Fame MMA 21 – karta walk już znana. Kto walczy?

Fame MMA 21 – karta walk już znana. Kto walczy?

Znamy już jak wygląda Fame MMA 21 karta walk. Organizatorzy zaprezentowali większość zestawień podczas poniedziałkowego cage'a.

Karta walk Fame MMA 21

Na gali Fame MMA 21 odbędzie się dziesięć walk. Znamy już pełne zestawienia ośmiu z nich. Oto karta walk Fame MMA 21:

  • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska (Boks, MMA, K1)
  • Dominik “Mrozzo” Mrozowski vs Rafał “Młody Ninja” Sobonkiewicz (K1)
  • Dominik “Kaleson” Cybulski vs Jakub “Guzik” Szymański (Boks)
  • Grzegorz “Greg” Gancewski vs Piotr “Szeli” Szeliga (MMA)
  • Michał “Wampir” Pasternak vs Paweł “Księżniczka” Tyburski (K1)
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Alan Kwieciński (Boks)
  • Patryk “Bandura” Bandurski vs Tomasz Adamek (Boks)

Poza tym na Fame MMA 21 zawalczy także “Takefun”, ale na ten moment nie opublikowano jego rywala. Odbędą się też dwa dodatkowe pojedynki, które są na razie owiane tajemnicą.

W walce wieczoru Fame MMA 21 Patryk “Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dla “Górala” będzie to pierwszy z dwóch zakontraktowanych pojedynków dla organizacji Fame. Co ciekawe, obaj zawalczą na zasadach boksu, który naturalnie premiuje Adamka. Ciekawie wygląda także co-main event gali Fame MMA 21, którym “Don Kasjo” zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Życiński wygrał ostatnio w boksie z Tańculą.

Mocno elektryzująco zapowiada się również starcie K1, pomiędzy Michałem “Wampirem” Pasternakiem a Pawłem “Księżniczką” Tyburskim. Dość ciekawe jest zestawienie Grzegorza “Grega” Gancewskiego z wyraźnie ciężkim i zdaje się, że też silniejszym Piotrem “Szelim” Szeligą. Na Fame MMA 21 zobaczymy także nowe twarze, jak między innymi “Kaleson” czy “Mrozzo”.

Podczas najbliższej gali Fame MMA 21 dojdzie również do pojedynku pań, a mianowicie Klaudii Syguły z Ewą Piątkowską. Walka podzielona na trzy rundy będzie odbywać się na mieszanych zasadach – najpierw boks, później mma, a na sam koniec kickboxing.

Kiedy Fame MMA 21? Gdzie odbędzie się gala?

Wiadomo nie tylko jak wygląda na Fame MMA 21 karta walk, ale także gdzie odbędzie się gala. Fame MMA 21 już 18 maja 2024 roku w Gliwicach.