Clout MMA 2 typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 28.10

W tekście sprawdzisz na galę Clout MMA 2 typy i kursy bukmacherskie. Wydarzenie odbędzie się już 28 października 2023 roku w płockiej Orlen Arenie.

Clout MMA 2 kursy i zakłady
1
2

Omielańczuk vs Bad Boy

1.30

OBSTAW TUTAJ

2.92

OBSTAW TUTAJ

Najman vs Cios

1.50

OBSTAW TUTAJ

2.25

OBSTAW TUTAJ

Labryga vs Minda

1.48

OBSTAW TUTAJ

2.30

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na inne walki

WEJDŹ NA STRONĘ

Clout MMA 2 kursy i typy (28.10.2023)

Jak wyglądają na Clout MMA 2 kursy bukmacherskie? Cóż, jak to zwykle bywa, większość walk ma swoich zdecydowanych faworytów, ale są także pojedynki, gdzie nawet bukmacherzy mają problem z wytypowaniem rozstrzygnięcia. Warto śledzić jak zmieniają się kursy, ale jeszcze bardziej warto zainteresować się przygotowanymi przez nas typami bukmacherskimi na najciekawsze walki.

Clout MMA 2 typy bukmacherskie naszym okiem

Skoro znamy już kursy bukmacherów to pora wziąć się za Clout MMA 2 typowanie. Przedstawimy Wam analizę kilku pojedynków oraz nasze propozycję typów na poszczególne walki, które będziecie mogli do Waszych kuponów. Swoje perełki powinni znaleźć tutaj zarówno łowcy underdogów, na których bukmacherzy oferują zbyt wysokie kursy oraz miłośnicy grania “pewniaczków” po nisikich kursach. Oto nasze propozycje:

Denis Labryga vs Kamil Minda: typy i kursy na Clout MMA 2

W Płocku będziemy świadkami bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy dwoma cieżkimi. Denis Labryga jest już znany szerokiej publiczności freak fightów. Na pierwszej gali Clout MMA pokonał on Dawida Załęckiego, wcześniej na High League, okazał się lepszy od Fericze. Teraz jednak, poprzeczka powędruje zdecydowanie do góry. Jego rywalem będzie Kamil Minda, czyli zawodnik który jest pełnoprawnym fighterem. Ma on za sobą występy na takich organizacjach jak FEN, Oktagon czy Babilon. Walczył również w Wotore. Nasze Clout MMA 2 typy kierujemy w stronę dużo bardziej doświadczonego Mindy. Spodziewamy się, że wraz z trwaniem pojedynku będzie on miał coraz więcej do powiedzenia i finalnie rozstrzygnie walkę na swoja korzyść na kartach sędziowskich.

Marcin Najman vs Piotr Lizak Lizakowski: typy i kursy na Clout MMA 2

Obaj Panowie mieli wziąć udział w turnieju Grand Prix, który był organizowany przez istniejące wówczas High League. Istniała szansa, że tam będą mieli okazję skrzyżować ze sobą rękawice. Niestety, do turnieju nie doszło ale nie ma tego złego. Najman z Lizakiem zmierzą się 28 października w Płocku. Clout MMA 2 kursy faworyzują Lizakowskiego. Przychylamy się do tego punktu widzenia, który przedstawiają bukmacherzy. Lizakowski to zawodnik, który znajduje się w czynnym treningu. Reprezentant Ebe Ebe posiada również spore doświadczenie w MMA. Marcin Najman natomiast będzie miał w tej walce przewagę warunków fizycznych i kilogramów. Niestety dla niego, będzie to broń obosieczna. Spodziewamy się, ze Lizak nie da się skończyć w 1. rundzie a następnie przejmie stery pojedynku i bez najmniejszych problemów pokona swojego przeciwnika. Nie wykluczamy nawet zakończenia walki przed czasem w jego wykonaniu.

Clout MMA 2 typy

Daniel Omielańczuk vs Denis Zalęcki: typy i kursy na Clout MMA 2

Pojedynek wokół, którego było bardzo głośno od dłuższego czasu będzie w końcu miał szansę się zmaterializować. Obaj panowie mają za sobą głośne konferencje, przepychanki o formułę walki oraz innego rodzaju przygody ale wygląda na to, że ten konflikt znajdzie swój finał 28 października w Płocku. Prawie każde Clout MMA 2 typowanie ze strony ekspertów zakłada zwycięstwo Daniela Omielańczuka. Nie inaczej jest również w naszym przypadku. Spodziewamy się, że w Orlen Arenie zobaczymy różnicę pomiędzy pełnoprawnym zawodnikiem MMA a fighterem, który wybił się na freak fightach i walkach na gołe pięści, gdzie poziom sportowy jest zdecydowanie niższy niż na najwyższym szczeblu MMA, na którym rywalizował Omielańczuk. Reprezentant WCA będzie miał wszelkie argumenty w tej walce, aby pokonać Załęckiego przed czasem. Ciężkie ręce + doświadczenie w walkach na dłuższym dystansie oraz przewaga w umiejętnościach powinny w jasny i klarowny sposób przełożyć się na jego zwycięstwo przez nokaut. Wygrana Załęckiego byłaby dla nas olbrzymią sensacją aczkolwiek nie można tego całkowicie wykluczać ze względu na wiek rywala oraz jego słabą dyspozycję w poprzednich walkach.

Albert Dragon Sosnowski vs Remi Gruchała: typy i kursy na Clout MMA 2

Pojedynek, po którym należy spodziewać się wszystkiego. Clout MMA 2 typy wielu osób nie dają żadnych szans Albertowi Sosnowskiemu, co w naszym mniemaniu jest błędem. Co prawda Dragon nie walczył w ringach lub klatkach od ponad 5 lat ale klasę sportową powinien zachować zdecydowanie wyższą od swojego rywala. Na korzyść Gruchały na pewno działa fakt, że jest zdecydowanie młodszy oraz jest czynnym sportowcem, biorąc m.in. udział w walkach na gołe pięści. Formuła walki, czyli 3×3 minuty w małych rękawicach w boksie daje szanse obu zawodnikom. Na pewno Sosnowski jest zadowolony z formuły bokserskiej, natomiast jest przyzwyczajony do walk w dużych rękawicach które ułatwiają obronę. Przy jego problemach z trzymaniem ciosu może to być kluczowe. Mimo wszystko, nie skreślamy Sosnowskiego i widzimy scenariusz, w którym nokautuje swojego przeciwnika po jednej z kontr, więc kurs 2.78 na jego wygraną na pewno jest atrakcyjny.

Clout MMA 2 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • Clout MMA 2 kiedy? 28.10.2023.
 • Clout MMA 2 gdzie? W Orlen Arenie w Płocku.

Kto walczy na Clout MMA 2? Karta walk

Clout MMA 2 karta walk wygląda bardzo interesująco. Na rozpisce znajdziemy zarówno typowo freak fightowe walki jak miedzy innymi starcie Japczana z Holakiem, jak i starcia z typowo sportowym zacięciem. Mowa tutaj między innymi o walkach Omielańczuka z Załęckim czy Le Bannera z Załęckim. Oto aktualna rozpiska gali Clout MMA 2:

Bardzo interesującym elementem powyższej rozpiski są na pewno walki legend sportów walki. Clout MMA 2 karta walk zawiera takie nazwiska jak Jerome Le Banner czy Bob Sapp, które są legendami sportów uderzanych na całym świecie, nie tylko w Polsce. Dla Polaków swoistego rodzaju gwiazdą boksu był na pewno Albert Dragon Sosnowski, który miał okazję zmierzyć się z legendarnym Kliczko w boksie. Wiele z pojedynków jest jedną wielką niewiadomą co na pewno przysporzy obserwatorom masę emocji w trakcie oglądania.

Gdzie oglądać Clout MMA 2? Transmisja i stream online

Wydarzenie będzie można oglądać za pomocą PPV na platformie wskazanej przez federację – https://cloutmma.tv. Kwota, która poświęcimy na zakup dostępu jest uzależniona od tego jaką wybierzemy metodą płatności oraz od tego jaki rodzaj dostępu wykupimy. Najtańsza opcja to wydatek rzędu 25 złotych.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Clout MMA 2

 • Clout MMA 2 kiedy?
  28 października 2023.
 • Clout MMA 2 gdzie?
  W Orlen Arenie w Płocku.
 • Kto walczy na Clout MMA 2?
  Karta walk to między innymi Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki oraz Marcin Najman vs Piotr Lizak Lizakowski.
 • Gdzie znajdę na Clout MMA 2 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na Clout MMA 2 kursy?
  Fortuna.