Fury – Ngannou gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Fury – Ngannou gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Już tylko kilkanaście godzin dzieli nas od rozpoczęcia jedno z największych wydarzeń związanych ze sportami walki w 2023 roku. Gdzie będzie dostępna Fury – Ngannou transmisja? Czy znajdzie się stream online za darmo? Szczegóły w niniejszym tekście.

Gdzie oglądać Fury – Ngannou? Transmisja online

Pokaźne grono widzów, którzy na co dzień interesują się boksem oraz szeroko pojętymi sportami walki nerwowo poszukuje już odpowiedzi na pytanie Fury – Ngannou gdzie oglądać? Tak się składa, że wyłącznym dystrybutorem tego wydarzenia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej będzie platforma streamingowa DAZN.

Aby uzyskać dostęp do gali, należy wykonać dwie wyjątkowo kosztowne czynności. Po pierwsze wykupić subskrypcję platformy DAZN, co w najkrótszym miesięcznym pakiecie równa się kwocie 22,99 PLN. Dodatkowo konieczne jest opłacenie usługi PPV, która wiąże się z wydatkiem 44,99 PLN. W najprostszej możliwej konfiguracji całość wyniesie zatem aż 67,98 PLN!

Czy będzie Fury – Ngannou stream online za darmo?

Jak przy okazji każdego większego wydarzenia sportowego, wiele osób zastanawia się, czy znajdzie się Fury – Ngannou live stream za free. Niestety żadna z polskich telewizji nie zdecydowała się powalczyć o prawa do transmitowania tej walki, dlatego też jedyną opcją, by śledzić ją na żywo będzie Fury – Ngannou stream online.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że sama walka będzie stała na dość wysokim poziomie i każdy, kto zdecyduje się wydać wspomnianą wyżej kwotę, nie będzie tej decyzji w późniejszym czasie żałował.