Clout MMA 3 typy, kursy i zakłady na galę (29.12.2023)

Czas na Clout MMA 3. Typy na wydarzenie, które odbędzie się 29 grudnia 2023 roku wraz z moimi analizami dostępne są w tekście. Jak to przy okazji gal freak fightowych bywa, nie brakuje ciekawych zestawień, a kursy są dość mocno zróżnicowane.

Clout MMA 3 kursy i zakłady
1
2

Hajto vs Wawrzyniak

2.02

OBSTAW TUTAJ

1.62

OBSTAW TUTAJ

Bartman vs Augustyn

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Siwy vs Vasyl

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.06

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na inne walki

WEJDŹ NA STRONĘ

Clout MMA 3 kursy, typy i zakłady bukmacherskie (29.12.2023)

W powyższej tabeli możesz sprawdzić jak wyglądają na galę Clout MMA 3 kursy. Gale freak fightowe mają to do siebie, że w większości mnożniki są atrakcyjniejsze, aniżeli w przypadku walk profesjonalistów. Wszystko dlatego, że w klatce pojawi się kilku debiutantów i bukmacherzy tak naprawdę nie wiedzą do końca, czego się po nich spodziewać. Kursy mogą być pewną podpowiedzią, ale pamiętaj, że i bukmacherzy się mylą. Dlatego zachęcam do zapoznania się z moimi analizami, które być może nakreślą kierunek, w którym możesz podążyć ze swoim kuponem.

Clout MMA 3 typy moim okiem

Przygotowałem trzy na galę Clout MMA 3 typy. Wziąłem pod uwagę te walki, które uważam, że rozstrzygnięcia jest wytypować po prostu najłatwiej. Jedną z nich jest starcie wieczoru, pomiędzy Tomaszem Hajto, a debiutującym w organizacji Clout, Jakubem Wawrzyniakiem. Oto zatem moje typowanie Clout MMA 3:

Hajto – Wawrzyniak typowanie Clout MMA 3

Jako pierwszą na tapetę wziąłem walkę Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. I o ile Gianni miał już okazję zaprezentować się fanom Clout, to dla Wawrzyna będzie to absolutny debiut. Uważam jednak, że górą będzie drugi z nich. Hajto potwierdził w pierwszym pojedynku, że kondycja nie jest jego mocną stroną, a zbytniego planu na walkę poza chaosem nie miał. Wawrzyniak jest młodszy, później zszedł z boiska i to on powinien cechować się lepszą wydolnością. Wydaje się, że zamęczy Hajto i wówczas być może zakończy nawet pojedynek przed czasem.

Najman – Cios typowanie Clout MMA 3

Rewanżowe starcie Marcina Najmana z Adrianem Ciosem jest jednym z najciekawszych pojedynków gali Clout MMA 3. Typy, które proponuje to wygrana El Testosterona. Najman walczy różnie i w większości przegrywa w absurdalny sposób, ale Cios jest jeszcze słabszy. Pierwsza walka zakończyła się kontrowersyjnie i teraz znów należy spodziewać się solidnej awantury. Jeżeli Najman nie zrobi niczego nieprzepisowego, to powinien skończyć Ciosa nawet przed czasem.

Bartman – Augustyn typowanie Clout MMA 3

Bartman i Augustyn wygrali swoje pierwsze pojedynki. Zdecydowanie lepsze wrażenie pozostawił jednak Błażej Augustyn. Wskoczył on na kartę walk w swoim debiutanckim występie w ostatniej chwili, a momentami sprawiał wrażenie fightera z krwi i kości. Zresztą o Augustynie mówi się, że trenuje od dłuższego czasu. Powinno to być widać także w klatce 29 grudnia 2023. Stawiam wobec tego na Clout MMA 3 typy, że Augustyn weźmie to przed czasem.

Clout MMA 3 typy

Clout MMA 3 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

Najbliższa gala Clout MMA 3 odbędzie się już 29 grudnia 2023 roku. Jej początek zaplanowano na godzinę 20:00, a federacja zawita do Studia Polsatu w Warszawie.

Kto walczy na Clout MMA 3? Karta walk

Choć wielu uważa, że Clout MMA 3 karta walk jest nieco słabsza, aniżeli miało to miejsce w poprzednich edycjach tego wydarzenia, to nie do końca się z tym mogę zgodzić. W moim odczuciu szykuje się kilka niezłych walk oraz debiutów. W klatce zadebiutuje między innymi były reprezentant Polski, a więc Jakub Wawrzyniak czy Marianna Schreiber, która prywatnie jest żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości, a więc Łukasza Schreibera. Oto pełna karta walk Clout MMA 3.

Main Event

Co-Main Event

Extra fight

  • Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń

Karta Główna

Karta wstępna (darmowa transmisja na YouTube)

  • Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy — Wasyl “Vasyl” Hałycz
  • [2 vs 2, K-1, małe rękawice]: Mateusz “Mavs” Szczypior & Krystian “Świstak” Bajor — Marcin Szwed & Fabian “Banersky” Baner

Jak widać, wspaniałych walk nie będzie brakować na Clout MMA 3. Kursy i zakłady bukmacherskie znajdziesz u bukmachera Fortuna.

Gdzie oglądać Clout MMA 3? Transmisja i stream online za darmo

Transmisja gali Clout MMA 3 dostępna będzie jedynie w systemie PPV. Dobra informacja dla kibiców jest jednak taka, że dwie pierwsze pojedynki pojawią się na otwartym kanale Youtube.

Najczęściej zadawane pytania o galę Clout MMA: Santa Clout

  • Gdzie znajdę na Clout MMA 3 typy?

Typowanie Clout MMA 3 sprawdzisz w moim tekście. Zamieściłem tam wybrane typy i analizy bukmacherskie.

  • Który bukmacher oferuje na Clout MMA 3 kursy?

Jedynym bukmacherem, u którego możesz obstawiać Clout MMA 3 jest Fortuna. To legalny polski operator.

  • Kiedy Clout MMA 3?

Najbliższa gala Clout MMA: Santa Clout odbędzie się 29 grudnia 2023 roku.

  • O której godzinie Clout MMA 3?

Wydarzenie Clout MMA 3 rozpocznie się o godzinie 20:00.

  • Gdzie Clout MMA 3?

Tym razem gospodarzem gali będzie Studio Polsat w Warszawie.