Fury – Ngannou kursy, typy i zakłady na walkę (28.10.2023)

Po stoczeniu dwóch fantastycznych pojedynków z Deontayem Wilderem w 2020 i 2021 roku, cały świat czekał na kolejne ruchy Tysona Fury'ego. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie walk z Anthonym Joshuą czy też Oleksandrem Usykiem. Zamiast tego dostaliśmy walki z będącymi na dużo niższym poziomie Dillionem Whytem oraz Derickiem Chisorą. Niestety, trend ten się nie zmienia i kolejnym rywalem giganta wagi ciężkiej nie będzie nawet pięściarz a gwiazda MMA – Francis Ngannou. W artykule przedstawimy Wam Fury – Ngannou kursy oraz naszą analizę walki, zapraszamy.

Fury - Ngannou zakłady

Wygrana Fury'ego

1.10

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Ngannou

8.00

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Tyson Fury – Francis Ngannou typy i kursy (28.10.2023)

Ze względu na fakt, że walka odbędzie się w formule bokserskiej to zdecydowanym faworytem jest Tyson Fury. Jakiekolwiek zagrożenie ze strony Ngannou byłoby olbrzymią sensacją, nie mówiąc nawet o wygranej, która wstrząsnęłaby światem sportów walki. W tabeli powyżej przedstawiamy Wam Fury – Ngannou kursy, które dobitnie pokazują, który z panów powinien opuścić w październiku ring jako zwycięzca.

Fury – Ngannou typy bukmacherskie naszym okiem

Nasze Fury – Ngannou typy zdecydowanie faworyzują wygraną Brytyjczyka. Trudno w tym starciu typować inny wynik. Fury jest zawodnikiem, który jest pełnoprawnym bokserem, ma za sobą olbrzymią ilość pojedynków na najwyższym poziomie, który reprezentuje od lat. Francis Ngannou to zawodnik, który zasłynął w MMA ze swojej monstrualnej siły. Udało mu się w ten sposób wejść na sam szczyt kategorii ciężkiej w UFC. Braki w sile nadrabiał swoim atletyzmem, jednakże w boksie będzie o to bardzo trudno. Zwłaszcza, gdy dodamy do tego fakt, iż pojedynki w boksie są dłuższe aniżeli w MMA a Kameruńczyk to zawodnik, który nie słynie z żelaznej kondycji.

Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw oboma zawodnikami nie mamy wątpliwości w czyją stronę kierować nasze Fury – Ngannou typy. Spodziewamy się, ż Brytyjczyk będzie prowadził pierwszą rundę w badawczym stylu żeby zapoznać się z siłą ciosów rywala. Kameruńczyk w każdy cios wkłada sporo energii, więc na początku walki może być groźny ale szybko się zmęczy i Fury przejmie szybko stery pojedynku. Spodziewamy się nokautu z jego strony przed rozpoczęciem siódmej rundy.

Fury Ngannou kursy

Tyson Fury – Francis Ngannou kurs na Fury'ego

Brytyjczyk jest zdecydowanym faworytem nadchodzącej walki. Kurs na jego zwycięstwo wynosi raptem 1.10. W polskich warunkach można go co najwyżej wykorzystać do zbicia podatku, tak samo sprawa ma się w przypadku wygranej przed czasem, przy której znajdziemy mnożnik na poziomie 1.20. Jeśli chcemy szukać wyższych kursów zakładających wygranych Fury'ego to niewątpliwie musimy skierować swój wzrok w stronę konkretnych rund. Należy jednak pamiętać, że trudno jest wytypować dokładną rundę w której skończy się walka, wiec być może lepiej skupić się na grupie rund.

Tyson Fury – Francis Ngannou kurs na Ngannou

Szanse Kameruńczyk na wygraną są właściwie minimalne. Może on liczyć jedynie na swoje potężne uderzenie w początkowej fazie walki. Właściwie można powiedzieć, że ma rundę lub dwie aby wygrać pojedynek zanim stanie się on całkowicie jednostronny. Kurs na wygraną Ngannou przed czasem wynosi 10.0. Nic dziwnego, Fury dysponuje twardą szczęką, do tego jest zawodnikiem który dysponuje dobrą obroną i nieźle porusza się na nogach co pozwoli mu unikać ataku ze strony rywala w początkowej fazie walki.

Bonus na walkę Fury – Ngannou

W chwili obecnej Fortunie nie oferuje żadnego dedykowanego bonusu pod walkę Fury'ego z Ngannou. Nowi klienci mogą skorzystać z promocji 600zł bez ryzyka. Pozwala ona na zwrot środków w formie bonusu przy przegranych pierwszych trzech zakładach. Szczegóły promocji znajdzie na stronie bukmachera.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Fury – Ngannou

  • Kiedy Fury – Ngannou?
    28 października 2023.
  • Jakie są na Fury – Ngannou kursy?
    Faworytem jest Tyson Fury, kurs na jego wygraną to 1.10. Mnożnik przy nazwisku Ngannou to 8.20.
  • Gdzie znaleźć Fury – Ngannou typy?
    W artkule na naszej stronie.