Fame MMA 16 kursy, typy, zakłady bukmacherskie, karta walk

Czas na kolejną galę freak fightu – Fame MMA 16. Kursy, typy i zakłady bukmacherskie znajdziesz w poniższym tekście. Dowiedz się, o której i kiedy Fame MMA 16. Karta walk? Kto walczy? Wszystkie niezbędne informacje zebraliśmy specjalnie dla Ciebie.

Fame MMA 16 kursy i zakłady na wszystkie walki

Jakie są na Fame MMA 16 kursy? W kim bukmacher Betclic, który jest oficjalnym partnerem Fame, widzi faworytów?

Fame MMA 16 kursy 1 2

Mateusz "Tromba" Trąbka - Marcin Dubiel

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Wiejski Koks - Bóg Estetyki

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Dariusz Lew Kaźmierczuk - Filip Filipek Marcinek

4.25

Obstaw tutaj

1.15

Obstaw tutaj

Marta "Martirenti" Rentel - Wiki Jaroniewska

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Szymon "Szymool" Besser  -Dawid "Dzinold" Rzeźnik 

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj

"Matt Meknife" - Krystian "Krycha" Wilczak

2.45

Obstaw tutaj

1.45

Obstaw tutaj

Jacek "Muran" Murański - Robert "Sutonator" Pasut

2.75

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Patryk "Bandura" Bandurski - Alan Kwieciński

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Patryk "Patrykos" Domke - Adrian "Polak" Polański 

3.50

Obstaw tutaj

1.22

Obstaw tutaj

Mariusz "Hejter" Słoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik

5.25

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

Jeżeli chcesz obstawiać, wykorzystaj w Betclic kod promocyjny, dzięki czemu otrzymasz freebet do 200 zł za nieudany pierwszy zakład. Jeżeli się pomylisz, kasa wróci na Twoje konto i będziesz mógł spróbować kolejnego zakładu.

Fame MMA 16 typy bukmacherskie za darmo

Poniżej prezentujemy na Fame MMA 16 typy na cztery, naszym zdaniem najbardziej interesujące walki. Kto wygra naszym zdaniem na Fame MMA 16? Typy ułożyliśmy w oparciu o wiele czynników. Takich, jak umiejętności poszczególnych zawodników, ich dotychczasową dyspozycję, ale też nasz nos, który podczas poprzedniej gali Fame MMA nie był najgorszy.

Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka typy na Fame MMA 16

fame mma 16 typy

W walce wieczoru stawiamy na Dubiela. Zawodnik ten w poprzednim pojedynku pokazał olbrzymi charakter i fakt, że przeszedł olbrzymią przemianę. Tromba debiutował niedawno na Fame i co prawda wygrał z Gimperem, ale po stronie Dubiela zdecydowanie są warunki fizyczne. Walka z Blonskym, która trwała 18 minut powinna go zahartować i teraz Dubiel z walki na walkę powinien rosnąć.

Obstaw tutaj

Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański typy na Fame MMA 16

fame mma 16 zakłady

Sutonator zanotował kapitalny debiut dla Fame MMA. Pasut w debiutanckiej walce znokautował cięższego Japczana, czym zdobył serca wielu fanów freak fightu. Teraz spróbuje przełożyć to na pojedynek z Jackiem Murańskim. Tak samo, jak trudno uwierzyć, że Sutonator znokautuje Murana, ciężko dać wiarę, że Murański zacznie wyprowadzać ciosy czy łokcie, o których mówi wszem i wobec od wielu miesięcy. Rozsądne wydają się na Fame MMA 16 typy na wygraną Sutonatora na pełnym dystansie czasowym.

Obstaw tutaj

Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk typy na Fame MMA 16

fame mma 16 obstawianie

Choć pojedynek został zakontraktowany na zasadach K1, to trudno nie wspomnieć o fatalnym bilansie Daro Lwa w mma. 11 porażek i tylko 1 wygrana mówią same ze siebie. Ten zawodnik przegrał nawet z Marcinem Najmanem. Kaźmierczukowi nie brakuje serca do walk czy treningów, ale wyraźnie brakuje charkateru. Filipek powinien go ustrzelić przed czasem.

Obstaw tutaj

Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik typy na Fame MMA 16

fame mma 16 kursy

Ostatnią walką, której się przyglądamy to Hejter – Ferrari. Roślik ma czym uderzyć i nie kalkuluje. Tutaj powinno wszystko rozstrzygnąć się już w pierwszej rundzie. Spodziewamy się nawałnicy ciosów ze strony Roślika i nokautu już właśnie w pierwszej odsłonie tej walki. Hejter ma czym postraszyć, ale w porówaniu do Roślika nie ma czym uderzyć. Amadeusz może go szybko złamać.

Obstaw tutaj

Jeżeli chcesz obstawić nasze typy, na Fame MMA 16 kursy znajdziesz na wstępie tekstu. Pamiętaj, że jednym miejscem, gdzie możliwe jest obstawianie Fame MMA 16 jest Betclic.

Fame MMA 16 bonus

Wykorzystując w Betclic kod promocyjny Fame MMA 16, zgarniesz freebet do 200 zł, za pierwszy, nieudany zakład. Jeżeli więc, nie uda Ci się poprawnie wytypować zwycięzcy danej walki Fame MMA 16, kasa wróci na Twoje konto i będziesz mógł obstawiać ponownie na kolejną walkę. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie bukmachera, klikając w poniższy link.

Zarejestruj się

Kiedy Fame MMA 16? Gdzie gala?

Wiadomo już, kiedy Fame MMA 16. Data następnej gali to 5 listopada 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Arenie Gliwice. Potwierdzili to już oficjalnie organizatorzy Fame MMA 16. Karta walk została odkryta! Szykują się fantastyczne emocje! Pamiętaj, że na Fame MMA 16 zakłady możesz obstawiać, wykorzystując bonus Betclic – cashback do 200 zł. Jeżeli masz już swoje typy na Fame MMA 16, kursy sprawdzisz w naszym tekście.

Karta walk Fame MMA 16 – kto walczy na najbliższej gali?

Fame MMA 16 typy

Kto walczy na Fame MMA 16? Zawodnicy znani, ale też kilka nowych twarzy. Łącznie organizatorzy przygotowali aż 10 pojedynków, a ukoronowaniem gali będzie starcie Dubiela z Trombą. Wszyscy patrzą też w kierunku walki Starego Murana z Sutonatorem. Wielkie emocje wywołuje Amadeusz Ferrari Roślik. Jak wypadnie debiut Daro Lwa? Standardowo, w zestawieniu mamy także walkę kobiet. Zobacz, jak wygląda kompletna na Fame MMA 16 karta walk.

 • Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka
 • Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański
 • Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński
 • Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak
 • Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik
 • Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański
 • Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser
 • Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel
 • Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń

Zakłady na Fame MMA 16 – kursy i typy

Na Fame MMA 16, które odbędzie się w Arenie Gliwice (a nie, jak wcześniej spekulowano w Ergo Arenie w Gdańsku), Marcin Dubiel zawalczy z Trombą. Przypomnijmy, że Dubiel walczył także na poprzedniej edycji Fame, gdzie po blisko 18-minutowym, wycieńczającym pojedynku no limit, pokonał Błonskyego. Tromba zadebiutował we freakowej organizacji na “czternastce”, pokonując Gimpera.

Organizatorzy poinformowali już także o kolejnych, dziewięciu walkach podczas Fame MMA 16. Jedną z nich będzie Natan Marcoń vs Radosław Paszko. Natan “Bóg Estetyki” Marcoń to polski influencer, model, a zarazem trener personalny. Radosław “Wiejski Koks” Paszko jest z kolei kulturystą, który posiada profil na Instagramie, obserwowany przez ponad 100 tysięcy osób.

Kolejną walką, która wskoczyła na kartę walk Fame MMA 16, zakłady można już na nią stawiać także jest “Lew” vs “Filipek”. Obaj zmierzą się nie na zasadach mma, a w pojedynku K1, co może wyzwolić dodatkowe emocje.

Znamy już komplet dziesięciu walk, kto walczy na Fame MMA 16. Karta walk została odsłonięta, a widzimy na niej Ferrariego, Alana, Hejtera, Polaka czy Wiktorię Jaroniewską. Oj, kolejny raz posypią się iskry!

Na Fame MMA 16 kursy, typy i zakłady sprawdzisz we wstępie naszego tekstu. Emocje związane z galą już ruszyły, a 26 września odbyła się pierwsza konferencja związana z Fame MMA 16. Dymów jak zwykle nie brakowało!

Fame MMA 16 zawodnicy – kim są?

Spójrz na sylwetkę kilku zawodników, których jeszcze nie do końca mogą kojarzyć fani Fame MMA 16.

Kim jest Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczak? Informacje

Daro Lew to twórca internetowy, a zarazem były profesjonalny zawodnik mma. Choć trudno tutaj mówić o jakimś wielkim profesjonaliźmie, skoro wygrał tylko 1 z 12 dotychczas stoczonych walk. Na Fame MMA 16 zawalczy z Filipkiem. W przeszłości pojedynkował się między innymi z Marcinem Najmanem.

Kim jest Patryk “Bandura” Bandurski? Informacje

Bandura popularny jest na Twitchu. Streamer posiada grubo ponad 100 tysięcy obserwujących. Oprócz tego jest jednym z współtwórców firmy Crackhouse, która zajmuje się produkcją muzyki i kolaboracją z artystami. Na Fame MMA 16 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Kim jest Robert Pasut? Informacje

Robert Pasut to jeden z założycieli kanału AbstrachujeTV, który swego czasu podbijał polski internet. Od dłuższego czasu związany z Fame, gdzie pojawił się chociażby w klatce na Fame MMA 13, a ostatnio także w licznych wywiadach. W debiutanckiej walce dla Fame MMA znokautował Japczana. Teraz przyjdzie mu zawalczyć przeciwko Jackowi Murańskiemu.

Najważniejsze pytania o Fame MMA 16

 • Kiedy jest Fame MMA 16? 5 listopada 2022 roku.
 • Gdzie Fame MMA 16? Arena Gliwice w Gliwicach.
 • Kto walczy na Fame MMA 16? Dubiel vs Trąbka oraz inni.
 • Gdzie znajdę na Fame MMA 16 typy? Prognozy na walki sprawdzisz w naszym tekście.