Fame MMA 18 typy i kursy bukmacherskie (20.05.2023)

Czas na wielkie emocje, związane z galą Fame MMA 18. Typy i kursy bukmacherskie sprawdzisz w poniższym tekście. Dowiesz się także kiedy początek gali i jak wygląda karta walk. Zapraszamy do lektury naszego obszernego tekstu, poświęconego właśnie najbliższej gali spod szyldu najpopularniejszej freakfightowej organizacji w Polsce.

Fame MMA 18 kursy i typy na najbliższą galę

Przed nami ciekawe walki Fame MMA 18. Zapowiadają się one bardzo interesująco, zwłaszcza dwa pojedynki z Amadeuszem Ferrari Roślikiem. W tabeli poniżej znajdziesz Fame MMA 18 kursy, które proponuje bukmacher na nadchodzącą galę. W naszej opinii niektóre z nich są naprawdę warte uwagi. Nie każdy pojedynek ma bowiem jednoznacznego faworyta.

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Fame MMA 18 typy bukmacherskie okiem naszej redakcji

Już w najbliższą sobotę gala największej organizacji freak fightów w Polsce. Zapewne wielu fanów umili sobie oglądanie poprzez obstawianie zakładów bukmacherskich. Poniżej przedstawimy Wam nasze Fame MMA 18 typowanie oraz analizę do każdego z typów który przedstawimy. Serdecznie zapraszamy, myślę że znajdziecie coś dla siebie!

Kacper “Crusher” Błoński vs Amadeusz “Ferrari” Roślik: Fame MMA 18 typy

Pierwsza z dwóch walk wieczoru, w których mamy zobaczyć Amadeusza Roślika. Ferrari zmierzy się z Błońskim, który powraca do klatki po porażce z Dubielem, potencjalnym rywalem Amadiego w drugiej walce na gali. Fame MMA 18 typy, które Wam przedstawiamy zakładają, że Ferrari wygra swoją pierwszą walkę. Zakładamy, że będzie to bardzo wyrównany pojedynek w który Roślik od pierwszej rundy ruszy na swojego rywala chcąc zakończyć walkę jak najszybciej aby zaoszczędzić siły i zdrowie na drugą walkę wieczoru. Błoński w walce z Dubielem pokazał się w początkowej fazie walki z bardzo dobrej strony lecz potem opadł z sił i nie radził sobie kondycyjnie oraz zapaśniczo. W naszej wizji tej walki Ferrari wykorzysta zwłaszcza drugi element. Powinien podejść do pojedynku taktycznie i za pomocą obaleń sprawdzić walkę na ziemie i tam zasypać rywala gradem ciosów, zmuszając sędziego do przerwania walki.

Fame MMA 18 typy

Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Ewa “Kleo” Brodnicka: Fame MMA 18 typy

Na gali Fame MMA 18 dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się starcia pań. Marta Linkiewicz podejmie Ewę Brodnicką w formule MMA. Nasze Fame MMA 18 typy również uwzględniają ten pojedynek. Naszym zdaniem faworytką i to dosyć zdecydowaną jest Linkimaster. Podobne zdanie mają bukmacherzy, ponieważ kurs na jej zwycięstwo to raptem 1.35, nadaje się zatem do jakiegoś zakładu akumulacyjnego. Linkiewicz po wejściu w świat sportów walki rozwija się bardzo dobrze i cały czas notuje progres. Poza ciekawą, luźna stójką potrafi również miksować płaszczyzny walki co powinno być kluczowe w pojedynku z Brodnicką. Kleo to bokserka, mocno osadzona na nogach, która ma problemy z obroną obaleń. Linkiewicz ma za sobą solidną bazę zapaśniczą jak na warunki freak fightów, ponieważ musiała się skupić na tej płaszczyźnie walki przed pojedynkami z Anielą Bogusz. Wydaje nam się, że będzie w stanie sprowadzić Brodnicką i kontrolować pojedynek z góry, ponieważ gra parterowa powinna być zdecydowanie po jej stronie. Nie wykluczamy wygranej Linkimaster przed czasem aczkolwiek do obaleń może dochodzić w końcowych fazach rund i może na to zabraknąć czasu.

Michał “Wampir” Pasternak vs Piotr “Szeli” Szeliga: Fame MMA 18 typy

Szeliemu nie sposób odmówić, że w klatce podejmuje się bardzo trudnych wyzwań. Ma za sobą walki z Normanem Parke czy Marcinem Wrzoskiem, zawodnikami którzy mają na koncie między innymi występy dla największej organizacji MMA na świecie – UFC. Tym razem podejmie kolejnego profesjonalnego zawodnika MMA – Michała Pasternaka. Niestety dla niego, tym razem nie będzie on miał przewagi warunków fizycznych jak w poprzednich starciach. Fame MMA 18 kursy bardzo mocno faworyzują Pasternaka, nawet pomimo tego że walka będzie toczona w formule K1. Nic w tym dziwnego, kompletnie zgadzamy się tutaj z analitykami. Spodziewamy się tutaj gry do jednej bramki, gdzie będzie widać różnicę poziomu obu panów. Pasternak powinien narzucać ciągłą presję, z której jest znany i przełamać Szeligę najpóźniej w 3. rundzie walki, ponieważ będzie miał również olbrzymią przewagę kondycyjną po swojej stronie. Nie wykluczamy nawet zakończenia walki w 1. odsłonie pojedynku choć Szeli w dotychczasowych walkach pokazał, że ma wytrzymałą szczękę.

Typy Fame MMA 18

Tomasz “Zadyma” Gromadzki vs Alan “Alanik” Kwieciński: Fame MMA 18 typy

Obaj zawodnicy preferują walkę w stójce. Kwieciński to zawodnik, który przez długi czas trenuje kickboxing, natomiast jego rywal, Gromadzki to były zawodowy pięściarz. Zadyma ma na swoim koncie również występy na Gromdzie czyli gali, w której walki odbywają się na gołe pięści. Nasze Fame MMA 18 typowanie kierujemy w stronę Gromadzkiego. Bokser powinien wywierać ciągłą presję na rywala a Kwieciński nie jest zawodnikiem, który dobrze się z tym czuje. Zadyma powinien zakończyć pojedynek przed czasem, bije bardzo mocne ciosy, często uderzając również na korpus przeciwników co będzie miało kluczowe znaczenie w tej walce, ponieważ osłabi kondycję Alanika, z którą ten dotychczas miał problemy. Nasz typ to zakończenie walki przed czasem w 2. rundzie pojedynku przez KO,TKO na korzyść Gromadzkiego.

Kto walczy na Fame MMA 18? Karta walk

Czekamy na pojedynki z udziałem między innymi Amadeusz Ferrariego Roślika, Marty Linkiewicz czy Piotra Szeligi. Zwłaszcza uwagę fanów przyciągnie informacja o tym, że w trakcie jednej gali Ferrari wejdzie do klatki dwukrotnie. Właśnie między innymi dzięki temu wydarzeniu Fame MMA 18 karta walk wygląda bardzo interesująco i wzbudza spore zainteresowanie.

 • Amadeusz Ferrari Roślik – Marcin Dubiel
 • Amadeusz Ferrari Roślik – Kacper Crusher Błoński
 • Ewa Kleo Brodnicka – Marta Linkiewicz
 • Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga
 • Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński
 • Dawid Dzinold Rzeźnik – Robert Sutonator Pasut
 • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula
 • Natan Marcoń – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 • Dominika Rybak vs Elizabeth “Lizi” Anorue
 • Mateusz Spysiński – Jakub Paramaxil Frączek

Poznaliśmy wszystkie nazwiska gali Fame MMA 18. Kiedy gala? 20 maja. To dlatego Fame MMA 18 karta walk jest już zapełniona i kibice będą mogli liczyć na 10 emocjonujących pojedynków. Na ten moment bardzo ciekawie zapowiada się starcie Marty Linkiewicz z Ewą Brodnicką. Była pięściarka stanie przed sporym wyzwaniem, Linkiewicz trenująca na poważnie sporty walki prezentuje już wysoki poziom jak na zawodniczkę wywodzącą się z freak fightów. Oprócz tego oczywiście podwójna walka Amadeusza Ferrariego, który najpierw będzie musiał pokonać Kacpra Błońskiego, aby potem stawić czoła będącemu na fali Marcinowi Dubielowi. Dodatkowo zobaczymy również Michała Pasternaka – polskiego weterana sportów walki, który przetestuje umiejętności Piotra Szeligi. Na wszystkie zaprezentowane walki Fame MMA 18 typy już teraz rozbudzają apetyty kibiców freak fightów.

Fame MMA 18 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • 20.05.2023
 • Atlas Arena w Łodzi

Wielu z Was zadaje sobie pytanie odnośnie Fame MMA 18 kiedy odbędzie się gala. Śpieszmy z odpowiedzią. Wydarzenie będzie miało miejsce 20 maja 2023 roku. Skoro znamy już datę to wypadałoby wiedzieć również odnośnie miejsca – Fame MMA 18 gdzie? Gala będzie miała miejsce w jednej z największych hal sportowych w Polsce, w Atlas Arenie w Łodzi.

Poniżej możesz zobaczyć zapis z media treningu i ceremoni ważenia, które odbyły się na dzień przed galą. Porównaj jak zaprezentowali się poszczególni zawodnicy, zanim zdecydujesz się na obstawianie Fame MMA 18.

Najważniejsze pytania o Fame MMA 18

 • Kiedy jest Fame MMA 18?
  20 maja 2023.
 • Gdzie jest Fame MMA 18?
  W Atlas Arenie w Łodzi.
 • Kto walczy na Fame MMA 18?
  Karta walk to między innymi Amadeusz Ferrari Roślik vs Marcin Dubiel oraz Marta Linkiewicz vs Ewa Brodnicka.
 • Gdzie znajdę Fame MMA 18 typy?
  U nas.
 • Kto ma najwyższe na Fame MMA 18 kursy?
  Betclic.