Fame MMA 13 typy, zakłady, transmisja, gdzie i jak oglądać?

Przed nami kolejna noc z freak fightami. Jesteście gotowi na Fame MMA 13? Typy, zakłady i kursy bukmacherskie przeglądamy w naszym tekście! Nie przegap niczego!

Typy bukmacherskie przed Fame MMA 13 (26.03.2022)

Zapoznaj się z tym, jakie mamy na Fame MMA 13 typy. Na nadchodzącej w Gliwicach gali czeka nas wiele pojedynków. Szczególną uwagę przykuwają walki Parke vs Popek oraz Nitro vs Unboxall.

Znasz już typy, ale to nie wszystko, co chcemy napisać. Warto też zobaczyć, gdzie obejrzeć Fame MMA 13. Odpowiedź znajdziesz poniżej wraz z zapowiedzią wydarzenia.

fame mma 13 typy

Norman Parke pokona Popka w pierwszej rundzie

Choć jest to co-maint event, to nie ma wątpliwości, że walka Normana Parke'a z Popkiem Monsterem wywołuje tyle samo emocji, co starcie Nitrozyniaka z Unboxallem. Wszyscy zastanawiają się, czy zdecydowanie większy gabarytowo Popek będzie w stanie nadrobić braki techniczne i przełamać olbrzymie doświadczenie, które do klatki wniesie Norman Parke? Naszym zdaniem nie. Wszystko oprócz wagi przemawia na korzyść wojownika z Irlandii Północnej. Parke ma za sobą kilkadziesiąt walk w formule mma. I nawet, jeśli Popek myśli o znokautowaniu rywala, to musi wiedzieć, że do tej pory jeszcze to nie udało się nikomu. Parke będzie miał też więcej tlenu w płucach i to wszystko powoduje, że ryzykujemy na Fame MMA 13 typy na zwycięstwo Normana już w pierwszej rundzie.

Walka Nitro vs Unboxall zakończy się na punkty

Nitro i Unboxall nie mają praktycznie żadnego doświadczenia. Trenują stosunkowo od niedawna, a jak to zwykle w walkach świeżaków bywa ciężko o nokaut. Nie sądzimy, by któryś na tyle dysponował piorunującym uderzeniem czy kopnięciem, aby skończyć walkę przed czasem. Zwłaszcza, że to pojedynek na zasadach kickboxingu. Wygląda nam to na walkę na pełnym dystansie, o której wyniku zadecydują sędziowie.

Kto walczy na Fame MMA 13? Karta walk

Na gali Fame MMA 13 czeka nas dziewięć, emocjonująco zapowiadających się walk. O tym, jak to dobra karta walk świadczy fakt, że ciężko wybrać trzy najciekawsze pojedynki. Oto wszystkie walki.

 • Nitrozyniak vs Unboxall
 • Norman Parke vs Popek Monster
 • Ferrari vs Polak
 • Linkiewicz vs Way of Blonde – walka o pas
 • Japczan vs Robert Pasut
 • Arab vs Szeliga
 • Ponczek vs Dawid Malczyński
 • Hejter vs Takefun
 • KubaPost vs Patrykos

Warto dodać, że walki Nitrozyniak vs Unboxall, Arab vs Szeliga oraz Hejter vs Takefun odbędą się na zasadach kickboxingu, a Ferrari z Polakiem wyjdą do pojedynku pięściarskiego w meksykańskich rękawicach.

Gdzie obejrzeć Fame MMA 13? Transmisja gali

Gala Fame MMA 13 odbędzie się w Gliwicach. Transmisja Fame MMA 13 dostępna będzie standardowo za pośrednictwem famemma.tv oraz po raz pierwszy na antenach Cyfrowego Polsatu. Ile kosztuje Fame MMA 13? Na stronie famemma.tv ceny dostępu zaczynają się od 27,99 złotych, a na antenach Polsatu gala kosztuje 33 złote. Początek już 26 marca 2022. O której? Od godziny 20:00.

Jeżeli chcesz oglądać z Fame MMA 13 stream online za darmo, to mamy złą informację. Nie będzie on miał miejsca. Wszystkie darmowe źródła są nielegalne.

Gdzie znaleźć na Fame MMA 13 wyniki walk?

Wyniki możesz sprawdzać w internecie, wpisując właśnie frazę “Wyniki Fame MMA 13”. Kliknij na jedną z pierwszych stron z wyników wyszukiwania, a na pewno znajdziesz to, czego poszukujesz.

U którego bukmachera robić na Fame MMA 13 zakłady i czy są bonusy?

Oficjalnym partnerem Fame MMA jest bukmacher Betclic. To właśnie tam polecamy robić na Fame MMA 13 zakłady, gdyż kursy są wyjątkowo atrakcyjne, a oferta dość szeroka. Pamiętaj, że jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w Betclic, możesz je założyć z naszym kodem i zyskać cashback 200 zł na start. Co to oznacza? Proste zasady. Jeżeli przegrasz dowolny pierwszy zakład – także na Fame MMA 13 – otrzymasz 200 złotych zwrotu we freebecie. Skorzystaj z poniższego kodu i zarejestruj się u bukmachera.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
 • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
 • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 23/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Najważniejsze pytania

 • Kiedy i gdzie Fame MMA 13? O której początek?

Gala odbędzie się w Gliwicach 26 marca 2022 roku. Jej początek o godzinie 20:00.

 • Gdzie oglądać Fame MMA 13 za darmo?

Niestety, ale Fame MMA 13 stream online nie będzie dostępny. Musisz wykupić dostęp do gali za pośrednictwem famemma.tv lub Cyfrowego Polsatu. O szczegółach piszemy w naszym tekście.

 • Gdzie najlepsze na Fame MMA 13 typy?

Znajdziesz je u nas.