Fame MMA Friday Arena 2 typy, kursy i zakłady (29.09.2023)

Jakie są na galę Fame Friday Arena 2 typy i kursy? W walce wieczoru zmierzą się Paweł Jóźwiak i Boxdel, a faworytem starcia jest ten drugi. Inne walki też mają swoich faworytów, ale jak zwykle, nie wszystko pójdzie zgodnie ze scenariuszem. Sprawdź nasze prognozy na galę, która odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie już 29 września 2023 roku.

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

1.18

Lisek vs Daro Lew

1.15

4.35

Rafonix vs Xayoo

5.75

1.08

Polak vs Tańcula

2.35

1.48

Zobacz pozostałe kursy

Fame MMA Friday Arena 2 kursy i typy bukmacherskie (29.09.2023)

Już 29 września czeka nas druga odsłona piątkowej gali Fame MMA – Friday Arena 2, której gospodarzem, jak już wspomnieliśmy będzie szczecińska Netto Arena. Na karcie walk zobaczymy wiele emocjonujących zestawień, ale obecność takich nazwisk, jak Paweł Jóźwiak, Boxdel, Arkadiusz Tańcula, Polak, Wiewiór czy Rafonix zawsze gwarantuje emocje najwyższego kalibru. To dlatego postanowiliśmy przeanalizować najlepsze walki i zaprezentować nasze na Fame MMA Friday Arena 2 typy bukmacherskie.

Fame Friday Arena 2 typy naszym okiem

Lisek – Daro Lew typy i kursy na Fame Friday Arena 2

Nikt nie ukrywa, że to Piotr Lisek, który mimo tego, że zadebiutuje w mma, jest faworytem walki przeciwko Kaźmierczukowi. Po pierwsze, Piotr Lisek to czynny sportowiec, a więc jego sprawność i kondycja powinny stać na najwyższym poziomie. Zwłaszcza, że jest tyczkarzem, a gibkość jest też jednym z elementów, sprzyjających podczas walki. Kolejnym argumentem, przemawiającym za Liskiem jest jego wiek. Tyczkarz jest aż o 18 lat młodszy od swojego najbliższego przeciwnika, a więc Daro Lwa. Nie może więc dziwić, że na Fame Friday Arena 2 typy wędrują właśnie w stronę wygranej Piotra Liska. Zwłaszcza, że Kaźmierczuk choć potrafił wygrywać w Fame walki z Ludwiczkiem czy Marconiem, to w ostatnim pojedynku ze Świerczewskim czy we wcześniejszych walkach nie błysnął niczym szczególnym. Piotr Lisek jest zadziornym i nieustępliwym facetem. Ma charakter sportowca. Tego samego z całym szacunkiem nie można powiedzieć o Daru Lwie, u którego każdy wie, jak w trakcie walki funkcjonuje głowa. Kiedy jest w opałach, ciężko mu z nich wyjść. Wydaje się, że Lisek mimo krótkiego czasu na przygotowania powinien poradzić sobie z Kaźmierczukiem. Ba, sądzimy nawet, że wygra zdecydowanie. Czy przed czasem? Niewykluczone.

Josef Bratan – Wiewiór typy i kursy na Fame Friday Arena 2

Josef Bratan spróbuje dopisać do swojego rekordu czwarte zwycięstwo. Ostatnio pokonał twardego Kubę Nowaczkiewicza. Wiewiór wraca po wygranej z Tańculą i zdaniem bukmacherów jest underdogiem. Nasze Fame Friday Arena 2 typy to potwierdzają. Uważamy, że to Josef Bratan wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Zwłaszcza, że dojdzie do walki na zasadach K-1 w małych rękawicach, a Josef Bratan dysponuje ogromną siłą i łatwością zadawania ciosów oraz kopnięć. Takie Fame MMA typy motywujemy także tym, że Maksymilian Wiewiórka dał się znokautować agresywnemu Kwiecińskiemu. Josef Bratan może obrać taką samą strategię. A jak dobrze wiadomo, Wiewiór nie lubi być w defensywie. Ta walka naszym zdaniem nie potrwa na pełnym dystansie rundowym i jak wspomnieliśmy, wygra ją Josef Bratan.

Polak – Tańcula typy i kursy na Fame Friday Arena 2

Analizując na Fame Friday Arena 2 kursy widać, że walka Polaka z Tańculą może być jedną z najbardziej zaciętych. Czy potrwa na pełnym dystansie? Nie jest to wykluczone, bowiem obaj to prawdziwi twardziela. Tańcula udowodnił swoją wartość w ostatnim pojedynku z Ferrarim, gdzie mimo nałożonej na niego presji, poprzez wyciąganie prywaty, zachował czujność i chłodną głową. Polak to zawodnik, który walczy nieco agresywniej od Tańculi, ale czasami poprzez to, w jego poczyniania wkrada się chaos. Wydaje się więc, że metodyczny styl walki Tańculi może tutaj o wszystkim zadecydować. Nasze Fame Friday Arena 2 typy to wygrana Arkadiusza Tańculi na punkty. Powinien miec przewagę w stójce, gdzie ma 15 cm przewagę zasięgu, a w i parterze pokazał dobrą jakość zarówno ofesywnych, jak i defensywnych zapasów.

Fame Friday Arena 2 typy

Fame MMA Friday Arena 2 – kiedy i gdzie gala?

Sprawdź podstawowe informacje o nadchodzącej gali, na której zawalczą Boxdel i Jóźwiak, ale nie tylko, bowiem czeka nas debiut Ostrego czy Piotra Liska.

 • Kiedy Fame MMA Friday Arena 2? 29 września 2023 roku
 • Gdzie Fame MMA Friday Arena 2? Netto Arena, Szczecin

Kto walczy na Fame Friday Arena 2? Karta walk

Wiemy jak prezentuje się na galę Fame Friday Arena 2 karta walk. Oto pełne zestawienie gali, która odbędzie się 29 września 2023 roku.

 • Paweł Jóźwiak vs Michał “Boxdel” Baron 2 (K-1 małe rękawice)
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Kacper Błoński vs “Megaostry” (boks, małe rękawice)
 • Marcin “Xayoo” Majkut vs Marcin “Rafonix” Krasucki (K-1, małe rękawice)
 • Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Agata “Fagata” Fąk vs Martyna “Brylantynka” Janusz (K-1, małe rękawice)
 • Alan Kwieciński vs Dominik Zadora
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski (K-1, małe rękawice)
 • Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut
 • Adrian “Polak” Polański vs Arkadiusz Tańcula
 • Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla

Na którą z walk czekasz najbardziej? Daj nam znać w komentarzu. Jak widać, aż pięć pojedynków odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Czy będziemy świadkami efektownych nokautów? Z pewnością na to liczą kibice w Szczecinie oraz przed ekranami. Nasze Fame MMA typy sprawdzisz na wstępie tekstu.

Gdzie oglądać Fame Friday Arena 2? PPV

Standardowo, transmisja gali Fame MMA dostępna będzie na stronie famemma.tv po wykupieniu dostępu PPV. Możesz skorzystać z poniższego linku. Dwie pierwsze walki z karty dostępne będą też na otwartym kanale na Youtube. Za oglądanie pozostałych walk będzie trzeba jednak zapłacić. Nie będzie darmowego streama, a wszystkie takie miejsca, oferujące z Fame Friday Arena 2 live stream są nielegalne.

Oglądaj tutaj

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA Friday Arena 2

 • Fame Friday Arena 2 kiedy?

Gala Fame Friday Arena 2 odbędzie się już 29 września 2023 roku.

 • Fame Friday Arena 2 gdzie?

Gospodarzem gali będzie Netto Arena w Szczecinie, a więc jednym ze słynniejszych miast, jeżeli chodzi o mma w Polsce.

 • Jak wygląda Fame Friday Arena 2 karta walk?

W walce wieczoru Jóźwiak zmierzy się z Boxdelem, ale na karcie są też takie nazwiska, jak Josef Bratan, Wiewiór, Tańcula czy Polak.

 • Gdzie najlepsze na Fame Friday Arena 2 kursy?

Jedynym miejscem do obstawiania Fame Friday Arena 2  jest bukmacher Betclic. Oferuje on atrakcyjne kursy bukmacherskie.

 • Gdzie znaleźć na Fame Friday Arena 2 typy bukmacherskie?

W naszym tekście znajdziesz analizy wybranych walk i kursy na Fame Friday Arena 2.