Gamrot – dos Anjos transmisja: Gdzie oglądać UFC 299 na żywo?

Gamrot – dos Anjos transmisja: Gdzie oglądać UFC 299 na żywo?
fot. Icon Sport

Ależ to będzie batalia, ależ będzie się działo! Przed nami wybornie zapowiadający się pojedynek podczas gali UFC 299, w którym wystąpi Polak Mateusz Gamrot. W ciemno można zakładać, że “Gamer” da z siebie wszystko. Gdzie dostępna będzie Gamrot – dos Anjos transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Gamrot – dos Anjos? Transmisja na żywo UFC 299

Podczas gali UFC 299 Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem. Do tego pojedynku dojdzie 10 marca 2024 roku. Gamrot – dos Anjos gdzie oglądać? Bezpośrednia transmisja dostępna będzie między innymi u bukmachera Fortuna.

Na pewno warto rozważyć obejrzenie starcia Gamrota z dos Anjosem właśnie w tym miejscu. Choćby dlatego, że stream na Fortunie jest totalnie bezpłatny. To niewątpliwie duża zachęta do oglądania gali UFC 299 właśnie tam. Fortuna pokaże zarówno kartę wstępną, jak i kartę główną.

Walki będzie można śledzić z poziomu komputerów, ale i urządzeń mobilnych. Każdy powinien więc znaleźć rozwiązanie, które zaspokoi jego oczekiwania.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gamrot – dos Anjos transmisja: Gdzie obejrzeć walkę?

Oczywiście gala UFC 299 transmitowana będzie także w telewizji – na kanale Polsat Sport. Wydarzenie będzie można śledzić również przez internet – na Polsat Box Go i polsatsport.pl.

Poza tym oficjalny stream dostępny będzie na UFC Fight Pass. W tym przypadku jednak nie można liczyć na komentarz w języku polskim.

Gamrot - Dos Anjos bonus 300 zł

ODBIERZ BONUS

Kim jest rywal Mateusza Gamrota?

Przed Mateuszem Gamrotem kolejna walka dla federacji UFC. Po raz ostatni pod jej auspicjami walczył we wrześniu 2023 roku. Wtedy zdołał pokonać Rafaela Fizieva. Triumfował poprzez techniczny nokaut. 

Teraz jego rywalem będzie 39-letni Rafael Dos Anjos. Wojownik z Brazylii na pewno ma spory potencjał, ale i ogromne doświadczenie. Przez federację UFC został zauważony w 2008 roku.

Rywal “Gamera” przegrał poprzednią walkę w UFC. Wtedy na punkty pokonał go Vicente Luque.

Nie byłem zadowolony po mojej ostatniej walce. Nie byłem w stanie odpalić, popełniłem sporo błędów. Za bardzo martwiłem się, że „nie mogę przegrać, nie mogę przegrać”, co trochę namieszało mi w głowie. Ale od teraz już o to nie dbam tak bardzo. Chcę tam wyjść, dać dobre widowisko. Obiecuję wam skończenie – powiedział Dos Anjos w wywiadzie udzielonym Karyn Bryant.