Ferrari – Krycha typy, kursy i zakłady (Fame MMA 20)

Sobotnia gala przez wielu jest nazywana galą powrotów dla postaci, które tworzyły tą federację. Oczywiście najgłośniejszą z nich jest osoba Don Kasjo, jednakże w Krakowie zobaczymy również w klatce popularnego Krychę, czyli Krystiana Wilczaka. Zawodnik, który w pewnym momencie swojej przygody z freak fightami zapowiadał, że trafi do UFC, będzie musiał zmierzyć się z Władcą Piekieł. W artykule przedstawię moje Ferrari – Krycha typy oraz kursy zaproponowane przez analityków bukmacherskich na pojedynek, do którego dojdzie na gali Fame MMA 20.

Ferrari - Krycha kursy

Wygrana Ferrariego

1.18

Obstaw tutaj

Wygrana Krychy

3.95

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Ferrari – Krycha typy bukmacherskie (10.02.2024)

Pojedynek pomiędzy oboma panami był wielokrotnie przymierzany lecz nigdy nie doszło do niego, co jest o tyle zaskakujące, że był to czołowe postaci projektu Fame MMA na jego samym początku. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie ucieczce. Musieliśmy czekać na to ponad pięć lat ale w końcu Krycha oraz Ferrari skrzyżują ze sobą rękawice. Walka odbędzie się w formule K1 co niewątpliwie będzie bardzo mocno faworyzować Amadeusza. Nikt tak naprawdę nie wie, czego dokładnie spodziewać się po Wilczaku. Krycha swego czasu uchodził za jednego z najlepszych freak fighterów w formule MMA, natomiast miał wtedy spore problemy z walką w stójce, a przede wszystkim z odpornością psychiczną.

Jak widzicie powyżej, nasze Ferrari – Krycha typy bardzo mocno kierujemy w stronę Roślika. Władca Piekieł jest ostatnio zawodnikiem dużo bardziej aktywnym, dodatkowo ciągle trenuje pod batutą Mirka Oknińskiego w akademii sztuk walki w Wilanowie i widać w jego stójce rozwój. Nadal oczywiście dąży do jak najszybszego zakończenia walki za pomocą potężnych ciosów, jednakże zauważyć znacząco poprawę techniki uderzeń. Spodziewamy się, że kwestią czasu jest aż Ferrari ustrzeli Krychę, który ma olbrzymie problemy z walką w stójce i przez całą swoją karierę starał się sprowadzić rywali na matę.

Ferrari - Krycha typy

Ferrari – Krycha kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Amadeusz Roślik. Wskazują na to również Ferrari – Krycha kursy, które zaproponowali analitycy bukmacherscy na walkę ćwierćfinałową obu panów w turnieju Fame MMA. Kurs na wygraną Ferrariego to raptem 1.18, co pokazuje jak olbrzymim faworytem jest. Przy nazwisku Wilczaka znajdziemy mnożnik 3.95 zatem w przypadku wygranej underdoga można się nieźle obłowić. Jednakże na próżno naszym zdaniem szukać tutaj szans Wilczaka na zwycięstwo. Ferrari będzie dominował nad swoim rywalem praktycznie pod każdym względem.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 16/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jest zawodnikiem, który w ostatnich miesiącach jest dużo bardziej aktywny sportowo od rywala. Dysponuje olbrzymią przewagą fizyczną, dodatkowo jego technika również ciągle się rozwija a walka będzie toczona w formule K1, która jest najsłabszą stroną Wilczaka. Dodatkowo należy pamiętać, że Krycha wielokrotnie miał problemy z podejściem mentalnym do pojedynków a to jest zdecydowanie mocna strona Ferrariego, który potrafi wejść swoim rywalom do głowy. Spodziewamy się bardzo łatwej walki dla Roślika, prawdopodobnie wygranej przed czasem zatem kurs 1.80 na taki scenariusz jest w naszej opinii bardzo atrakcyjny.