Clout MMA 1. Jarek Ninja publikuje oświadczenie

Clout MMA 1. Jarek Ninja publikuje oświadczenie

Do nieoczekiwanej zmiany doszło na rozpisce gali Clout MMA 1. Z karty walk wypadł bowiem Jarek Ninja, a jego miejsce zajmie Potężny Tłumacz. Wiadomo już, czym jest spowodowana taka roszada. Przypomnijmy, że gala Clout MMA 1 odbędzie się na warszawskim Torwarze już w sobotę, 5 sierpnia 2023 roku.

Jarek Ninja wypada z karty walk Clout MMA 1

Jednym z pojedynków gali Clout MMA 1 miało być starcie Konrad Karwat – Jarek Ninja. Już wiadomo, że do niego nie dojdzie. Jarek Ninja był poszukiwany przez policję i musi stawić się do odbycia wyroku.

“Dnia 2 sierpnia w moim mieszkaniu pojawiła się policja, informując mnie, że jestem poszukiwany do sprawy, która odbyła się lata temu (zaraz po moim opuszczeniu kraju) zaocznie bez mojego udziału. Tym samym nie wiedziałem, że jestem skazany i poszukiwany. Sprawa dotyczyła pobicia, za które muszę odbyć wyrok. Proszę wszystkich swoich kibiców o nie przekreślanie mnie i dyskredytowanie. Potrzebuję natomiast wsparcia i wiary w pozytywne rozpatrzenie tej sprawy. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem i skrzywdziłem. Pamiętajcie, to jeszcze nie koniec, bo prawdziwego wojownika jakim jest Ninja nie da się wyeliminować!” – poinformował sam zainteresowany w opublikowanym oświadczeniu.

Wiadomo już, że Jarka Ninję na gali Clout MMA 1 zastąpi Potężny Tłumacz. To Michał Waleszczyński, który pomagał tłumaczyć między innymi wywiady z Jayem Silvą. Miał on jedynie 2 dni na przygotowania do pojedynku, więc będzie zdecydowanym underdogiem w starciu przeciwko Konradowi Karwatowi.