Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy na gali 28.10.2023?

Clout MMA 2 karta walk. Kto walczy na gali 28.10.2023?

Na wydarzenie Clout MMA 2 karta walk jest już kompletna. Poznaj więc, kto walczy na Clout MMA 2? W walce wieczoru zmierzy się Daniel Omielańczuk z Denisem Bad Boyem Załęckim, ale to nie wszystko.

Karta walk Clout MMA 2 – kto walczy 28.10.2023?

Oto jak prezentuje się Clout MMA 2 karta walk.

Organizatorzy odkryli wszystkie karty jeżeli chodzi o galę Clout MMA 2. Kto walczy na gali? Są to znane nazwiska, ale też debiutanci, jeżeli chodzi o freaki czy organizację Clout.

Kiedy Clout MMA 2? Gdzie odbędzie się najbliższa gala?

Wiadomo już kiedy Clout MMA 2. Druga gala spod szyldu tej organizacji odbędzie się już 28 października 2023 roku. Jasne stało się też gdzie obędzie się wydarzenie. Miejscem gali będzie Orlen Arena w Płocku. Na galę Clout MMA 2 typy sprawdzisz u nas.

Kto walczy na Clout MMA 2? Karta walk budzi zainteresowanie

Main eventem gali Clout MMA 2 będzie starcie Daniela Omielańczuka z Denisem Bad Boyem Załęckim. Co ciekawe, drugi raz organizacja postawiła na nazwisko znanego sportowca. Pierwszą galę napędził pięściarz Andrzej Fonfara, a drugą ma rozkręcić właśnie Daniel Omielańczuk, a więc były weteran takiej organizacji, jak na przykład UFC i jeden z najlepszych polskich cięższych w historii mma. Jego rywalem będzie Denis Załęcki. Bad Boy ma sporo do udowodnienia kibicom, gdyż jego ostatnie pojedynki nie przebiegały adekwatnie do tego, na jakiego kozaka się kreuje. Ciekawie wyglądają zasady tej walki. Plotki mówiły, że było sporo awantury o nie. I do końca nie było jasne, na jakich zasadach zmierzą się Omielańczuk z Załęckim. Ostatecznie zadecydowano, że panowie wyjdą na zasadach boksu w małych rękawicach na trzy rundy po trzy minuty. Jeżeli jednak Załęcki złamie zasady dwukrotnie w trakcie walki, ta automatycznie przeniesie się do zasad pełnego mma.

Na gali Clout MMA 2 karta walk zawiera także nazwisko Marcina Najmana. Samozwańczy Ojciech Chrzestny polskich freakfightów od początku po rozpadzie High League jest związany z Clout MMA. W premierowej odsłonie, można zażartować, że w swoim stylu błyskawicznie przegrał z Andrzejem Fonfarą. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z Piotrem Lizakiem Lizakowskim. Lizak na premierowej gali Clout MMA pokonał Dominika Skowyrę. Jest znany z kanału “Ebe Ebe” na Youtubie i wszyscy zastanawiają się czy będzie w stanie postawić się wyraźnie większemu i cięższemu Marcinowi Najmanowi.

Wiadomo kto walczy na Clout MMA 2. Kolejnym nazwiskiem jest Piotr Bestia Piechowiak. To nowy nabytek organizacji, z doświadczeniem trzech walk dla konkurencyjnego Fame'u. Bestia ma nieskalany bilans trzech wygranych. Pokonał kolejno Najmana, Szeligę i Radzikowskiego. Federacja szykuje mu zapewne mocne starcie i niewykluczone, że jego rywalem będzie któryś z kulturystów, a może i weteran zawodowego mma?

Clout MMA 2 karta walk to również występ Boro. Ma on zmierzyć się z dziesięcioma rywalami w zmodyfikowanej formule K1. Jak widać freakfighty pokazały już klatkę rzymską, pojedynek 2vs2 czy walkę bez limitu czasu i żadnych reguł. Teraz dojdzie do unikalnego starcia 1vs10. Zapewne będzie wokół niego dużo kontrowersji, ale takie są uroki Clout MMA 2. Kto walczy jeszcze na gali? Organizatorzy wkrótce odkryją kolejne karty, a my zamieścimy aktualizację tekstu.