Fame MMA 17 typy, kursy, karta walk (03.02.2023)

Dowiedz się, jakie mamy na galę Fame MMA 17 typy i kursy. Przeanalizowaliśmy najciekawsze walki oraz publikujemy kursy na kompletną kartę walk Fame MMA 17.

Fame MMA 17 kursy na najbliższą galę

Zacznijmy od sprawdzenia, jak wyglądają na Fame MMA 17 kursy. Nasze na Fame MMA 17 typy znajdziesz pod tabelą z kursami bukmacherskimi.

Fame MMA 17 kursy 1 2

Ferrari - Łaszczyk

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Kwieciński - Wiewiór

2.30

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Wrzosek - Szeliga

1.12

Obstaw tutaj

4.75

Obstaw tutaj

Filipek - Karaś

1.70

Obstaw tutaj

1.95

Obstaw tutaj

Czarmagedon - Gimper

4.75

Obstaw tutaj

1.12

Obstaw tutaj

Wac Toja - Fabijański

2.90

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Boxdel - Jóźwiak

1.42

Obstaw tutaj

2.50

Obstaw tutaj

Sheeya - Wiki

1.20

Obstaw tutaj

3.75

Obstaw tutaj

Mixer - Rafonix

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj

Fame MMA 17 typy bukmacherskie na walki

Oto naszym zdaniem trzy najlepsze na Fame MMA 17 typy. Pod uwagę wzięliśmy wiele aspektów, a poniżej znajdziesz szeroką analizę trzech przedstawionych walk.

Fame MMA 17 typy: Łaszczyk wygra z Ferrarim

Uważamy, że Kamil Łaszczyk wykorzysta swoje doświadczenie z zawodowego ringu, gdzie stoczył 32 walki, nie przegrywając żadnej i pokona w formule mma Ferrariego. Łaszczyk na pewno będzie szybszy i lepiej przygotowany kondycyjnie. Ma też lepszą technikę, a sam dodaje, że na ulicy stoczył wiele walk. Amadeusz Ferrari Roślik ostatnio lekceważy rywala i mniej trenuje. To może mieć dla niego opłakane skutki. Tutaj znajdziesz pełną analizę walki Ferrari – Łaszczyk >>>

Fame MMA 17 typy: Jóźwiak wygra z Boxdelem

Boxdel zaczął się sportowo prowadzić i zrzucił sporo kilogramów. Jest też 21 lat młodszy od Jóźwiaka, ale wydaje się, że w tej walce oprócz większej wagi i może siły, nie będzie niczym w stanie zaskoczyć byłego rugbysty. Wielu wyśmiewa wygraną Jóźwiaka nad Najmanem, ale wyjście do walki przeciwko El Testosteronowi wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Jóźwiak wytrzymał ciśnienie. Boxdel tego ciśnienia nie trzyma, co pokazują konferencje. Klatka rzymska może tego nie wybaczyć. Sprawdź pełną analizę walki Joźwiak – Boxdel >>>

Fame MMA 17 typy: Wac Toja wygra z Fabijańskim

Na sam koniec walka dwóch debiutantów. Raper Wac Toja kontra Fabijański, a więc aktor i raper dwa w jednym. Wielu faworyzuje Fabijańskiego ze względu na to, że zagrał w filmach wiele czarnych charakterów. Jednak walka będzie czymś innym. Wydaje się, że Wac Toja będzie miał przewagę kondycji. Jeśli wytrzyma psychicznie, to powinien pokonać Fabijańskiego. Naszym zdaniem faworyzowanie Alterboya jest przesadzone.

Fame MMA 17 typy

Kiedy Fame MMA 17? Karta walk

Jak będzie wyglądać karta walk Fame MMA 17? Kto walczy na następnej gali? Organizatorzy szykują wiele interesujących pojedynków, w tym starcie Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga. Wielkie emocje towarzyszą też walce Kwiecińskiego z Wiewiórką, który zastąpił na karcie Arkadiusza Tańculę oraz Ferrariego z Łaszczykiem. Freak zmierzy się z pięściarzem, posiadającym nieskalany rekord na zasadach mma. Na styczniowej konferencji Fame MMA 17 okazało się też, że na siedemnastej gali dojdzie do potężnego starcia włodarzy, a mianowicie Paweł Jóźwiak – Boxdel. Pierwszy z nich to włodarz federacji FEN, a drugi jest współwłaścicielem Fame'u. Jako “ukryta walka” do karty wskoczył też Rafonix. Oto kompletna Fame MMA 17 karta walk:

 • Amadeusz Ferrari Roślik – Kamil Szczurek Łaszczyk
 • Alan “Alanik” Kwieciński – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka
 • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek – Piotr “Szeli” Szeliga
 • Cezary “Czarmagedon” Jóźwik –  Tomasz “Gimper” Działowy
 • Wacław “Wac Toja” Osiecki – Sebastian “Alterboy” Fabijański
 • Filip “Filipek” Marcinek – Robert Karaś
 • Łukasz “Mandzio” Samoń – Karol “Karolek” Dąbrowski (WALKA PRZEŁOŻONA NA FAME MMA 18)
 • Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk – Wiktoria “Wiki” Jaroniewska
 • Marcin Rafonix Krasucki – Mikołaj Mixer Magdziarz
 • Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Michał “Boxdel” Baron

Kto walczy na Fame MMA 17?

Na gali Fame MMA 17 zobaczymy także nowy nabytek tejże federacji, a więc Czarka Jóźwika. Wiadomo już z kim zawalczy członek grupy Abstrachuje. To właśnie Jóźwik wraz z Rafałem Masnym i Robertem Pasutem założyli niegdyś niezwykle popularny kanał AbstrachujeTV. Tym samym Jóźwik jest drugim po Pasucie członkiem tej ekipy, który dołącza do Fame MMA. Zawalczy z Gimperem. Podczas Fame MMA 17 dojdzie też do kolejnego debiutu, a mianowicie w klatce pojawi się aktor, Sebastian Fabijański, którzy zmierzy się z raperem Wac Toja.

Bez dwóch zdań najwięcej emocji może towarzyszyć walce Szeliego z Zombim, a więc Piotra Szeligi z Marcinem Wrzoskiem. Od dłuższego czasu obaj są skonfliktowani i nie szczędzą sobie cierpkich słów. Wszystko rozwiąże się już w lutym 2023 roku, kiedy Szeli i Wrzosek zmierzą się na zasadach K1 w małych rękawicach.

Ponadto jasne stało się, że na Fame MMA 17 dojdzie do kolejnej, długowyczekiwanej walki, a więc Ferrariego, który uważany jest za najlepszego polskiego freakfightera z Kamilem Łaszczykiem, zawodowym pięściarzem, który w swojej koronnej dyscyplinie jeszcze nie przegrał. Tym razem obaj zawalczą jednak na zasadach mma, co może premiować Ferrariego. Łaszczyk w tej materii nie ma doświadczenia w bojach, choć mówi o tym, że przyda się doświadczenie uliczne, którym dysponuje.

Wiele emocji budzi też starcie Jóźwiak vs Boxdel. Obaj od dłuższego czasu, podobnie jak Łaszczyk i Ferrari są ostro skonfliktowani i obaj wyjaśnią wszystko w klatce. Jóźwiak po pokonaniu Najmana chce wziąć na celownik tym razem włodarza Fame'u, Boxdela i pokonać go na jego własnej gali. Czy ta sztuka się uda? Przekonamy się już wkrótce!

Kiedy Fame MMA 17? Godzina i data

Już oficjalnie wiadomo, kiedy Fame MMA 17. Data wydarzenia to 3 lutego 2023 roku. Wiemy też, gdzie Fame MMA 17. O której? Gospodarzem imprezy będzie legendarna Tauron Arena w Krakowie, która widziała już wiele walk, a to zapowiadało, że karta walk Fame MMA 17 będzie godna. I taka rzeczywiście jest. Początek Fame MMA 17 godzina 19:30. Jeśli chcesz obstawiać, sprawdź na początku tekstu na Fame MMA 17 typy i kursy.

Betclic Fame MMA 17 – oficjalny bukmacher

Zakłady na Fame MMA 17 możesz robić w Betclic. Rejestrując u tego buka kod promocyjny BETPLMAX, zgarniesz cashback do 200 zł na start!

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
 • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
 • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 28/05/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Najważniejsze informacje o Fame MMA 17

 • Kiedy Fame MMA 17? 3 lutego 2023 roku.
 • O której Fame MMA 17? Godzina 19:30.
 • Gdzie Fame MMA 17? Tauron Arena Kraków.
 • Kto walczy na Fame MMA 17? Karta walk to m.in. Ferrari vs Łaszczyk, Boxdel vs Jóźwiak oraz Szeli vs Wrzosek.
 • Gdzie najwyższe na FAME MMA 17 kursy? Polecamy grać w Betclic.
 • Gdzie znaleźć na Fame MMA 17 typy? W naszym tekście.

Kiedy jest Fame MMA 18? Gdzie następna gala?

Znamy już pierwsze informacje o Fame MMA 18. Kliknij tutaj i sprawdź szczegóły.