Fame MMA 18 kiedy, o której godzinie początek?

Fame MMA 18 kiedy, o której godzinie początek?

Przed nami kolejne emocje związane z freak fightem.  Tym razem solidnej porcji wrażeń dostarczy gala Fame MMA 18. Kiedy jest Fame MMA 18? 

Kiedy Fame MMA 18? Godzina

Fame MMA 18 kiedy dojdzie do skutku? Gala została zaplanowana na 20 maja 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziano na godzinę 19:30.

Już wiesz zatem, kiedy Fama MMA 18. Transmisja pojawi się na famemma.tv. Oczywiście dostęp będzie płatny.  To jedyne źródło, dzięki któremu transmisję obejrzysz w naszym kraju w pełni legalnie.

Warto odnotować, że gala Fame MMA 18 zostanie zorganizowana w łódzkiej Atlas Arenie. Mamy ogromną nadzieję na to, że rywalizacja będzie naprawdę ciekawa i nie zabraknie zaskakujących wydarzeń oraz efektownych ciosów czy nokautów. Niech się dzieje!

Kto walczy na Fame MMA 18?

Jak już wspomnieliśmy, Fame MMA 18 godzina rozpoczęcia rywalizacji została wyznaczona na 19:30. Warto więc zarezerwować sobie trochę czasu, by 20 maja w godzinach wieczornych włączyć famemma.tv i oglądać pojedynki popularnych osób. Na karcie walk pojawiło się sporo ciekawych pozycji. Co szczególnie mocno przykuwa wzrok?

Tym razem odbędą się aż dwie walki wieczoru! Trzeba przyznać, że organizatorzy gali Fame MMA 18 poszli po bandzie. Najważniejsze pojedynki tego wydarzenia zapowiadają się fenomenalnie. Najpierw Amadeusz “Ferrari” Roślik zawalczy z Kacprem Błońskim, a później z Marcinem Dubielem.

Nie tylko te starcia można uznać za interesujące. Na pewno sporo będzie się dziać również w trakcie konfrontacji Ewy Brodnickiej z Martą “Linkimaster” Linkiewicz. One zmierzą się w ramach co-main event. Maksymilian Wiewiórka rywalizować będzie natomiast z Arkadiuszem Tańculą podczas starcia o pas mistrzowski do 84 kg.

Co jeszcze nas czeka w trakcie tej gal? Warto wspomnieć choćby o pojedynku Dawida Rzeźnika z Robertem Pasutem czy Tomasza Gromadzkiego z Alanem Kwiecińskim.