Fabijański – Filipek kursy i typy na galę Fame MMA 19

Na gali Fame MMA 19  zmierzą się ze sobą Sebastian Fabijański oraz Filip Filipek Marcinek. Formuła walki, a więc K1, faworyzuje zdecydowanie tego drugiego, co odzwierciedlają Fabijański – Filipek kursy bukmacherskie. Sprawdź nasze typy w poniższym tekście.

Fabijański vs Filpek zakłady

Wygrana Fabijańskiego

3.90

Obstaw tutaj

Wygrana Filipka

1.18

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Sebastian Fabijański – Filip Filipek Marcinek typy i kursy bukmacherskie

Z racji, że do gali pozostało już niewiele, znamy komplet kursów, które bukmacherzy zaoferowali graczom do dyspozycji na sobotnią wydarzenie. Faworytem, jak już wspominaliśmy jest Filipek. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest on zawodnikiem, który jest aktywny w sportach walki, nie tylko w federacji Fame MMA. Powyżej przestawiamy Wam tabelę, gdzie znajdziecie Fabijański vs Filipek kursy zaoferowane przez analityków bukmacherskich.

Fabijański – Filipek typy naszym okiem

Podobnie jak bukmacherzy stawiamy w tym pojedynku na Filipka. Jest szereg argumentów, które wskazują na to, że powinien on poradzić sobie ze swoim rywalem. Z racji słabej siły ciosu i krótkiego dystansu walki nasze Fabijański – Filipek typy będziemy kierować również w stronę zakończenia walki przez decyzję.

Stawiamy, że w sobotniej walce wygra Filipek przez wskazanie za pomocą decyzji sędziów. Dlatego też nasze Fabijański vs Filipek typy zakładają, że pojedynek odbędzie się na pełnym dystansie. Kurs na to wynosi 1.90 co w naszej opinii jest bardzo atrakcyjnym mnożnikiem. Jest to również pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek,gdyby jednak Fabijański zaskoczył rywala i pokazał dobrą dyspozycję w co specjalnie nie wierzymy.

Fabijański - Filipek typy

Fabijański vs Filipek kurs na Sebastiana Fabijańskiego

Aktor, który ostatnio próbował swoich sił w rapie ma za sobą dotychczas tylko jeden występ w klatce. Zmierzył się on z innym muzykiem – Wac Toją. Niestety dla niego, pojedynek ten skończył się spektakularną porażką przed czasem. Wydarzenie to miało miejsce pół roku temu, Fabijański w klatce wyglądał bardzo słabo, więc nie spodziewamy się że zanotował istotny progres. Podobnie uważają również bukmacherzy, którzy mają aktora za dużego underdoga. Kurs na jego wygraną wynosi aż 3.30 co jasno określa, że nie ma zbyt dużych szans na wygraną. W swoim debiucie Fabijański poza przeciętnymi umiejętności dał się poznać również jako zawodnik, który nie ma twardej szczęki co w K1 powinno dać o sobie ponownie znać.

Fabijański vs Filipek kurs na Filipa Filipka Marcinka

Filip zupełnie odwrotnie w porównaniu do Fabijańskiego jest zawodnikiem, który jest bardzo aktywny. Brał on udział między innymi w walkach bokserskich na gali Kyngpin, gdzie przed czasem uległ brazylijskiemu influenserowi. Co prawda nie wystawia mu to dobrego świadectwa ale nadal jest to doświadczenie, którego brakuje jego rywalowi. Kurs na wygraną Filipka to 1.25. Jest on stosunkowo niski ale oddaje dobrze jego szansę na zwycięstwo. Dodatkowo należy pamiętać, że formuła K1 faworyzuje Marcinka, który od lat trenuje sporty stójkowe.

Fame MMA 19 typy na pozostałe walki

Sprawdź na Fame MMA 19 typy na pozostałe pojedynki. Kliknij w wybraną walkę.

Gdzie obstawiać Fame MMA 19? Typy wykorzystasz w Betclic

Aktywuj w Betclic Fame MMA kod promocyjny: BETPLMAX. Dostaniesz dzięki niemu zakład bez ryzyka do 200 zł. Jeżeli nie trafisz swojego pierwszego zakładu, otrzymasz zwrot jego stawki. Betclic jest jedynym bukmacherem, gdzie można obstawiać Fame MMA 19 zakłady.

Fame mma Betclic

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Fabijański vs Filipek

  • Kiedy Fabijański – Filipek?
    W sobotę, 02.09.2023.
  • Jakie są na Fabijański – Filipek kursy?
    Faworytem jest Filipek, kurs na jego wygraną to 1.25. Przy Fabijańskim znajdziemy mnożnik 3.30.
  • Gdzie znaleźć Fabijański – Filipek typy?
    W artykule na naszej stronie.