Clout MMA 2 wyniki wszystkich walk (relacja na żywo)

Clout MMA 2 wyniki wszystkich walk (relacja na żywo)

Fani sportów walki na pewno będą bardzo uważnie śledzić Clout MMA 2 wyniki na żywo gali w Płocku. W ciemno można zakładać, że emocji będzie bardzo dużo. Zapraszamy na naszą relację live!

Wyniki walk Clout MMA 2 – relacja na żywo

Poniżej będziemy na bieżąco prezentować Clout MMA 2 wyniki walk. Śledź nasz tekst, a będziesz ze wszystkim na bieżąco. Na pewno czeka nas bardzo dużo ciekawych pojedynków.

Main event

 • [Boks, małe rękawice]: Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk – wygrana Daniela Omielańczuka przez dyskwalifikację.

Co-main event

 • [K-1, małe rękawice]: Kamil Minda vs. Denis Labryga – wygrał Denis Labryga przez techniczny nokaut poprzez zasądzenie niezdolności do walki przez lekarzy

Karta główna

 • [K-1]: Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki – większościowy remis
 • [Boks, małe rękawice]: Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała – zwycięzcą został Albert “Dragon” Sosnowski przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.
 • [MMA]: Gosia “Margaret” Magical vs. Nikola “Nikita” Alokin – wygrana Gosi Magical przez nokaut
 • [MMA, Semi-Pro]: Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński – “Gawronek” zwycięzcą przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.
 • [K-1, zmodyfikowane zasady]: Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali (Krystian “Świstak” Bajor, Fabian “Banersky” Baner, Gustav Carvalho, Radosław “Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon “Lord Szymass” Patyna, Alan “Sanchez” Stepień, Mateusz “Mavs” Szczypior, Marcin Szwed, Denis “Tona” Zakrzewski) – wygrana Rafała “Boro” Borkowskiego
 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios (walka dodatkowa) – Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację.
 • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski – wygrał Piotr “Lizak” Lizakowski – triumf przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • [K-1, małe rękawice]: Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek – wygrała Katarzyna “Laluna” Alexander przez jednogłośną decyzję sędziów.

Karta wstępna

 • [MMA]: Krzysztof “Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat – zwycięstwo Konrada Karwata przez jednogłośną decyzję sędziów
 • [MMA]: Błażej “Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak – wygrał “Skrzypas” rzez poddanie drogą gilotyny w drugiej rundzie.

Błażej “Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Błażej “Skrzypas” Skrzypek vs. Mariusz “Super Mario” Sobczak na Clout MMA 2? Wygrał “Skrzypas” rzez poddanie drogą gilotyny w drugiej rundzie.

Pierwsza runda dostarczyła sporych emocji. Aktywniejszy był “Skrzypas”. Tuż przed zakończeniem premierowej odsłony tego pojedynku Błażej Skrzypek oddawał sporo uderzeń, ale nie wszystkie docierały do Mariusza “Super Mario” Sobczaka. Na jego twarzy pojawiło się jednak trochę obtarć.

Do drugiej rundy “Super Mario” wyszedł z bardzo ofensywnym nastawieniem. Momentalnie ruszył w stronę przeciwnika. “Skrzypas” jednak okazał się lepszy – rywal musiał odklepać po takiej trochę nietypowej gilotynie!

Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Albert “Dragon” Sosnowski vs. Remigiusz “Remi” Gruchała na Clout MMA 2? Zwycięzcą został Albert “Dragon” Sosnowski przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Tutaj mieliśmy pojedynek bokserski w małych rękawicach. Praktycznie od początku było ciekawie. Już w pierwszej rundzie Sosnowski wyprowadzał bardzo mocne ciosy.

W końcówce premierowej partii nastąpił nokdaun! Gruchała poleciał na deski, ale szybko się dźwignął i dał sygnał, że jest gotowy walczyć dalej.

W drugiej rundzie “Remi” znów leżał na deskach. Podniósł się, chciał walczyć, ale po chwili znów Sosnowski wyprowadził mocne ciosy i ponownie mieliśmy nokdaun! Po trzecim huknięciu rozbity Gruchała nie był w stanie się już podnieść.

Sosnowski pokazał niedowiarkom, że on nie zapomniał jak się walczy. Trochę obrażeń na twarzy miał, ale generalnie spisał się bardzo solidnie.

Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Katarzyna “Laluna” Alexander vs. Agnieszka Bobek na Clout MMA 2? Wygrała Katarzyna “Laluna” Alexander przez jednogłośną decyzję sędziów.

Tutaj też od początku działo się sporo. Agnieszka Bobek stawiała duży opór Katarzynie “Lalunie” Alexander, która oczywiście była tutaj wyraźną faworytką.

Bobek generalnie nie potrafiła zbyt mocno zagrozić Alexander. Sam pojedynek na początku był ciekawy, ale im dalej w las, tym gorzej. Zawodniczki nie były zbyt aktywne…

Krzysztof “Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Krzysztof “Fericze” Ferenc vs. Konrad Karwat na Clout MMA 2? Zwycięstwo Konrada Karwata przez jednogłośną decyzję sędziów

W tym pojedynku “Fericze” pokazał kawał charakteru. Walczył, starał się, odpierał ataki. Ostatecznie jednak musiał przełknąć gorycz porażki. Po trzech rundach schodził z klatki pokonany.

Czytaj więcej o tej walce tutaj >>>.

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Marcin “El Testosteron” Najman vs. Piotr “Lizak” Lizakowski na Clout MMA 2? Wygrał Piotr “Lizak” Lizakowski – triumf na punkty.

Pierwsza runda nie była zbyt interesująca. Lizak uciekał przed rywalem, zaś Najman był dość bierny. Były jakieś kopnięcia ze strony Lizakowskiego, ale bez konkretów. W drugiej partii Lizak wskoczył Najmanowi na plecy. Rywal jednak był twardy, nie odklepał.

Stało się jasne, że o wszystkim zadecyduje trzecia runda. Ostatecznie pojedynek został rozstrzygnięty na punkty. Lepszy okazał się Lizak. “El Testosteron” ciosów zadał jak na lekarstwo.

Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios (walka dodatkowa) wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Marcin “El Testosteron” Najman vs. Adrian Cios (walka dodatkowa) na Clout MMA 2? Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację.

45 sekund po starcie walki Marcin Najman dopadł Adriana Ciosa. Było obalenie, były mocne ciosy – niektóre trafiały w tył głowy Ciosa.

Sędziowie uznali, że Najman przekroczył wyznaczone przepisy. Doszło do dyskwalifikacji. “El Testosteron” nie zgadzał się z tym orzeczeniem.

Po tej walce Adrian Cios został zniesiony z klatki na noszach. Wyglądało to bardzo, bardzo nieprzyjemnie.

Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali (Krystian “Świstak” Bajor, Fabian “Banersky” Baner, Gustav Carvalho, Radosław “Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon “Lord Szymass” Patyna, Alan “Sanchez” Stepień, Mateusz “Mavs” Szczypior, Marcin Szwed, Denis “Tona” Zakrzewski) wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Rafał “Boro” Borkowski vs. 10 rywali (Krystian “Świstak” Bajor, Fabian “Banersky” Baner, Gustav Carvalho, Radosław “Radar” Kalisz, Kacper Kurek, Szymon “Lord Szymass” Patyna, Alan “Sanchez” Stepień, Mateusz “Mavs” Szczypior, Marcin Szwed, Denis “Tona” Zakrzewski) na Clout MMA 2? Zwycięstwo odnotował Rafał “Boro” Borkowski.

“Boro” pokazał nieprawdopodobnie wielkie serce do walki. Po sześciu starciach chwiał się na nogach, ale nadal meldował gotowość do dalszej rywalizacji.

Trudno w to uwierzyć, ale “Boro” mierzył się ze wszystkimi dziesięcioma przeciwnikami! Jako ostatni do klatki wszedł “Mavs”. Ależ on był wściekły, ależ mocno atakował. Robi wszystko, by przełamać “Bora”. Rafał Borkowski zdołał to jednak wytrzymać! Dał radę przetrwać konfrontacje z dziesięcioma rywalami. To wręcz niewiarygodne!

Co ciekawe, w trakcie tej walki nie było ani jednego nokdaunu! Szacun dla “Bora”, wielki szacun.

Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Toni Chaplin vs. Marcel “Gawronek” Gawroński na Clout MMA 2? “Gawronek” zwycięzcą przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Marcel “Gawronek” Gawroński fenomenalnie rozpoczął ten pojedynek. Zgodnie z założeniami i przypuszczeniami, w mgnieniu oka przystąpił do ofensywy. Toni Chaplin natomiast nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

“Gawronek” bardzo szybko znokautował przeciwnika. Cóż, to było do przewidzenia…

Gosia “Margaret” Magical vs. Nikola “Nikita” Biela wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Gosia “Margaret” Magical vs. Nikola “Nikita” Biela na Clout MMA 2? Wygrana Gosi Magical przez nokaut

Nikita przegrała pierwszą rundę 8:10. Był nokdaun, Nikola była liczona po mocnym lewym Gosi. Starsza zawodniczka była mocno zmęćzona, jednak mimo to trafiała mocno swoją rywalkę.

Nikita wyprowadzała kopnięci a w powietrze. Na 57 sekund przed końcem drugiej rundy Nikola znów padła. Małgorzata Magical wygrała przez nokaut!

Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Tomasz Sarara vs. Dawid “Crazy” Załęcki na Clout MMA 2? Większościowy remis.

W pierwszej rundzie Sarara otrzymał mocny cios, po którym był liczony. Szybko się otrząsnął i z wielkim impetem starał się wrócić do walki Sarara – Crazy. Mimo to miał spory problem z tym, by wpasować się w tę konfrontację.

Załęcki mocno uciekał, co rozzłościło Sararę.

Kamil Minda vs. Denis Labryga wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Kamil Minda vs. Denis Labryga na Clout MMA 2? Wygrał Denis Labryga przez techniczny nokaut poprzez zasądzenie niezdolności do walki przez lekarzy

W pierwszej odsłonie tej walki zawodnicy starali się zaskakiwać nawzajem. Labryga w pewnym momencie kapitalnie trafił rywala. Później Minda mocno odpowiedział prawym!

W drugiej rundzie nie było jakiegoś przełomu, nie było też fajerwerków. Z niecierpliwością czekaliśmy na trzecią partię. Niestety, do niej nie doszło ze względu na kontuzję prawego oka Mindy.

Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Denis “Bad Boy” Załęcki vs. Daniel Omielańczuk na Clout MMA 2? Wygrana Daniela Omielańczuka przez dyskwalifikację.

Tutaj już w pierwszej rundzie działo się sporo. Najpierw było badanie siebie nawzajem, a później panowie przystąpili do ofensywy.

Wydawało się, że więcej sił w to starcie wkłada Denis. W pewnym momencie jednak “Bad Boy” został posłany na deski.

15 sekund przed końcem pierwszej partii Denis padł na deski. Wówczas Daniel zupełnie niepotrzebnie zadał mu cios w mocno poharataną twarz.

Przy zawodniku pojawiły się służby medyczne. Konieczna była przerwa. Był jednak zdolny do dalszej walki.

Omielańczuk za swoje zachowanie stracił punkt. W drugiej partii Załęcki robił wszystko, by uniknąć mocnych ciosów.

Było w tym pojedynku sporo fauli, sporo negatywnych emocji. 1:44 przed zakończeniem trzeciej rundy zmieniono formułę na MMA.

Mieliśmy sporą nerwówkę oraz chaos. Załęcki nie palił się do walki, a nawet opuścił klatkę.

Ostatecznie Denis został zdyskwalifikowany. Wygrał Omielańczuk!

Gala Clout MMA 2, na którą czekaliśmy!

W niniejszym tekście dostępne będą Clout MMA 2 wyniki walk. Ta gala już od dłuższego czasu elektryzowała wielu miłośników sportów walk. Nic w tym jednak dziwnego. Organizatorzy zadbali o skompletowanie bardzo interesującej karty walk. Tym razem może nie ma tak wielu dużych nazwisk ze świata sportu, ale i tak powinno być ciekawie.

Przypomnijmy, że Clout MMA to organizacja, na czele której stanęli Lexy Chaplin oraz Sławomir Peszko. Od początku zadbali oni o to, by było głośno o nowym przedsięwzięciu. Niewątpliwie podejmowane starania okazały się strzałem w dziesiątkę. W ciemno można zakładać, że gala Clout MMA 2 zakończy się sukcesem. Na pewno będzie się działo, oj będzie!