Gamrot – dos Anjos typy i kursy bukmacherskie (UFC 299)

Prawdziwą wisienką na torcie podczas gali UFC 299 dla polskich kibiców będzie starcie Mateusza Gamrota, który stanie do walki z niezwykle doświadczonym, utytułowanym i ciągle będącym w rewelacyjnym dyspozycji Brazylijczykiem Rafaelem dos Anjosem. W artykule przedstawię moje Gamrot – dos Anjos typy. Poznasz również kursy, który proponują bukmacherzy na to starcie.

Gamrot - dos Anjos zakłady

Wygrana Gamrota

1.24

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Dos Anjosa

4.10

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Gamrot – dos Anjos typy bukmacherskie (10.03.2024)

W Kaseya Center dojdzie do wielu ważnych rozstrzygnięć w wadze lekkiej w UFC. W tej kategorii wagowej odbędzie się co-main event, w którym zobaczymy Dustina Poiriera oraz Benoit Saint-Denis. Obaj zawodnicy są bardzo wysoko w rankingu i bardzo możliwe, że zwycięzca tej walki bardzo zbliży się do walki o złoto kategorii lekkiej. Będzie to bardzo ważne z perspektywy Mateusza Gamrota, który również zawalczy w Miami. Polak zmierzy się z bardzo docenianym na całym świecie, byłym mistrzem UFC, Rafaelem dos Anjosem. Brazylijczyk najlepszy okres w karierze ma za sobą, jednakże nadal nie można go lekceważyć, ponieważ jest bardzo groźny w każdej płaszczyźnie, zwłaszcza zapaśniczej.

Niestety dla fanów Brazylijczyka mamy złą wiadomość. Zapasy to płaszczyzna walki, w której Mateusz Gamrot czuje się jak ryba w wodzie. Polak wielokrotnie prezentował olbrzymi kunszt w kulankach zapaśniczych, które cieszyły oko polskich fanów. Aktualnie wydaje nam się, że w płaszczyźnie parterowej i obszarze zapaśniczym to Gamer jest lepszym zawodnikiem od Brazylijczyka. W związku z tym nasze Gamrot – dos Anjos typy zakładają zwycięstwo Polaka. Mimo wszystko, spodziewamy się trudnej walki dla reprezentanta ATT. Gamrot jest zawodnikiem młodszym, będącym na fali wznoszącej ale rywal to klasa sama w sobie, dlatego też spodziewamy się w miarę wyrównanej walki, w której to Polak będzie nieznacznie lepszy i prawdopodobnie to sędziowie będą musieli wskazać zwycięzcę walki.

Gamrot - dos Anjos typy

Gamrot – dos Anjos kursy bukmacherskie

Jak wspominaliśmy wcześniej, Polak jest dla nas faworytem starcia, do którego dojdzie w sobotnią noc w Miami. Gamrot – dos Anjos kursy są jednak mocno zaskakujące. Bukmacherzy również zdecydowanie faworyzują Gamera, o czym świadczy kurs, który znajdziemy przy jego nazwisku. Wynosi on zaledwie 1.21 co świadczy o tym, że analitycy są wręcz przekonani o wyższości Polaka nad rywalem. W naszej opinii kurs jest ten zbyt niski zatem na pewno ręce zacierają gracze, którzy szukają szans na wygranie underdogów. Kurs na wygraną Brazylijczyka wynosi 4.50 i na pewno jest bardzo atrakcyjny pod względem potencjalnego zarobku.

Gamrot - Dos Anjos bonus 300 zł

ODBIERZ BONUS