Fonfara – Najman kursy, typy i zakłady (Clout MMA 1)

Sprawdź na szalenie interesująco zapowiadającą walkę Fonfara – Najman kursy, które przedstawimy w artykule. Podzielimy się również naszymi typami dotyczącymi tego zestawienia, do którego dojdzie piątego sierpnia na warszawskim Torwarze.

Fonfara vs Najman zakłady

Wygrana Fonfary

1.15

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Najmana

4.15

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Andrzej Fonfara vs Marcin Najman typy i kursy bukmacherskie (05.08.2023)

Federacja Clout MMA ogłosiła historyczne, pierwsze zestawienie w czasie swojego istnienia. Pierwszą oficjalną walką w tej nowopowstałej organizacji freak fightów jest pojedynek byłego pretendenta do tytułu MŚ w boksie, Andrzeja Fonfary z Marcinem Najmanem. Panowie mają za sobą długą historię konfliktu i teraz będą mieli okazję wyjaśnić go w klatce.

Powyżej znajduje się tabela przedstawiająca Fonfara – Najman kursy. Jak widać olbrzymim faworytem bukmacherów jest były pretendent do mistrzostwa świata wagi półciężkiej w boksie. Kurs na Polskieg Księcia wynosi jedynie 1.15 także zwolennicy teorii, że to Marcin Najman będzie górą w nadchodzącym starciu mogą otwierać szampany. Kurs na wygraną El Testosterona to aż 4.15.

Fonfara - Najman typy

Fonfara vs Najman typy naszym okiem

Walka odbędzie się w formule MMA co teoretycznie powinno działać na korzyść Najmana, który już ma doświadczenie w tej formule sportów walki w przeciwieństwie do byłego boksera. Pojedynek jest zaplanowany na trzy rundy po trzy minuty co również działa na korzyść El Testosterona, który nie słynie z dobrej kondycji i na dłuższym dystansie jego szanse byłyby drastycznie mniejsze. Nawet pomimo tych aspektów i tak wyraźnie faworyzujemy Polskiego Księcia i to w jego kierunku będzie szli przedstawiając nasze Fonfara vs Najman typy.

Fonfara jest zawodnikiem, który w swojej karierze w boksie walczył na najwyższym poziomie, do którego Najman nie zbliżył się niezależnie od tego w jakiej formule walczył. Dlatego w naszej opinii Fonfara vs Najman muszą faworyzować tego pierwszego. Co prawda zwolennicy obstawiania na Najmana znajdą po swojej argumenty za jego zwycięstwem jednakże wydaje się, że nie będzie on miał nawet okazji zaprezentować atutów którymi teoretycznie dysponuje w tym zestawieniu.

Fonfara vs Najman kurs na Andrzeja Fonfarę

Polski książę jest zdecydowanym faworytem walki, do której dojdzie na warszawskim Torwarze. Fonfara po swojej stronie na pewno będzie miał wiele atutów. Na jego korzyść będzie działać stare jak świat ale prawdziwe powiedzenie, że każda runda zaczyna się w stójce. Jest to płaszczyzna walki, w której były bokser powinien mieć olbrzymią przewagę. Najman ma już 44 lata, jego wytrzymałość na ciosy ciągle spada. Warto przypomnieć, że padł ciężko na deski w pierwszej walce z Pawłem Jóźwiakiem. Na dodatek kondycja również będzie po stronie Fonfary także w sytuacji gdy początek walki nie ułoży się po jego myśli będzie musiał przetrwać gorsze a następnie pojedynek powinien się odwrócić na jego korzyść. Biorąc to wszystko pod uwagę wydaje się, że kurs 1.15 który znajdziemy przy nazwisku Polskiego Księcia idealnie oddaje jego szansę na zwycięstwo.

Fonfara vs Najman kurs na Marcina Najmana

El Testosteron jest olbrzymim underdogiem w oczach analityków bukmacherskich. Kurs na jego wygraną to aż 4.15. Zwolennicy obstawiania po wysokich kursach na pewno znajdą szereg argumentów, które mogą dawać szansę na zwycięstwo Najmanowi. Po pierwsze – formuła walki w MMA. Fonfara nigdy nie walczył w tej płaszczyźnie walki, będzie musiał zatem uważać na przewagę Najmana w obszarze zapaśniczym. Może ona być spotęgowana jeszcze sporą różnicą wagi na korzyść byłego mistrza WKU. Najman swojej szansy na zwycięstwo będzie musiał szukać w pierwszej rundzie. Najprostszą drogą do zwycięstwa będzie dla niego przewrócenie rywala i zasypanie gradem ciosów będąc z góry. Im dłużej będzie trwał pojedynek tym szanse Testosterona będą malały. Dlatego też jeśli chcecie stawiać na Najmana to w naszej opinii warto poczekać na komplet kursów i to co zaoferują nam analitycy bukmacherscy na zwycięstwo Najmana w 1. rundzie oraz przed czasem.

Clout MMA 1: Fonfara vs Najman: kiedy walka?

Pojedynek odbędzie się 05.08.2023 roku w Warszawie a dokładnie na hali Torwar. Na pewno na wsparcie kibiców będzie mógł liczyć Fonfara, który pochodzi z Warszawy i jest związany z kibicowskim środowiskiem Legii Warszawa. Jednym z jego przyjaciół jest Artur Boruc, również kojarzony z Żyletą.

  • Fonfara vs Najman kiedy? 05.08.2023.
  • Fonfara vs Najman gdzie? W Warszawie na hali Torwar.

Najczęstsze pytania o Fonfara vs Najman

  • Kiedy Fonfara vs Najman? 5 sierpnia 2023 roku.
  • Jakie są na Fonfara vs Najman kursy? Andrzej Fonfara jest faworytem, kurs na jego wygraną to 1.15. Przy Marcinie Najmanie znajdziemy kurs 4.15.
  • Gdzie znaleźć Fonfara vs Najman typy? W tym artykule.