Fame Friday Arena 1 typy, kursy, karta walk, kiedy gala?

21 lipca we wrocławskiej Hali Stulecia dojdzie do kolejnej gali Fame MMA. Będzie ona o tyle historyczna, że będzie to pierwsze wydarzenie tejże organizacji odbywające się w piątek co ma zapoczątkować serię gal odbywających się w ten dzień tygodnia. W artykule przedstawimy Wam nasze Fame MMA Friday Arena 1 typy oraz wszystkie informacje dotyczące tej gali.

Fame MMA Friday Arena 1 kursy
1
2

Kubańczyk vs Alberto

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Filipek vs Dubiel

4.00

Obstaw tutaj

1.18

Obstaw tutaj

Tybori vs Zadyma

1.80

Obstaw tutaj

1.85

Obstaw tutaj

Świerczewski vs Daro Lew

1.38

Obstaw tutaj

2.70

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy

Wejdź na stronę

Fame MMA Friday Arena 1 kursy i typy bukmacherskie (21.07.2023)

Nadchodząca gala Fame MMA zapowiada się bardzo ciekawie pod względem bukmacherskim. Patrząc na rozpiskę znajdziemy na niej propozycje zarówno na kupony z niskimi kursami jak również swoje szanse powinni mieć niektórzy z underdogów, za wygraną których bukmacherzy płacą wysokie stawki. Poniżej przedstawiamy Wam tabelę, w której znajdują się Fame MMA Friday Arena 1 kursy.

Fame Friday Arena 1 typy naszym okiem

Jak widać po kursach – jest z czego wybierać w kontekście tworzenia swoich typów na nadchodzącą galę Fame MMA. Na rozpisce znajduje się aż 10 pojedynków, więc wybór jest dosyć szeroki. Poniżej przedstawimy Wam nasze Fame MMA Friday Arena 1 typowanie niektórych walk, które są naszym zdaniem godne uwagi pod względem bukmacherskim. Serdecznie zapraszamy.

Piotr Świerczewski vs Dariusz Kaźmierczuk: typy i kursy na Fame Friday Arena 1

Popularny Daro Lew stanie przed szansą kontynuowania swojej zwycięskiej passy we freak fightach. Za rywala dostał byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej – Piotra Świerczewskiego. Dla eks-piłkarz powinna to być na papierze łatwa walka. Pomimo zaawansowanego wieku i długiego rozbratu w klatce wydaje się, że będzie on w dużo lepszej dyspozycji kondycyjnej od Daro Lwa. Ponadto Kaźmierczuk w swoich dotychczasowych występach pokazywał, że ma problemy z przyjmowaniem ciosów. Biorąc pod uwagę ciągłą presję jaką w dotychczasowej karierze we freak fightach narzucał Świerczewski nasze Fame MMA Friday Arena 1 typy kierujemy bardzo zdecydowanie w jego stronę. Wybraliśmy opcję na zwycięstwo w walce aczkolwiek nie ukrywamy, że spodziewamy się zakończenia walki przed czasem.

Fame Friday Arena 1 typy

Piotr Tyburski vs Tomasz Gromadzki: typy i kursy na Fame Friday Arena 1

Zadyma, znany głównie z kariery w boksie oraz z walk na gołe pięści wszedł ostatnio do świata freak fightów. Na pierwszy rzut dostał walkę z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek z Alanikiem odbył się w formule MMA i pokazał wiele braków Gromadzkiego. Zadyma miał olbrzymie problemy z utrzymaniem walki w stójce gdzie przeważał. Biorąc pod uwagę te problemy skłaniamy się ku wygranej Tyburskiego. Naszym zdaniem Fame MMA Friday Arena 1 kursy nie oddają tego jak rzeczywiście wyglądają szansę na zwycięstwo w tym pojedynku. Kursy rozkładają się praktycznie po równo. Naszym zdaniem faworytem jest Tybori. Dysponuje on lepszymi warunkami fizycznymi od rywala, do tego będzie w stanie go sprowadzać na matę a tam znajdzie drogę do zwycięstwo. Prawdopodobnie przez decyzję, będzie mu ciężko skończyć Gromadzkiego przed czasem. Największą szansą Zadymy na zwycięstwo w formule MMA jest wymęczenie swojego przeciwnika i wykończenie walki pod koniec pojedynku.

Michał Pasternak vs Paweł Tyburski: typy i kursy na Fame Friday Arena 1

Drugi z reprezentantów klanu Tyburskich również będzie miał przed sobą trudne, sportowe wyzwanie. Księżniczka zmierzy się z Michałem Pasternakiem w formule K1. Nasze Fame MMA Friday Arena 1 typowanie zakłada, że nie ma on zbyt wielkich szans na wygraną. Zdecydowanie faworyzujemy w nadchodzącym starciu Pasternaka. Wampir w bardzo dobry stylu zaprezentował się przeciwko Szelidze, któremu pokazał na czym polega walka z zawodowcem. Nie stanowiła dla niego problemu formuła K1, w której zmierzy się również z Tyburskim. Spodziewamy się, że w początkowej fazie pojedynku walka będzie wyrównana ale z każdą sekundą przewaga Pasternaka powinna rosnąć. Spodziewamy się, że od początku drugiej rundy będzie on sukcesywnie rozbijał swojego przeciwnika i finalnie walka skończy się jego zwycięstwem przed czasem.

Kubańczyk vs Alberto: typy i kursy na Fame Friday Arena 1

Powyższy pojedynek jest walką wieczoru wrocławskiej gali. Spodziewamy się bardzo ciekawego pojedynku. Faworytem bukmacherów jest Kubańczyk i naszym zdaniem jest to bardzo słuszny punkt widzenia. W związku z tym nasze Fame MMA Friday Arena 1 typy również zakładają wygraną Jakuba Flasa. Kubańczyk w swoim życiu ma bardzo długi staż w formułach uderzanych w porównaniu do innych freak fighterów. Co prawda Alberto zaprezentował w swoich dotychczasowych walkach, że potrafi mocno uderzyć ale na tym właściwie kończą się jego atuty. Próżno szukać możliwości zakończenia Kubańczyka przed czasem. Natomiast z każdą upłwyającą minutą przewaga techniczna zawodnika trenującego w Stargardzie będzie rosnąć co w naszej opinii przełoży się na jego wygraną przez decyzję sędziów.

Fame MMA Friday Arena 1 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • 21.07.2023
 • Hala stulecia, Wrocław

Pewnie zastanawiacie się Fame MMA Friday Arena 1 kiedy? Otóż gala odbędzie się 21 lipca 2023 roku. Jej początek jest zaplanowany na godzinę 19:00. To w takim razie zostało nam odpowiedzieć na pytanie Fame MMA Friday Arena 1 gdzie? Wydarzenie odbędzie się w hali stulecia we Wrocławiu.

Kto walczy na Fame Friday Arena 1? Karta walk

Znamy już całą rozpiskę jaką zobaczymy na lipcowej gali. Fame MMA Friday Arena 1 karta walk wygląda imponująco zważywszy na fakt, ze piątkowa gala jest swego rodzaju eksperymentem. Co prawda szanse na to, że nie wypali są niewielkie ale mimo wszystko nie spodziewaliśmy się występu Alberto, Dubiela czy Filipka na takiej gali. Oto cała rozpiska:

 • Alberto Simao vs Jakub “Kubańczyk” Flas
 • Filip “Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Jakub Nowaczkiewicz
 • Michał “Wampir” Pasternak vs Paweł “Księżniczka” Tyburski
 • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs Piotr “Świr” Świerczewski
 • Adrian “Medusa” Salamon vs Dominik “Jaxu” Jax
 • Piotr “Tybori” Tyburski vs Tomasz “Zadyma” Gromadzki
 • Olga “Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth “Lizi” Anorue
 • Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński
 • Piotr “Edzio” Bylina vs Kornel “Koro” Regel

Gdzie oglądać Fame Friday Arena 1? Transmisja i stream online

Gala będzie dostępna do wykupienia na dedykowanej platformie PPV na famemma.tv. Cena dostępna jest zależna od tego jaką opcję wybierzecie. Oscyluje w okolicach 30-40zł.

Oglądaj tutaj

Fame Friday Arena 1 najczęściej zadawane pytania

 • Fame MMA Friday Arena 1 kiedy?
  21.07.2023
 • Fame MMA Friday Arena 1 gdzie?
  We Wrocławiu.
 • Kto walczy na Fame MMA Friday Arena 1?
  Karta walk to między innymi Alberto vs Kubańczyk oraz Świerczewski vs Daro Lew.
 • Gdzie znajdę na Fame MMA Friday Arena 1 typy?
  W naszym artykule.
 • Kto ma najwyższe na Fame MMA Friday Arena 1 kursy?
  Betclic.