Daro Lew – Dis kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Pora na kolejne emocje związane z freak fightami. W niniejszym tekście na tapet bierzemy Daro Lew – Dis kursy na pojedynek w ramach gali Fame: Reborn. Faworyt tego starcia jest ewidentny. Czy dojdzie do jakiejś niespodzianki?

Daro Lew – Dis typy i kursy bukmacherskie (Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk – Norbert “Dis” Gierczak)

Poniżej prezentujemy tabelę, z którą niewątpliwie warto uważnie się zapoznać. Zamieszczone zostały w niej godne uwagi Daro Lew – Dis kursy. Co z nich wynika? Choćby to, że zdecydowanie większe szanse na triumf ma Norbert “Dis” Gierczak.

Daro Lew - Dis zakłady

Wygrana Daro Lwa

3.95

Obstaw tutaj

Wygrana Disa

1.18

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

wejdź na stronę

Daro Lew – Dis typy naszym okiem

Mamy dla was znakomite Daro Lew – Dis typy na starcie w ramach Fame: Reborn. Nasze prognozy zamieściliśmy poniżej. Koniecznie sprawdźcie, jak one się prezentują.

Za moment szerzej przeanalizujemy Dis – Daro Lew typy. Najpierw musimy jednak napisać co nieco na temat tego starcia. W tym miejscu warto wyraźnie podkreślić, że dla Norberta jest to powrót do klatki po długiej przerwie. Jednocześnie zadebiutuje on w organizacji Fame MMA.

Dis - Daro Lew typy

W premierowej walce pokonał on faworyzowanego przeciwnika. Teraz natomiast przyjdzie mu się zmierzyć z nieobliczalnym przeciwnikiem.

“Daro bogatszy o nowe techniki z Nepalu jest głodny wygranej i chciałby wrócić na zwycięską drogę po ostatnich dwóch porażkach. Według bukmacherów Betclic, Daro jest największym underdogiem tej gali, lecz dobrze wiemy, że we freak-fightach może wydarzyć się wszystko” – podkreśla Fame MMA na portalu X.

No i właśnie: może zdarzyć się wszystko. My uważamy, że Daro Lew pokaże tutaj kawał dobrej walki i odnotuje zwycięstwo! Jesteśmy niemal pewni, że jest w stanie mocno zaskoczyć – niewątpliwie drzemie w nim duży potencjał. Po ostatnich dwóch porażkach na pewno jest bardzo mocno rozeźlony i będzie chciał pokazać, że stać go na wiele.

Daro Lew może pokonać przeciwnika za sprawą jakiegoś zaskoczenia. Nie wykluczamy więc, że błyskawicznie przystąpi do ataku i zakończy to wszystko już w pierwszej rundzie! Te typy wyglądają na dość szalone, ale trzeba pamiętać, że sport czasami bywa nieprzewidywalny. Niejednokrotnie zdarza się natomiast tak, że wyraźnych faworytów zżera trema lub pokonuje zbyt duża pewność siebie.

Niewątpliwie walka Disa z Daro Lwem powinna przynieść bardzo dużo emocji. Już teraz ostrzymy sobie zęby na ten pojedynek. Będzie się działo, oj będzie!

Dis – Daro Lew kurs na Norberta Gierczaka

Kurs na wygraną Disa wynosi 1,18. To niewątpliwie bardzo wymowna wartość. Wyraźnie widać, że to Norbert Gierczak jest uznawany za faworyta tego starcia. My jednak tym razem postanowiliśmy pójść nieco pod prąd i uważamy, że triumf odniesie Daro Lew. Czas pokaże, czy nasze przeczucia pokryją się z rzeczywistością.

Dis – Daro Lew kurs na Dariusza Kaźmierczuka

Takich zawodników jak Daro Lew należy się obawiać. On jest niewątpliwie totalnie nieobliczalny. Tym razem do pojedynku przystąpi w roli underdoga. Kurs na wygraną tego zawodnika wynosi prawie 4,00. Dokładniej jest to 3,95. Można zarobić!

Najczęstsze pytania o Daro Lew – Dis

  • Kiedy Dis – Daro Lew?

Pojedynek Daro Lew – Dis odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Początek walki przewidywany jest na około 22:20.

  • Jakie są na Dis – Daro Lew kursy?

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest oczywiście Norbert “Dis” Gierczak.

  • Gdzie znaleźć Dis – Daro Lew typy?

Najlepsze typy na walkę Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk – Norbert “Dis” Gierczak umieszczone zostały w tym tekście.