Clout MMA 3 karta walk – kto walczy na gali? 29.12.2023

Clout MMA 3 karta walk – kto walczy na gali? 29.12.2023

29 grudnia 2023 roku odbędzie się gala Clout MMA 3. W związku z tym warto sprawdzić, jak prezentuje się Clout MMA 3 karta walk. Całe zestawienie zamieściliśmy poniżej.

Karta walk Clout MMA 3

Jak przedstawia się Clout MMA 3 karta walk gali zaplanowanej na 29 grudnia? Wszystko zostało przedstawione poniżej. Warto się zapoznać z tym zestawieniem.

Main Event

  • [K-1, małe rękawice]: Tomasz Hajto — Jakub Wawrzyniak

Co-Main Event

  • [MMA]: Marcin “El Testosteron” Najman — Adrian Cios

Extra fight

  • Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń

Karta Główna

  • [K-1, małe rękawice]: Denis “Bad Boy” Załęcki — Patryk “Wielki Bu” Masiak
  • [MMA]: Zbigniew Bartman — Błażej Augustyn
  • [Boks, małe rękawice]: Wojciech “Rekordzista” Sobierajski — Grzegorz “Szuli” Szulakowski
  • [K-1, małe rękawice]: Marianna Schreiber — Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska

Karta wstępna (darmowa transmisja na YouTube)

  • Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy — Wasyl “Vasyl” Hałycz
  • [2 vs 2, K-1, małe rękawice]: Mateusz “Mavs” Szczypior & Krystian “Świstak” Bajor — Marcin Szwed & Fabian “Banersky” Baner

Clout MMA 3 – kto walczy?

Przedstawiliśmy już pełną kartę walk, zatem doskonale wiecie już, kto będzie rywalizować na gali Clout MMA 3: Santa Clout. Na pewno wybornie zapowiada się starcie Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. Byli piłkarze zmierzą się w formule K-1 (małe rękawice). W ciemno można zakładać, że tutaj zadzieje się naprawdę sporo! Dla Hajty to drugi pojedynek w Clout MMA (pierwszy przegrał ze Zbigniewem Bartmanem), zaś Jakub Wawrzyniak dopiero zadebiutuje w oktagonie.

Mnóstwo emocji wzbudza też konfrontacja Marcina “Cesarza” Najmana i Adriana Ciosa. Sporo mówi się poza tym o starciu Marianny Schreiber i Moniki Laskowskiej. Pozostałe starcia, jak choćby konfrontacja Zbigniewa Bartmana i Błażeja Augustyna, też zapowiadają się ciekawie!

Przypomnijmy, że rywalizacja w ramach gali Clout MMA 3: Santa Clout toczyć się będzie w dniu 29 grudnia 2023 roku. Zmagania będzie można śledzić za pośrednictwem CloutMMA.tv – by uzyskać dostęp do transmisji, konieczne jest wykupienie subskrypcji. Organizatorzy zapewniają, że wyciągnęli wnioski ze wcześniejszych wpadek i tym razem zapewnią przekaz live wysokiej jakości.