystać do kontrataków, jak również i tych związanych z utratą kontroli w walce co może doprowadzić do dyskwalifikacji. A to Adrian Cios potrafi wykorzystać idealnie.