Don Kasjo – Zadora kursy, typy, zakłady (01.07.2023)

Poniżej przedstawimy Don Kasjo – Zadora kursy i nasze typy na ten bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek, który odbędzie się podczas gali Prime Show MMA 5 we Wrocławiu.

Don Kasjo vs Zadora zakłady

Wygrana Don Kasjo

1.62

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Zadory

2.02

OBSTAW TUTAJ

Kasjusz Don Kasjo Życiński vs Dominik Zadora typy i kursy bukmacherskie (01.07.2023)

Prime MMA jako gala freak fightów ma na koncie kilka sportów pojedynków na wysokim poziomie. W ich klatce widzieliśmy między innymi takich zawodników jak Norman Parke czy Marcin Wrzosek, którzy mają na koncie występy pod banderą UFC. 1 lipca we Wrocławiu dojdzie do kolejnego tego typu pojedynku. Rękawice w klatce krzyżują ze sobą Kasjusz Don Kasjo Życiński oraz Dominik Japoński drwal Zadora.

Do gali pozostało jeszcze trochę czasu, więc aktualnie bukmacherzy oferują nam jedynie kursy na zwycięzcę pojedynku. Don Kasjo – Zadora kursy zgodnie z oczekiwaniami są bardzo wyrównane. Jednakże ku naszemu zaskoczeniu faworytem nadchodzącego starcia jest Don Kasjo. W poniższej tabeli prezentujemy Wam kursy dostępne na ten pojedynek, niestety na ten moment jedynie ze zwyciązcą walki ale tabela zostanie uzupełniona w przyszłości.

Don Kasjo Zadora typy

Don Kasjo – Zadora typy naszym okiem

Jak już wspominaliśmy kursy bukmacherskie na ten pojedynek są bardzo wyrównane. Jednakże ku naszemu zaskoczeniu faworytem bukmacherów w tej walce jest Kasjusz Życiński. Nasze Don Kasjo – Zadora typy zakładają, że to Japoński Drwal opuści klatkę wrocławskiej hali orbita jako zwycięzca.

Tak jak wspominaliśmy, nasze Don Kasjo – Zadora typy kierujemy w stronę tego drugiego. Jest on underdogiem, więc tym bardziej naszym zdaniem warto skusić się na ten typ. Zadora to zawodnik, który czynnie bierze udział w walkach na wysokim poziomie, w różnych sportach walki. Jego rywal, Don Kasjo, pomimo dużego backgroundu amatorskiego w boksie od pewnego czasu bierze udział głównie w walkach freak fightowych a pomiędzy nimi nie stroni od rozrywkowego stylu życia.

Don Kasjo vs Zadora kurs na Don Kasjo

Kasjusz Życiński ku naszemu zdziwieniu jest faworytem walki na lipcowej gali Prime MMA 5. Don Kasjo ma za sobą udane występy w ostatnich walkach, w których wygrywał choć zdaniem wielu obserwatorów decyzje sędziowskie były kontrowersyjne. Mowa tutaj między innymi o walce z Marcinem Wrzoskiem w formule bokserskiej, które wygrał po wskazaniu sędziów. Życiński to zawodnik, który trenował amatorsko boks przez wiele lat i nie można odbierać mu umiejętności. Jednakże ostatnie lata jego przygody ze sportami walki to rywalizacja na dużo niższym poziomie niż Dominik Zadora. Don Kasjo jest wyceniany przez bukmacherów po kursie 1.62. Formuła walki będzie sprzyjać Życińskiemu, ponieważ pojedynek będzie odbywać się w boksie jednakże nadal naszym zdaniem jego szansę na wiktorię są przeceniane.

Don Kasjo vs Zadora kurs na Zadorę

Japoński drwal to zawodnik, który ma za sobą bardzo długą przeszłość w organizacji FEN. Zadora brał tam udział głównie w walkach w formule K1. Dodatkowo ma też przeszłość w startach między innymi w boksie tajskim. Mimo, że nie rywalizował na wysokim poziomie w klasycznym boksie to wydaje się, że nie powinien mieć większych problem z adaptacją swojego stylu walki, zwłaszcza że pojedynek odbędzie się w małych rękawicach. Japoński drwal na pewno będzie miał po swojej stronie dwa bardzo ważne naszym zdaniem elementy – mowa tutaj o kondycji oraz sile ciosu. Zadora to czynny zawodnik, który cały czas jest w treningu w przeciwieństwie do jego rywala. Gdy połączymy to z mocnym uderzeniem, które będzie osłabiać Życińskiego i odbierać mu chęć do rywalizacji powinien wyjść z pojedynku z tarczą. Kurs 2.02 na pewno jest bardzo kuszący. Życiński dobrze sobie radził z profesjonalistami ale miał nad nimi olbrzymią przewagę warunków fizycznych, w tym pryzpadku będzie ona zdecydowanie mniejsza.

Prime MMA 5: Don Kasjo vs Zadora: kiedy walka?

  • Kiedy: 1 lipca 2023 roku.
  • Gdzie: We Wrocłąwiu.

Najczęstsze pytania o Don Kasjo vs Zadora

  • Kiedy Don Kasjo vs Zadora? 1 lipca 2023 roku.
  • Jakie są na Don Kasjo – Zadora kursy? Faworytem bukmacherów jest Kasjusz Don Kasjo Życiński, kurs na jego wygraną to 1.62 Kurs na Dominika Zadorę to 2.02.
  • Gdzie znaleźć Don Kasjo – Zadora typy? W artykule na naszej stronie.