Clout MMA 2 kiedy i gdzie? Data i miejsce kolejnej gali

Clout MMA 2 kiedy i gdzie? Data i miejsce kolejnej gali

Pierwsza gala Clout MMA zakończyła się bardzo mieszany uczuciami. O ile same walki stały na solidnym poziomie i zadowoliły fanów, nawet tych najbardziej wybrednych, o tyle problemy techniczne okazały się być sporą plamą na obrazie całej gali. Serwery z dostępami do PPV nie wytrzymały i wielu kibiców nie było w stanie oglądać gali z legalnego źródła. Skończyło się to oczywiście reklamacji, na które odpowiedzi są źródłem przecieku odnośnie tego gdzie odbędzie się gala Clout MMA 2!

Kiedy Clout MMA 2 i gdzie? Data i miejsce

W odpowiedzi na reklamacje fanów federacja zaproponowała dwa rozwiązania, które mają pokryć straty poniesione przez kibiców w związku z brakiem możliwości oglądania inauguracyjnej gali. Pierwszym, standardowym zadośćuczynieniem jest możliwość wykorzystania kodu do PPV, który będzie ważny przez 12 miesięcy. Widz sam będzie mógł zadecydować, którą galę chcę obejrzeć za darmo. Dużo ciekawsza jest druga propozycja. Kibice dostali możliwość wykupienia biletu na drugą galę ze 30% zniżką. Ujawniono w ten sposób, że gala Clout MMA 2 odbędzie się 28 października w Orlen Arenie w Płocku.

Kto zawalczy na Clout MMA 2?

  • Denis Załęcki – Daniel Omielańczuk (boks w małych rekawicach)
  • Jerome Le Banner – Dawid “Crazy” Załęcki (K-1 w małych rękawicach)
  • Marcin Najman – Piotr Lizakowski (MMA)
  • Bob The Beast Sapp – Piotr Bestia Piechowiak (MMA)
  • Toni Chaplin – Marcel Gawronek Gawroński (MMA) [zasady semi-pro]
  • Katarzyna Laluna Alexander – TBA
  • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER

Dotychczas federacja ogłosiła jedno zestawienie, do którego miało dojść na drugiej gali. Było to bardzo ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy Denisem Załęckim a mającym zadebiutować we freak fightach – Danielem Omielańczukiem. Niestety, ostatnio sytuacja wokół tego pojedynku zrobiła się bardzo napięta i ze strony obozu Omielańczuka płyną informacje, że do walki nie dojdzie. Kością niezgody między oboma panami jest formuła walki, w której mieliby się zmierzyć. Brak tego zestawienia byłby olbrzymią stratą dla karty walk Clout MMA 2. Ponadto pojawiają się spekulacje, że w klatce na płockiej gali będziemy oglądać Normana Parke'a. Były zawodnik KSW i UFC miałby się zmierzyć z innym były fighterem obu federacji – Salimem Touharim. Byłoby to zestawienie, które na pewno wniosłoby duży ładunek sportowego sznytu. Dodatkowo w sieci pojawiają się pogłoski, że na drugiej gali Clout zobaczymy Lalunę, Piotra Bestię Piechowiaka oraz Bombardiera. Póki co są to informacje niepotwierdzone i trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie karty walk ze strony Clout MMA.

Sprawdź także Clout MMA 2 typy.