Fury – Ngannou kiedy, o której? Godzina walki 28.10.2023

fury-ngannou

W Rijadzie będącej stolicą Arabii Saudyjskiej dojdzie niebawem do jednego z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w szeroko pojętych sportach walki. Mowa oczywiście o starciu Fury – Ngannou. Godzina walki dla polskiego widza będzie dość przystępna, tak więc warto poświęcić chwilę, by ujrzeć obu legendarnych zawodników w akcji.

Kiedy Fury – Ngannou? O której godzinie walka w dniu 28.10.2023?

Gala, podczas której walką wieczoru będzie starcie Tyson Fury – Francis Ngannou odbędzie się w dniu 28 października 2023 roku. Zainteresowani będą musieli czekać na pierwszy gong tego pojedynku do około 23:40. Tak przynajmniej wynika z oficjalnego harmonogramu, ale niewykluczone są oczywiście zmiany wynikające z wcześniejszego zakończenia innych starć.

Kto wygra Fury – Ngannou?

Co do walki Fury – Ngannou, kiedy planowane jest jej rozpoczęcie, wiecie już doskonale. Co natomiast z jej ostatecznym rozstrzygnięciem? Czy “Król Cyganów” jak określa się Tysona Fury'ego, rzeczywiście ma ogromne szanse na pokonanie byłego mistrza UFC w kategorii ciężkiej?

Jeśli mielibyśmy kierować się wyłącznie doświadczeniem i umiejętnościami bokserskimi, to triumf  Irlandczyka byłby w zasadzie oczywisty. Pamiętajmy jednak, że do bezpośredniego boju stanie dwóch olbrzymów ważących przeszło 120 kg. Rozstrzygnąć losy tego pojedynku może równie dobrze jeden jedyny cios. Kto go finalnie zada? To okaże się już niebawem.