Fame MMA 16 karta walk, kiedy i gdzie gala? Kursy, typy i zakłady bukmacherskie

Wszyscy już nie mogą doczekać się gali Fame MMA 16. Kiedy, gdzie i jaka będzie karta walk? Kto walczy? Sprawdź, co już wiadomo na ten temat w naszym na bieżąco aktualizowanym tekście.

fame mma 16 karta walk

Kiedy Fame MMA 16? Karta walk, kto walczy i gdzie następna gala?

Wiadomo już, kiedy Fame MMA 16. Data następnej gali to 5 listopada 2022 roku. Potwierdzili to już oficjalnie organizatorzy Fame MMA 16. Karta walk także zostaje stopniowo odkrywana.

Na Fame MMA 16, które odbędzie się w Arenie Gliwice (a nie, jak wcześniej spekulowano w Ergo Arenie w Gdańsku), Marcin Dubiel zawalczy z Trombą. Przypomnijmy, że Dubiel walczył także na poprzedniej edycji Fame, gdzie po blisko 18-minutowym, wycieńczającym pojedynku no limit, pokonał Błonskyego. Tromba zadebiutował we freakowej organizacji na “czternastce”, pokonując Gimpera.

Nie znamy jeszcze kompletu, kto walczy na Fame MMA 16. Karta walk będzie odsłaniania jak to ma miejsce zwykle, podczas hucznych konferencji prasowych. Wiemy także, że na Fame MMA 16 zawalczy Elizabeth Liza Anoru. Choć nie znamy jej rywalki. Podobnie wygląda to w przypadu walk Amadeusza “Ferrariego” Roślika, Patryka “Bandury” Bandurskiego, Dawida “Dzinolda” Rzeźnika, Mateusza Janusza oraz Roberta Pasuta. Wszystkich ich zobaczymy na Fame MMA 16.

 

Zakłady na Fame MMA 16 – kursy i typy

Pamiętaj, że zakłady na Fame MMA 16 możesz obstawiać w Betclic. Jeżeli masz już swoje typy na Fame MMa 16, kursy na walki sprawdzisz w poniższej tabeli.

Fame MMA 16 kursy Obstawiaj Fame MMA 16 kursy Obstawiaj

Mateusz "Tromba" Trąbka - 1.82

Obstaw tutaj

Marcin Dubiel - 1.82

Obstaw tutaj

Karta walk Fame MMA 16

  • Marcin Dubiel – Mateusz “Tromba” Trąbka
  • Elizabeth Liza Anoru  vs ???
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs ???
  • Dawid “Dzinold” Rzeźnik vs ???
  • Patryk “Bandura” Bandurski vs ???
  • Mateusz Janusz vs ???
  • Robert Pasut vs ???

Wielu kibiców spoglądając, jak wygląda Fame MMA 16 karta walk, zadaje pytanie, kim są poszczególni zawodnicy. O ile Dubiel, Tromba czy Ferrari są powszechnie znani fanom freak fightów, to niektóre nazwiska budzą zaciekawienie, co i zakłopotanie.

Kim jest  Elizabeth Liza Anoru? Informacje

Znana jest w internecie pod pseudonimem llleasy. Charakteryzowana jest jako blogerka, modelka oraz TikTokerka. Pierwszą – i jak do tej pory – największą popularnośćż zdobyła za granicą, ale w Polsce wypłynęła na szerokie wody, dzięki gościnnym występom na stremach u Frania. Nie wiadomo na razie, kto będzie jej przeciwniczką na Fame MMA 16. Kto walczy, dowiemy się w najbliższym czasie. Będziemy na bieżąco aktualizować nasz tekst.

Kim jest Dawid “Dzinold” Rzeźnik? Informacje

To streamer oraz youtuber, który pochodzi z Tarnobrzega. Jest współtwórcą kanału Bungee. Co ciekawe, choć będzie to jego debiut, to wcześniej już współpracował z organizacją Fame MMA. Mogliśmy go podziwiać w loży szyderców.

Kim jest Patryk “Bandura” Bandurski”? Informacje

Bandura popularny jest na Twitchu. Streamer posiada grubo ponad 100 tysięcy obserwujących. Oprócz tego jest jednym z współtwórców firmy Crackhouse, która zajmuje się produkcją muzyki i kolaboracją z artystami.

Kim jest Mateusz Janusz? Informacje

To członek duetu Fit Lovers, którego drugą częścią jest jego ukochana, Pamela Stefanowicz. Mateusz i Pamela zachęcają do zdrowego trybu życia, a ich kanał na YouTube posiada blisko 1,7 miliona subskrybcji.

Kim jest Robert Pasut? Informacje

Robert Pasut to jeden z założycieli kanału AbstrachujeTV, który swego czasu podbijał polski internet. Od dłuższego czasu związany z Fame, gdzie pojawił się chociażby w klatce na Fame MMA 13, a ostatnio także w licznych wywiadach.

Najważniejsze pytania o Fame MMA 16

  • Kiedy Fame MMA 16? 5 listopada 2022 roku.
  • Gdzie Fame MMA 16? Arena Gliwice w Gliwicach.
  • Kto walczy na Fame MMA 16? Dubiel vs Trąbka oraz inni.