Clout MMA 1 typy, kursy i zakłady bukmacherskie (05.08.2023)

Czas na pierwszą galę nowej federacji freakowej. 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się Clout MMA 1. Typy i kursy na to wydarzenie sprawdzisz w poniższym tekście.

Clout MMA 1 kursy i zakłady
1
2

Bartman vs Hajto

1.10

OBSTAW TUTAJ

4.95

OBSTAW TUTAJ

Fonfara vs Najman

1.15

OBSTAW TUTAJ

4.14

OBSTAW TUTAJ

Labryga vs Załęcki

1.18

OBSTAW TUTAJ

3.80

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na inne walki

WEJDŹ NA STRONĘ

Clout MMA 1 kursy, typy i zakłady na galę 05.08.2023

Znamy już całą rozpiskę inauguracyjnej gali Clout MMA zatem możemy podawać Wam nasze typowanie. Znajdą tutaj dla siebie coś wszyscy miłośnicy obstawiania walk. Zarówno Ci, którzy lubią składać popularne taśmy z zakładów pod faworytów jak i Ci, którzy celują głównie w wysokie kursy. Powyżej przedstawiamy Wam tabelę, w której znajdziecie Clout MMA 1 kursy udostępnione przez bukmacherów.

Clout MMA 1 typy bukmacherskie na wybrane walki

W wielu pojedynkach na papierze jest bardzo łatwo wytypować bitego faworyta. Wskazują na to również kursy bukmacherów, które przedstawiliśmy Wam powyżej. Nasze Clout MMA 1 typowanie będzie zawierało zarówno zakłady proponowane na dużych faworytów jak i na underdogów. Poniżej znajdziecie nasze propozycje na kupony na pierwszą galę Clout MMA.

Tomasz Sarara vs Jay Silva: typy i kursy na Clout MMA 1

Pojedynek stojący pod znakiem sportowej rywalizacji. W klatce Clout MMA zmierzą się ze sobą dwaj byli zawodnicy KSW – Jay Silva oraz Tomasz Sarara. Obaj fighterzy są reprezentantami bardzo efektownego stylu wymieniania ciosów, dodatkowo pojedynek odbędzie się na zasadach K1 a nie MMA. Był to jeden z warunków Sarary aby kontynuować walki we freak fightach. Nasze Clout MMA 1 typy opieramy na pewnym zwycięstwie Polaka. Dysponuje on dużo wyższymi umiejętnościami technicznymi od swojego przeciwnika, dodatkowo formuła walki również faworyzuje Sararę. Zakładamy, że zwycięży on pewnie na kartach punktowych u sędziów.

Clout mma 1 kursy

Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita: typy i kursy na Clout MMA 1

Naszym zdaniem bukmacherzy wystawiając Clout MMA 1 kursy zbyt mocno faworyzują Monikę Laskowską. Obie Panie nie mają za sobą przeszłości w sportach walki. Co prawda bliżej środowiska znajdowała się najlepsza polska dziennikarka, która regularnie uczęszcza na gale freak fightów i obcuje z tymi wydarzeniami co może jej pozwolić lepiej znieść presję. A właśnie przygotowanie mentalne może być w tym pojedynku kluczowe. Jednakże oglądając konferencje związane z galą to naszym zdaniem Nikita lepiej sobie radzi z presją. Influenserka jest spokojna i pewna siebie. Co prawda dysponuje ona gorszymi warunkami fizycznymi ale mimo tego uważamy, że kurs 3.09 na jej zwycięstwo jest przesadzony dlatego stawiamy na nią.

Konrad Karwat vs Michał Waleszczyński: typy i kursy na Clout MMA 1

Karwat początkowo miał zmierzyć się z Ninja Jarkiem lecz niestety ten nie będzie miał okazji zadebiutować we freak fightach. Na ostatnią chwilę zastępstwo za niego wziął Michał Waleszczyński. Dotychczas zasłynął on w orgaanizacji głównie z tego, że był tłumaczem, między innymi dla Jaya Silva. Clout MMA 1 typowanie w wykonaniu większości ekspertów zdecydowanie faworyzuje Karwata. Nic dziwnego, wszelkiego argumenty sportowe znajdują się po jego stronie. Ma on za sobą doświadczenie w walkach, był w cyklu przygotowawczym do walki na 5 sierpnia, dodatkowo powinien dysponować przewagą siły fizycznej nad rywalem. Waleszczyńskiemu bardzo trudno będzie dotrwać do ostatniego gongu, nie wspominając już o potencjalnym zwycięstwie w pojedynku.

Andrzej Fonfara vs Marcin Najman: typy i kursy na Clout MMA 1

Najbardziej wyczekiwany pojedynek całej karty i jednocześnie walka wieczoru. Król polskich freak fightów, Marcin Najman stanie przed bardzo trudnym wyzwaniem. Zmierzy się z niezwykle utytułowanym bokserem – Andrzejem Fonfarą. Panowie mają za sobą bardzo długi i ostry konflikt, który znajdzie swój finał 5 sierpnia w klatce na warszawskim Torwarze. Nasze Clout MMA 1 typy zakładają spokojne zwycięstwo Fonfary. Były zawodowy pięściarz będzie miał przewagę w stójce, jedyną szansą dla Najmana będzie sprowadzenie walki na matę. Jednak nawet jeśli uda mu się tego dokonać w 1. rundzie to wątpliwe że skończy swojego przeciwnika. A w późniejszej fazie walki stery pojedynku powinien przejąć Fonfara, który dysponuje zdecydowanie lepszą kondycją od Najmana.

Clout MMA 1 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • Clout MMA kiedy? 5 sierpnia 2023 roku.
 • Clout MMA gdzie? W hali Torwar w Warszawie.

Pierwsza gala Clout MMA odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. Trzeba przyznać, że jest to bardzo odważny kierunek ponieważ stołeczne miasto jest rzadko wybierane jako miejsce tego typu wydarzeń. Po pierwsze Warszawa nie dysponuje halą sportową, która spełnia wymogi największych organizacji MMA w naszym kraju. Torwar to hala, która ma już swoje lata i wypada blado w porównaniu do innych obietków w Polsce. Ponadto liczba miejsc na hali również nie jest imponująca. Mimo wszystko jak na inauguracyjny event wydaje się być dobrym wyborem. Stosunkowo niewielkie liczba miejsc sprawia, że organizatorzy mogą spodziewać się kompletu publiczności a lokalizacja w Warszawie rozwiązuje wiele problemów, np. logistycznych.

Kto walczy na Clout MMA? Karta walk

Rozpiska wygląda bardzo imponująco. Karta walk Clout MMA 1 zawiera takie postaci jak Andrzej Fonfara, Nikita, Najlepsza polska dziennikarka, Marcin Najman, Tomasz Hajto czy Dawid Załęcki. Każdy fan freak fightów znajdzie tutaj coś dla siebie. Oto jak wygląda karta walk w finalnej wersji:

 • Marcin Najman – Andrzej Fonfara
 • Tomasz Hajto – Zbigniew Bartman
 • Jay Silva – Tomasz Sarara (K-1)
 • Denis Labryga – Dawid Crazy Załęcki (K-1)
 • Błażej Augustyn – Dominik Pudzianowski
 • Ewa Mrs. Honey Wyszatycka – Paulina Hornik
 • Tomasz Szalony Reporter Matysiak – Cezary Czarek Czaruje Gołębiewski
 • Nikola Nikita Alokin – Monika Najlepsza Polska Dziennikarka Laskowska
 • Konrad Karwat – Michał Waleszczyński
 • Piotr Lizakowski – Dominik Skowyra
 • Piotr Pająk – Wojciech Rekordzista Sobierajski
 • Kacper Ludwiczek Bociański – Mariusz Super Mario Sobczak
 • Cios – Magical jr.

Clout MMA 1 karta walk jest skonfigurowana w ten sposób, że każdy z fanów sportów walki znajdzie tutaj coś dla siebie. Obejrzymy rasowe freak fighty jak pojedynki Nikity z Najlepszą polską dziennikarką czy Szalony Reporter vs Czarek Czaruje. Rozpiska zawiera również starcia, które powinny mieć wysoki poziom sporty jak pojedynek Tomasza Sarary z Jayem Silvą. Znajdziemy również zestawienia znajdujące się po środku tych biegunów. Mowa tutaj między innymi o walkach Piotra Pająka z Rekordzistą czy Marcina Najmana z Andrzejem Fonfarą.

Clout MMA 1 – najczęściej zadawane pytania

 • Clout MMA 1 kiedy?
  Wydarzenie będzie miało miejsce 5 sierpnia 2023 roku.
 • Clout MMA 1 gdzie?
  Gala odbędzie się w Warszawie na tamtejszym Torwarze.
 • Kto walczy na Clout MMA 1?
  Karta walk Clout MMA 1 to między innymi Andrzej Fonfara vs Marcin Najman oraz Jay Silva vs Tomasz Sarara.
 • Gdzie znajdę na Clout MMA typy?
  Na naszej stronie, dokładnie w tym artkule.
 • Kto ma najwyższe na Clout MMA kursy?
  Najlepsze kursy oferuje Fortuna.