Clout MMA 2: Tomasz Hajto zmierzy się z byłym reprezentantem Polski

Clout MMA 2: Tomasz Hajto zmierzy się z byłym reprezentantem Polski

To nie koniec występów Tomasza Hajto we freak fightach. Po debiutanckiej gali Clout MMA, na której były reprezentant Polski w piłce nożnej musiał uznać wyższość Zbigniewa Bartmana, teraz ma zmierzyć się na Clout MMA 2 z innym byłym piłkarzem, a więc Grzegorzem Rasiakiem. Wszystko ma być już dopięte na ostatni guzik, a pozostała formalność, a więc oficjalne ogłoszenie pojedynku Tomasz Hajto – Grzegorz Rasiak.

Tomasz Hajto – Grzegorz Rasiak na Clout MMA 2

Tomasz Hajto wywołał sporo dyskusji podczas swojego debiutu w Clout MMA, a przecież o to w świecie freaków chodzi. “Gianni” zaprezentuje się na drugiej gali z rzędu, a tym razem jego rywalem ma być Grzegorz Rasiak, który był jednym z gości rozmów podczas premierowej gali tejże organizacji.

Według nieoficjalnych informacji Tomasz Hajto za występ na gali Clout MMA zainkasował około 400 tysięcy złotych. Podobnie może wyglądać jego gaża podczas drugiej walki. Nic więc dziwnego, że “Gianni” stanie do pojedynku z Grzegorzem Rasiakiem. Dla tego drugiego będzie to absolutny debiut w mma.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Tomasz Hajto znów dostał młodszego przeciwnika. Grzegorz Rasiak jest bowiem młodszy o siedem lat, co znów może mieć ogromne znaczenie w kontekście przebiegu walki. Nie wiadomo jednak tak naprawdę w jakiej kondycji znajduje się “Rasialdo”. Panowie dysponują jednak podobnymi warunkami fizycznymi. Hajto mierzy 189 cm, a Grzegorz Rasiak jest o 3 cm wyższy. To niewątpliwie będzie interesujący pojedynek.

Do gali Clout MMA 2 dojdzie 28 października 2023 roku na Orlen Arenie w Płocku. Organizatorzy potwierdzili już kilka zestawień. Wiadomo, że w walce wieczoru Daniel Omielańczuk zmierzy się z Denisem Bad Boyem Załęckim. W Płocku pojawi się też legendarny Bob Sapp, który zawalczy z Piotrem Bestią Piechowiakiem. Oto karta walk Clout MMA 2, która jest znana na ten moment:

  • Daniel Omielańczuk – Denis Bad Boy Załęcki
  • Marcin Najman – Piotr Lizak Lizakowski
  • Piotr Bestia Piechowiak – Bob Sapp
  • Tomasz Hajto – Grzegorz Rasiak (walka niepotwierdzona)
  • Boro – 10 przeciwników