Fame MMA Reborn typy, kursy i zakłady (09.12.2023)

Już 9 grudnia 2023 roku dojdzie w łódzkiej Atlas Arenie do gali Fame MMA Reborn. Typy i kursy bukmacherskie, co zresztą nie dziwi przy okazji tak gorących wydarzeń, wzbudzają zainteresowanie. Omówiłem je wszystkie w moim tekście.

Fame MMA: Reborn kursy
1
2

Zadyma vs Polish Zombie

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Maślana vs Greg

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Koro vs Ferrari

2.20

Obstaw tutaj

1.55

Obstaw tutaj

Szeliga vs Bandura

2.75

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy

Wejdź na stronę

Fame MMA: Reborn typy i kursy bukmacherskie

Fame MMA Reborn typy

Na najbliższej gali Fame MMA: Reborn dojdzie do wielu interesujących walk. Kursy możesz sprawdzić powyżej, ale warto zapoznać się także z przygotowanymi przeze mnie analizami, aby poznać na Fame MMA: Reborn typy w kontekście czterech, moim zdaniem, najbardziej interesujących pojedynków. No to jak, lecimy dalej?

Zadyma – Polish Zombie typy i kursy

Pierwszą walką, w kontekście której Fame MMA: Reborn typy chcę omówić jest pojedynek otwierający kartę, a więc Tomasz “Zadyma” Gromadzki – Marcin “Polish” Zombie. Uważam, że to starcie dostarczy wielu emocji, ale właśnie o to chodzi włodarzom Fame'u, którzy pokażą je za darmo na Youtube. W związku z tym, że obaj zawodnicy mają doświadczenie w K1, należy spodziewać się widowiskowej walki. Oczywiście w ostatnim czasie to Marcin Wrzosek jest bardziej obstukany z tą formułą i to on powinien nadawać tempo i narzucać swoje reguły. Twierdzę, że “Polish Zombie” nie będzie w stanie skończyć “Zadymy” przed czasem. Ten jest twardzielem, znanym z ringowych wojen czy walk na gołe pięści. Tutaj może dojść do werdyktu sędziowskiego.

 

Gola & Wardęga – Fabijański & Olejnik typy i kursy

Walką wieczoru miało być początkowo starcie Sebastiana Fabijańskiego z Sylwestrem Wardęga, ale organizatorzy postanowili jeszcze bardziej podgrzać emocje i w klatce zobaczymy pojedynek bokserski 2na2. Do tej dwójki dołączyli bowiem Wojtek Gola (u boku Wardęgi) oraz Tomek Olejnik (u boku Fabijańskiego). Cóż nie będę ukrywał, że to Wojtek Gola wygląda najbardziej solidnie z całej czwórki i to on jest postacią, która może przesądzić o losach walki wieczoru. Twierdzę więc, że para Gola i Wardęga zakończą bój przed czasem, nokautując swoich rywali.

Marcoń –  Polak typy i kursy

Moje trzecie na Fame MMA: Reborn typy to walka Marconia z Polakiem. Poniższa grafika nie jest przypadkowa, bowiem to kolejny pojedynek, w którym doszło do zmiany. Marcoń miał walczyć z Maślaną, ale ostatecznie przejął rywala Grega, a więc Polaka. Mówiąc wprost, wymienili się oni rywalami. Faworytem bukmacherów jest tutaj Adrian “Polak” Polański. Trudno się nie zgodzić. Ja postanowiłem poszukać jednak nieco wyższego kursu i twierdzę, że ta walka zakończy się już w pierwszej rundzie. “Polak” powinien szybko udowodnić swoją wyższość nad Marconiem, który przegrywał nawet z Daro Lwem. Nie wierzę w aż taką przemianę Natana.

Sulęcki – Norman Parke typy i kursy

Jedną z najciekawszych walk będzie pojedynek Striczu vs Stormin na Fame MMA Reborn: Typy, które przygotowałem to wygrana Sulęckiego przed czasem. Obaj zawalczą na dość zwariowanych zasadach, a mianowicie jedna runda w boksie, druga w K1 i tak na przemian. Jeżeli Striczu chce pokonać Normana, to wydaje się, że powinien ryzykować właśnie w rundach bokserskich. Cóż, Sulęcki jest w ciągłym treningu i jest aktywnym pięściarzem. Norman nieco odpuścił z zawodowstwem i choć to Irlandczyk jest faworytem, to uważam, że wygra Sulęcki. Co prawda Parke ciężko jest znokautować, ale ze względu na mniej higieniczny tryb życia, może on stracić swoją wytrzymałość i na to też liczę, że Sulęcki skorzysta z okazji.

Fame MMA: Reborn obstawisz tylko i wyłącznie w Betclic

Oficjalnym partnerem, a zarazem jedynym bukmacherem, u którego możesz obstawić galę Fame MMA: Reborn jest Betclic. W związku z tym warto przypomnieć, że bukmacher ten oferuje atrakcyjny bonus powitalny za Betclic kod promocyjny: BETPLMAX, który wynosi cashback do 200 zł. Co to oznacza? Twój pierwszy kupon stanie się kuponem ubezpieczonym. Jeżeli w ten sposób postawisz zakłady na Fame MMA: Reborn i nie trafisz, to bukmacher zrobi zwrot stawki nawet do wspomnianych 200 zł.

Kto walczy na Fame MMA: Reborn? Karta walk (09.12.2023)

Karta walk Fame MMA: Reborn została zmieniona na kilka dni przed samym wydarzeniem. Oto, jak prezentuje się aktualnie. Spójrz poniżej i dowiedz się kto walczy na Fame MMA: Reborn.

Karta główna:

Karta wstępna:

  • Iga Kozińska vs. Weronika Malinowska – K-1, małe rękawice
  • Tomasz „Zadyma” Gromadzki vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek – K-1, małe rękawice

Fame MMA: Reborn – kiedy, gdzie i o której godzinie gala?

Gala Fame MMA: Reborn już 9 grudnia 2023 roku, a jej początek o 19:30. Gospodarzem wydarzenia będzie legendarna, związana już od wielu lat ze sportami walki, Atlas Arena w Łodzi.

Fame MMA: Reborn – gdzie oglądać galę?

Pierwsze dwie walki Fame MMA: Reborn będzie można obejrzeć na otwartym kanale YouTube federacji. Kolejne już w systemie PPV. Skorzystaj z poniższego linku, aby przejść do transmisji Fame MMA: Reborn.

Oglądaj tutaj

Najważniejsze pytania o Fame MMA: Reborn

  • Gdzie znaleźć na Fame MMA: Reborn kursy bukmacherskie?

Na Fame MMA: Reborn kursy opublikowałem w tekście. Jedynym bukmacherem, który umożliwia obstawianie tego wydarzenia jest Betclic.

  • Kto oferuje najciekawsze na Fame MMA: Reborn typy?

Analizy i typowanie Fame MMA: Reborn znajdziesz w moim tekście.

  • Kiedy i o której godzinie gala Fame MMA: Reborn?

Gala rozpocznie się 9 grudnia o godzinie 19:30. Fame MMA: Reborn odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.