Clout MMA 4 karta walk – kto walczy na gali 09.03.2024?

Clout MMA 4 karta walk – kto walczy na gali 09.03.2024?

Już 9 marca 2024 roku w Łodzi do skutku dojdzie gala Clout MMA. Rywalizacja zapewne dostarczy bardzo dużo emocji. Jak przedstawia się Clout MMA 4 karta walk? Kompletne zestawienie zostało zamieszczone poniżej.

Karta walk Clout MMA 4 – kto walczy?

Tym razem to Atlas Arena ugości zawodniczki i zawodników Clout MMA. Gala zapowiada się bardzo interesująco. Na karcie walk znalazło się sporo mocnych nazwisk – zobacz, jak przedstawia się kompletna Clout MMA 4 karta walk!

Walka wieczoru:

  • [MMA]: Lexy Chaplin vs Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Karta główna:

  • [DIRTY STREET BOXING NO LIMIT]: Marcin „Cesarz” Najman vs Jacek „Muran” Murański
  • [K-1, małe rękawice]: Dawid „Crazy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • [K-1, małe rękawice]: Małgorzata Zwierzyńska vs Marianna Schreiber
  • [MMA]: Michał „Zbuku” Buczek vs Paweł „Major SPZ” Majewski
  • [MMA]: Adrian Cios vs Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
  • [DIRTY GLOVES BOXING]: Daniel Omielańczuk vs Kamil „King Kong” Minda
  • [MMA]: Piotr „Bestia” Piechowiak vs Sebastian „Ztrolowany” Nowak
  • [MMA]: Piotr „Lizak” Lizakowski vs Przemysław „Sequento” Skulski
  • [MMA]: Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs Rafał „Boro” Borowski

Clout MMA 4 – kto walczy?

Oczywiście najciekawiej zapowiada się walka wieczoru gali Clout MMA. W trakcie tego pojedynku dojdzie do starcia Lexy Chaplin z Martą “Linkimaster” Linkiewicz. Naprzeciwko siebie staną zatem dwie bardzo dobrze znane wojowniczki. Podczas tego pojedynku mogą polecieć iskry. Niewykluczone, że o końcowym rozstrzygnięciu zadecydują totalne detale.

Patrząc na kartę walk, mocno rzuca się w oko pojedynek Marcina Najmana i Jacka Murańskiego. Tutaj obowiązywać będzie formuła Dirty Street Boxing No Limit. W związku z tym dozwolone będą uderzenia łokciem i z główki. Wojownicy założą najtwardsze małe rękawice do MMA i będą mogli stosować młotki i backfisty. Obowiązywać będzie jednak zakaz gryzienia.

Czwarta runda starcia Najman – Murański, o ile w ogóle będzie konieczna, odbędzie się już bez limitu czasowego. Wówczas dozwolone będą kopnięcia, stompy, soccer kicki oraz dobijanie w parterze. Zanosi się na prawdziwą i ostrą bijatykę praktycznie bez żadnych reguł. Może polać się krew!

Zapewne wiele osób czeka też na kolejną walkę Małgorzaty Zwierzyńskiej. Mama Daniela Magicala tym razem zmierzy się z Marianną Schreiber. O tej drugiej było ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą perturbacji w życiu prywatnym. Mąż tej kontrowersyjnej influencerki – de facto polityk Prawa i Sprawiedliwości – oznajmił, że ich małżeństwo się rozpada. Doszło do rozstania, a niewykluczone, że nastąpi też separacja.

Na pewno pozostałe pojedynki też będą niezwykle interesujące. Tym razem w akcji zobaczymy również m.in. Piotra Piechowiaka, Sebastiana Nowaka, Daniela Omielańczuka, Kamila Mindę czy Adriana Ciosa i Pawła Jóźwiaka. Mocnych nazwisk więc nie brakuje.