Clout MMA 4 wyniki wszystkich walk (relacja na żywo)

Clout MMA 4 wyniki wszystkich walk (relacja na żywo)

Pora na galę Clout MMA 4, którą zaplanowano na 9 marca 2024 roku. Wydarzenie odbywa się w łódzkiej Atlas Arenie. Poniżej znajdziesz Clout MMA 4 wyniki na żywo.

Wyniki walk Clout MMA 4 – relacja na żywo

Na bieżąco zamieszczać będziemy Clout MMA 4 wyniki walk. Czas pokaże, kto zwycięży, a kto będzie musiał przełykać gorycz porażki.

Main event

  • [K-1, małe rękawice]: Lexy Chaplin vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz – wygrana “Linkimaster” poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Co-main event

  • [Boks, małe rękawice]: Marcin Najman vs Jacek Murański – wygrana Murańskiego przez TKO.

Karta główna

  • [K-1, małe rękawice]: Dawid “Crazy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak – wygrana “Wielkiego Bu” przez TKO.
  • [K-1, małe rękawice] Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber – walka odwołana!
  • [MMA]: Michał “Zbuku” Buczek vs Paweł “Major SPZ” Majewski – wygrał “Zbuku” przez techniczny nokaut.
  • [MMA]: Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Adrian Cios – wygrana Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • [Boks, małe rękawice]: Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda – wygrał Omielańczuk po kontuzji Mindy (techniczny nokaut).
  • [MMA]: Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs Piotr “Bestia” Piechowiak – wygrana “Ztrolowanego” przez techniczny nokaut.

Karta wstępna

  • [MMA]: Piotr “Lizak” Lizakowski vs Przemysław “Sequento” Skulski – wygraną poprzez niejednogłośną decyzję odnotował “Sequento”
  • [MMA]: Rafał “Boro” Borkowski vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski – wygraną poprzez jednogłośną decyzję sędziów odnotował Wojciech “Rekordzista” Sobierajski.

Rafał “Boro” Borkowski vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Rafał “Boro” Borkowski vs Wojciech “Rekordzista” Sobierajski na Clout MMA 4? Wygraną poprzez jednogłośną decyzję sędziów odnotował Wojciech “Rekordzista” Sobierajski.

“Rekordzista” od początku tej walki spisywał się lepiej. Był dysponowany naprawdę dobrze. “Boro” po pierwszej rundzie wyglądał na mocno zmęczonego.

Później nic się nie zmieniło. Borkowski był tylko tłem dla Sobierajskiego. Totalnym tłem! “Rekordzista” pewnie odnotował triumf po trzech rundach. Tutaj mieliśmy naprawdę pełną dominację.

Piotr “Lizak” Lizakowski vs Przemysław “Sequento” Skulski wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Piotr “Lizak” Lizakowski vs Przemysław “Sequento” Skulski na Clout MMA 4? Wygraną poprzez niejednogłośną decyzję odnotował “Sequento”.

W pierwszej rundzie znacznie lepiej spisywał się “Sequento”. “Lizak” w pewnym momencie wylądował na deskach, ale szybko wrócił do rywalizacji.

Druga odsłona tej rywalizacji była bardziej zacięta. Minimalnie lepiej wypadł w niej “Lizak”.

W samej końcówce drugiej rundy “Sequento” skorzystał z możliwości przerwy na dojście do pełni sił. To wywołało sporo negatywnych emocji wśród kibiców.

“Sequento” do końca stawiał mocne warunki. Działo się sporo do ostatniej sekundy trzeciej rundy. Wydawało się, że to właśnie on spisywał się lepiej.

Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs Piotr “Bestia” Piechowiak wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Sebastian “Ztrolowany” Nowak vs Piotr “Bestia” Piechowiak na Clout MMA 4? Wygrana “Ztrolowanego” przez techniczny nokaut.

Od początku lepiej spisywał się “Bestia”. To on wygrał pierwszą rundę. “Ztrolowany” lądował na deskach – był bardzo defensywny.

Druga runda też była udana dla Piechowiaka. Nowak zaś zachowywał się tak, jakby… nie miał ochoty walczyć.

W końcówce to wszystko stanęło na głowie! “Ztrolowany” wskoczył na rywala i zaczął go obijać, jak tylko chciał! Wygrał przegraną walkę!

Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Daniel Omielańczuk vs Kamil Minda na Clout MMA 4? Wygrał Omielańczuk po kontuzji Mindy.

Już w końcówce pierwszej rundy kontuzji bicepsa nabawił się Kamil Minda. Wobec tego nie mógł kontynuować walki.

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Adrian Cios wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs Adrian Cios na Clout MMA 4? Wygrana Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Od początku nieco lepiej wyglądał Cios. Prezes FEN był dość defensywny. W drugiej partii też Jóźwiak był tłem.

Cios był lepszy i zasłużenie wygrał.

Michał “Zbuku” Buczek vs Paweł “Major SPZ” Majewski wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Michał “Zbuku” Buczek vs Paweł “Major SPZ” Majewski na Clout MMA 4? Wygrał “Zbuku” przez techniczny nokaut.

Ależ tam był kocioł! Zawodnicy momentalnie przeszli do parteru, gdzie wzajemnie się okładali. “Zbuku” w końcu totalnie przejął inicjatywę i mocarnie rozbił rywala!

Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Lexy Chaplin vs Marianna Schreiber na Clout MMA 4? Walka odwołana!

“Lexy Chaplin po najlepszym kobiecym pojedynku w historii, niestety, nie została dopuszczona przez lekarzy do kolejnego starcia z powodu złamania palca  Galę CLOUT MMA 4 zakończy rozstrzygnięcie największego konfliktu w historii polskich freak-fightów NAJMAN vs MURAN” – poinformowano na platformie X. 

Dawid “Crazy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Dawid “Crazy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak na Clout MMA 4? Wygrana “Wielkiego Bu” przez TKO.

Dawid Załęcki przyjął taktykę częstych upadków. Siła “Wielkiego Bu” była totalnie niszczycielska. Decydujący moment miał miejsce praktycznie w samej końcówce pierwszej rundy. Wraz z gongiem wszystko było pozamiatane! Wielką klasę pokazał Masiak.

Marcin Najman vs Jacek Murański wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Marcin Najman vs Jacek Murański na Clout MMA 4? Wygrana Murańskiego przez TKO.

Po tym, jak Lexy Chaplin nie była zdolna do walki z Marianną Schreiber, stało się jasne, że właśnie konfrontacja Marcina Najmana z Jackiem Murańskim zakończy galę Clout MMA 4.

Tutaj do walki przystąpili dwaj skonfliktowani zawodnicy, co zwiastowało znakomitą konfrontację- tutaj mieliśmy bitkę na zasadzie Dirty Street Boxing no limit. To oznaczało walkę praktycznie bez żadnych ograniczeń!

Najman mocno zaczął, oddawał mocne ciosy, ale nic z tego nie wynikło. Było sporo niecelnych prób, a po chwili Murański trafił rywala tak, że było pozamiatane! Najman padł na deski!

Lexy Chaplin vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Lexy Chaplin vs Marta “Linkimaster” Linkiewicz na Clout MMA 4? Wygrana “Linkimaster” poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Ależ tutaj mieliśmy celnych ciosów, ależ to była zacięta i emocjonująca jatka! Najmocniej panie rzuciły się na siebie nawzajem od początku trzeciej rundy.

To był bardzo twardy i intensywny pojedynek. Finalnie wygrała Linkiewicz.

Gala Clout MMA 4, na którą czekaliśmy!

Clout MMA 4 wyniki walk dostępne są powyżej. To już czwarta edycja jednej z najpopularniejszych federacji freakowych w naszym kraju. Trzeba przyznać, że tym razem zatroszczono się o naprawdę imponującą kartę walk. Nie zabrakło w niej szalenie atrakcyjnych zestawień.

Sporo mówiło się choćby o starciu Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Ci panowie mocno się nie lubią, a wręcz nienawidzą. Iskrzyło między nimi wielokrotnie, a teraz zyskali możliwość wyjaśnienia swojego konfliktu w klatce.

Walką wieczoru ten pojedynek jednak nie został okrzyknięty – takie miano zyskało starcie Lexy Chaplin vs. Marta Linkiewicz.