Fame MMA 20 : Don Kasjo vs Boxdel w co-main evencie!

Don Kasjo i Boxdel zawalczą na Fame MMA 20. Karta walk właśnie została ujawniona! Starcie Życińskiego i Barona będzie co-main eventem gali, która odbędzie się 10 lutego 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie.

Don Kasjo vs Boxdel na gali Fame MMA 20

Można powiedzieć, że obaj zawodnicy wracają do łask Fame MMA 20. Kasjusz Życiński od dłuższego czasu pozostawał nieoficjalnie zbanowany, po czym zdecydował się uczestniczyć w projekcie Prime MMA, gdzie w zeszły weekend miał walczyć z Adamem Soroko. Pojedynek ten nie doszedł do skutku, gdyż rywal nie… przyjechał na galę. Od pewnego czasu spekulowało się, że Don Kasjo może wrócić do Fame MMA, a w kuluarach mówiło się o ociepleniu stosunków na linii Fame – Prime i wygląda na to, że tak jest w rzeczywistości. Kasjusz Życiński w co-main evencie gali Fame MMA 20 zmierzy się z Michałem Baronem. Boxdel także wraca do łask Fame'u, po tym jak całkiem niedawno został zawieszony w roli włodarza i zawodnika, kiedy wybuchła afera celebrycka. Ostatecznie jednak Baronowi nie zostały postawione żadne zarzuty i Boxdel wrócił do organizacji. Widzowie nie będę musieli długo czekać na jego kolejną walkę.

Don Kasjo vs Boxdel to starcie rewanżowe. Obaj panowie mieli okazję się spotkać w klatce już podczas gali Fame MMA 12, gdzie Don Kasjo zdeklasował Boxdela w pojedynku bokserskim. Trudno nie odnieść jednak wrażenia, że od tego czasu forma Życińskiego znacząco się obniżyła, a Boxdel z kolei wziął się za treningi i dziś jest na zupełnie innym poziomie, niż podczas wspomnianego Fame MMA 12. Dość powiedzieć, że Michał Baron wygrał dwie ostatnie walki z Pawłem Jóźwiakiem. Stąd też przebieg nadchodzącego pojedynku Don Kasjo vs Boxdel wcale nie jest taki oczywisty. Będzie się działo w krakowskiej Tauron Arenie!