Don Kasjo – Księżniczka kursy i typy | Prime MMA 6

Przed walką Don Kasjo – Księżniczka kursy są bardzo wyrównane. To oznacza, że kibice mogą być świadkami naprawdę zaciętego pojedynku. Sprawdź nasze analizy i typy przed walką na Prime MMA 6.

Don Kasjo vs Księżniczka zakłady

Wygrana Don Kasjo

1.80

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Księżniczki

1.90

OBSTAW TUTAJ

Kasjusz Don Kasjo Życinski – Paweł Księżniczka Tyburski typy i kursy bukmacherskie

Już w sobotę w Arenie Toruń będziemy świadkami kolejnego wydarzenia z uniwersum freak fightów. W Toruniu odbędzie się kolejna, szósta już edycja gali Prime MMA. Zobaczymy tam wiele interesujących nazwisk, między innymi Kasjusza Życińskiego, który będzie miał okazję zmierzyć się z Tyburskim na zasadach boksu w małych rękawicach.  Zdaniem bukmacherów nadchodzący pojedynek zapowiada się na bardzo wyrównany. Idealnie odzwierciedlają to Don Kasjo – Księżniczka kursy, na podstawie których widać, że analitycy mieli spore problemy ze wskazaniem jednoznacznego faworyta sobotniej walki wieczoru gali Prime MMA 6. Dodatkowo prezentujemy Wam również inne rynki poboczne, które są dostępne przy okazji tego starcia.

Don Kasjo - Księżniczka typy

Don Kasjo – Księżniczka typy naszym okiem

Nie ukrywamy tego, że nasze Don Kasjo – Księżniczka typy zakładają wygraną dużo bardziej doświadczonego w boksie Życińskiego. Kasjusz ma za sobą bogatą karierę jako amator, uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych fighterów w kraju. Jeśli będzie odpowiednio przygotowany to powinien poradzić sobie z Tyburskim bez większych problemów.

Nasze Don Kasjo – Księżniczka typy zakładają również, że walka potoczy się na pełnym dystansie. Nie spodziewamy się żeby któryś z zawodników miał okazję do wygranej przed czasem. Nie są oni zawodnikami, którzy dysponują bardzo mocnym pojedynczym uderzeniem. Problemy mogą pojawić się z kondycją, wraz z długością trwania pojedynku, zwłaszcza u Tyburskiego. Mimo wszystko spodziewamy się, że obaj fighterzy będą musieli usłyszeć werdykt sędziowski po zakończeniu pojedynku.

Don Kasjo – Księżniczka kurs na Don Kasjo

Kurs na zwycięstwo Życińskiego wynosi 1.80. W naszej opinii jest on bardzo atrakcyjny w kontekście obstawiania. Walk będzie odbywać się w formule bokserskiej, w małych rękawicach. Jest to format doskonale znany Życińskiemu, niejednokrotnie toczył w nim swoje walki. Dodatkowo Don Kasjo ma za sobą bardzo solidne zaplecze techniczne. Jak na warunki freak fightów jest bardzo dobrze wyszkolonym zawodnikiem w obszarze pięściarskim. W walce z Księżniczką powinno być to jeszcze bardziej widoczne niż w jego dotychczasowych pojedynkach. Spodziewamy się, że Życiński bez najmniejszych problemów wypunktuje swojego rywala i zgarnie decyzję sędziowską.

Don Kasjo – Księżniczka kurs na Księżniczkę

Kurs na wygraną Tyburskiego wynosi 1.90 co w naszej opinii jest wartością zdecydowanie zbyt niską. Na taką wycenę na pewno miał wpływ fakt, iż w swojej ostatniej walce Życiński poległ przed czasem z Zadorą. Jednakże trzeba pamiętać, że między Księżniczką a Zadorą w płaszczyźnie uderzanej jest olbrzymia. Naszym zdaniem Księżniczka największe szanse na zwycięstwo będzie miał w początkowej fazie pojedynku. Życiński ma tendencję do przyjmowania uderzeń w początkowej fazie walki, jest nieskoncentrowany co daje szanse rywalom. Atrakcyjnym może być zatem kurs na wygraną Tyburskiego przed czasem, który wynosi 3.0.

Bonus na galę Prime MMA 6

Dla nowych klientów Fortuny bardzo atrakcyjną opcją jest niewątpliwie możliwość skorzystania z bonusu bez ryzyka. Postawia on pozwolić 3 zakłady, na łączną kwotę 600zł, które są objęte hasłem bez ryzyka. W przypadku porażki użytkownik otrzymuje środki na swoje konto bonusowe, które musi obrócić przed wypłatą według odpowiednich wytycznych. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie Fortuny.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Prime MMA 6 kursy na pozostałe walki

W poniższej tabeli możesz sprawdzić kursy na wszystkie walki nadchodzącej gali Prime MMA 6.

Prime MMA 6 zakłady
1
2

Don Kasjo vs Księżniczka

1.80

OBSTAW TUTAJ

1.80

OBSTAW TUTAJ

Muran vs Stary Wiewiór

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Tarzan vs Soroko

1.22

OBSTAW TUTAJ

3.43

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki 

WEJDŹ NA STRONĘ

Zo

Najczęstsze pytania o Don Kasjo – Księżniczka

  • Kiedy Don Kasjo – Księżniczka?
    21 października 2023 roku.
  • Jakie są na Don Kasjo – Księżniczka kursy?
    Faworytem jest Don Kasjo, kurs na jego wygraną to 1.80. Przy nazwisku Księżniczki znajdziemy mnożnik 1.90.
  • Gdzie znaleźć Don Kasjo – Księżniczka typy?
    W artykule na naszej stronie.