Daro Lew – Xayoo typy, kursy i zakłady (Fame MMA 20)

Już 10 lutego w krakowskiej Tauron Arenie podczas Fame MMA 20 do klatki powróci jeden z ulubieńców publiczności śledzącej freak fighty. Mowa tutaj oczywiście o Daro Lwie, który opromieniony wygranej z Disem zmierzy się z Xayoo. Majkut ma za sobą serię wygranych w oficjalnych pojedynkach, jednakże w ostatnim pojedynku w formule bokserskiej uległ przed czasem Boxdelowi. W artykule przedstawię Daro Lew – Xayoo typy oraz analizę pojedynku.

Daro Lew - Xayoo kursy

Wygrana Daro Lwa

4.50

Obstaw tutaj

Wygrana Xayoo

1.14

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Daro Lew – Xayoo typy bukmacherskie (10.02.2024)

Pojedynek, do którego dojdzie w najbliższą sobotę w Krakowie ma na papierze olbrzymiego faworyta. Jest nim oczywiście Xayoo. Podobnie wygląda sytuacja w oczach bukmacherów, którzy wycenili jego wygraną na zaledwie 1.15. Daro Lew pomimo zwycięstwa w swoim oficjalnym pojedynku wydaje się być na straconej pozycji. Wielkie znaczenie będzie miała również formuła walki, którą jest K1.

Jak widzicie powyżej, nasze Daro Lew – Xayoo typy zakładają bardzo łatwe zwycięstwo Majkuta. Jeden z największych streamerów w naszym kraju jest olbrzymim faworytem i w naszej opinii potwierdzi swoją wyższość nad rywalem. Formuła walki, którą jest K1, będzie działać bardzo mocno na jego korzyść. Spodziewamy się egzekucji w okrągłej klatce Fame MMA. Xayoo w naszej opinii powinien zakończyć pojedynek na swoją korzyść już w 1. rundzie. Jeśli nie będzie to klasyczny nokaut to spodziewamy się, że do akcji wkroczy arbiter, który przerwie walkę, chcąc oszczędzić sporo zdrowia Daro Lwowi.

Daro Lew - Xayoo typy

Daro Lew – Xayoo kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Tak jak już wspominaliśmy w artykule, olbrzymim faworytem jest Majkut. Kurs na samo zwycięstwo Xayoo wynosi raptem 1.15. W naszej opinii jest on wystawiony bardzo poprawnie. Zapewne znajdzie on wielu graczy, którzy wykorzystają go do podbicia swoich kuponów bądź po prostu zminimalizowania podatku. Nie wydaje się być złym pomysłem biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności. Daro Lew – Xayoo kursy nie dają szans Kaźmierczukowi. Za jego wygraną, która byłaby olbrzymią sensacją, bukmacherzy płacą aż 4.25.

Jednakże nie jest to kurs, który w jakikolwiek sposób zachęca do grania. Aby taki był to musiałby pewnie mieć wartość powyżej 10. Walka w formule K1 powinna odbyć się do jednej bramki. Daro Lew ma na koncie wygrane z zawodnikami o bardzo wątpliwych umiejętnościach. Xayoo choć nie jest tytanem sportów walki to jednak w swoich dotychczasowych walkach zaprezentował umiejętności, które pozwalają zakładać, że w najbliższą sobotę przejedzie się po swoim rywalu. Dlatego też stawiamy na zwycięstwo Majkuta w 1. rundzie. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.45, który w naszej opinii jest bardzo atrakcyjny do zakładów akumulowanych.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 21/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jeśli Xayoo nie będzie skończyć rywala za pomocą mocnego uderzenia, po którym sędzia wyliczy rywala to spodziewamy się kumulacji ciosów, która zmusi arbitra do przerwania tego nierównego pojedynku. Jeśli macie wątpliwości czy popularny streamer da radę skończyć oponenta już w pierwszej odsłonie pojedynku to możecie zagrać, że wygra on przed czasem. W ten sposób będzie mógł wygrać w 2 bądź 3 rundzie aby zakład był wygrany.