Dubiel – Ferrari kursy i typy (Fame MMA 18)

Niewątpliwie głównym bohaterem gali Fame MMA 18 będzie Amadeusz Ferrari, który stoczy dwie walki – z Kacprem Błońskim oraz Marcinem Dubielem. Co ciekawe, wyjdzie do obu walk jedna po drugiej. W tym artykule zerkniemy na Dubiel – Ferrari kursy i ocenimy, w którą stronę warto pójść w typowaniu pojedynku.

Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari Roślik typy, kursy i zakłady (Fame MMA 18)

Bukmacherzy udostępnili już swoją wycenę odnośnie szans obu zawodników na zwycięstwo w walce. Na pierwszy rzut oka uwagę przyciąga wysoki kurs na wygraną Ferrariego.

Dubiel vs Ferrari zakłady

Wygrana Dubiela

1.35

Obstaw tutaj

Wygrana Ferrariego

2.80

Obstaw tutaj

Trzeba jednak pamiętać, że Dubiel vs Ferrari kursy uwzględniają fakt, iż dla Amadeusza będzie to drugi pojedynek tego wieczoru co będzie miało przełożenie na jego walce z Dubielem.

Dubiel – Ferrari typy naszym okiem

Na ten moment bukmacherzy oferują jedynie kurs na zwycięzcę pojedynku ale nie będziemy narzekać, jest to rynek który interesuje nas najbardziej. Dubiel – Ferrari typy znajdą wiele argumentów dla obu zawodników. Dla Ferrariego najważniejsze w tym pojedynku będzie żeby wyjść do walki w jak najlepszej formie po poprzednim starciu z Błońskim. Jeśli uda mu się wyjść z walki z Kacprem bez szwanku i z dobrą dyspozycją tlenową to ma spore szanse na pokonanie Dubiela.

W naszej opinii Ferrari ma szansę uporać się z Błońskim stosunkowo szybko, przez co pierwsza walka nie będzie miała wpływu na jego starcie z Dubielem. Nasze Dubiel vs Ferrari typy kierujemy w stronę Amadeusza, który jest underdogiem i zakładamy, że kurs na jego wygraną jest zbyt wysoki.

dubiel - Ferrari typy

Dubiel – Ferrari kursy na walkę

Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują Dubiela. Nie ma w tym nic dziwnego, głównym czynnikiem jest fakt że dla Ferrariego ma to być druga walka tego samego dnia co byłoby wyzwaniem dla profesjonalistów a co dopiero dla freak fightera. Ponadto Dubielowi trzeb przyznać, że znajduje się obecnie na fali bardzo dobrych występ występów. Jego ostatnia wygrana z Paszą na gali High League odbiła się bardzo szerokim echem i z pewnością musi wzbudzać szacunek. Mimo wszystko osobiście nie skusiłbym się na kurs 1.35 na Dubiela. Zwłaszcza gdy na przeciwko będzie miał Ferrariego mogącego skończyć walkę jednym ciosem.

Dubiel vs Ferrari kursy na Marcina Dubiela

Marcin Dubiel jest sporym faworytem bukmacherów. Kurs na jego wygraną to marne 1.35. Biorąc pod uwagę jego przeciwnika wydaje się, że ten kurs jest mocno przeszacowany, nawet biorąc pod uwagę okoliczności obok walki. Gdyby Ferrari nie toczył wcześniej walki z Błońskim na wygraną Dubiela mielibyśmy zapewne kurs w okolicach 2.0. Aktualnie oferta na Fame MMA 18 nie jest pełna ale naszym zdaniem jeśli grać wygraną Dubiela to warto poczekać na rynki poboczne.

Dubiel – Ferrari kursy na Amadeusza Ferrariego

Kurs 2.80 na wygraną Amadeusza wygląda bardzo kusząco. Ferrari ma przed sobą dwa zadania, trudne ale jak najbardziej w zasięgu. Po pierwsze musi wyjść bez szwanku i z tlenem z pojedynku z Błońskim. Gdy już mu się to uda to ma przed sobą łatwiejsze, w naszej opinii, zadanie. Pokonanie Dubiela nie powinno być dla Ferrariego trudne. Będzie dysponował olbrzymią przewagą siły, którą powinien przełożyć na sprowadzenie walki do parteru i tam zakończenie pojedynku ciosami z góry. Przy typowaniu wygranej Ferrariego warto pamiętać, że może zdarzyć się sytuacja w której nie będzie w stanie przystąpić do walki z Dubielem. Wtedy zapewne otrzymamy zwrot stawki za nasz zakład.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Fame MMA 18: Dubiel vs Ferrari: kiedy walka?

Pojedynek odbędzie się 20 maja 2023 roku na Atlas Arenie w Łodzi.

Kursy na wszystkie walki Fame MMA 18 – typy Betclic

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o Dubiel vs Ferrari

  • Kiedy Dubiel vs Ferrari?
    Walka Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari odbędzie się 20 maja 2023 roku.
  • Jakie są na Dubiel vs Ferrari kursy?
    Faworytem jest Marcin Dubiel. Kurs na niego to 1.35.
  • Gdzie znaleźć Dubiel – Ferrari typy?
    U nas.