Don Kasjo – Adam Soroko typy i kursy | Prime MMA 7 |

Don Kasjo nie zwalnia tempa i zaprezentuje się kibicom na gali Prime MMA 7. Ze swojej strony przygotowałem na walkę Don Kasjo – Adam Soroko typy, a w tekście sprawdzisz także kursy bukmacherskie.

Don Kasjo - Adam Soroko zakłady

Wygrana Don Kasjo

1.20

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Adama Soroko

3.60

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Don Kasjo – Adam Soroko typy bukmacherskie

Co-main event gali Prime MMA 7 to pojedynek Don Kasjo z Adamem Soroko. Zdecydowanym faworytem jest ten pierwszy, ale muszę zauważyć, że ostatnio legł w gruzach mit Don Kasjo jako najlepszego polskiego freak fightera. Trudno nie odnieść wrażenia, że Kasjusz Życiński z walki na walkę prezentuje się coraz to gorzej. Zapewne wpływ na to ma też nieco luźniejsze podejście do treningów, a zajęcie się innymi biznesami. Niemniej jego nazwisko wciąż wzbudza duże emocje, a Adam Soroko jest rywalem, którego Kasjusz nawet nie będąc w najwyższej formie powinien połknąć. Nie chcę mówić, że Życiński sam zorganizował sobie rywala na przetarcie i dopisanie do swojego bilansu zwycięstwa, ale tak to z boku wygląda. Będę więc mocno zdziwiony, jeżeli Don Kasjo nie wygra tej walki i nie zrobi tego przed czasem. Takie są też moje na Don Kasjo – Adam Soroko typy. Typuje wygraną Kasjusza przed czasem po kursie około 2.00.

Don Kasjo – Soroko kursy bukmacherskie

Dysproporcja kursów jasno pokazuje kto wygra walkę Don Kasjo – Soroko oczami bukmacherów. Kurs na zwycięstwo Kasjusza Życińskiego to 1.20. Jego rywal, a więc Adam Soroko dorobił się mnożnika 3.60, co pokazuje, że jest wyraźnym underdogiem. Nie można się jednak dziwić, kiedy przyjrzymy się ostatnim występom tego freak fightera.

Paweł Jóźwiak - Jacek Murański typy

Bierz bonus na Prime MMA 7 – darmowy zakład w Fortunie

Chcesz wykorzystać na Don Kasjo – Soroko typy? Walkę i galę Prime MMA 7 możesz obstawić we Fortunie. Bukmacher przygotował darmowy zakład 20 zł za rejestrację (bez depozytu) oraz aż trzy cashbacki do 100 zł – co oznacza, że otrzymasz zwrot przegranych za trzy pierwsze kupony.

Fortuna freebet
Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Moje typy na pozostałe walki Prime MMA 7

To jeszcze nie wszystko podczas Prime MMA 7, a poniżej znajdziesz moje typy na inne ciekawe walki sobotniej gali.