Gamrot – Fiziev kursy, typy i zakłady | UFC Fight Night

W artykule przedstawimy Wam Gamrot – Fiziev kursy, które oferują bukmacherzy oraz poznacie nasze typy na walkę wieczoru nadchodzącej gali UFC.

Fiziev vs Gamrot zakłady

Wygrana Fizieva

 

1,65

Wygrana Gamrota

2,25

Więcej kursów na walkę 

Mateusz Gamrot vs Rafael Fiziev typy i kursy bukmacherskie

W sobotnią noc polscy fani MMA zasiądą przed telewizorami i będą oglądać długo wyczekiwany powrót do klatki w wykonaniu Mateusza Gamrota. Polak dzięki wygranej w ostatnim pojedynku z Jalilem Turnerem ciągle jest w grze o najwyższe laury w kategorii lekkiej. Czeka go jednak bardzo trudne zadanie, ponieważ jego rywalem będzie bardzo mocny stójkowicz – Rafael Fiziev.

Pojedynek pomiędzy oboma panami zapowiada się pasjonująco. Jest to pewnego rodzaju powrót do początków MMA, kiedy to mierzyli się ze sobą zawodnicy prezentujący różne style walki. Podobnie będzie i tym razem. Gamrot to zapaśnik, natomiast jego rywal zdecydowanie preferuje walkę w stójce i wymiany ciosów. Poniżej przedstawiamy Wam tabelę, w której znajdziecie przykładowe Gamrot – Fiziev kursy dostępne na to bardzo interesujące starcie.

fiziev-gamrot-typy

Gamrot – Fiziev typy naszym okiem

Faworytem nadchodzącej walki jest Rafael Fiziev. Kurs na jego wygraną wynosi 1.65, co czyni z niego nieznacznego faworyta bukmacherów, ale szanse na zwycięstwo obu zawodników są tak wyrównane, że różnica kursowa nie jest zbyt duża. Pomimo tego, że Polak nie jest faworytem bukmacherów, to widzimy spore szanse na jego zwycięstwo i nasze Gamrot – Fiziev typy będziemy kierować w jego stronę.

Polecamy również typ na to, że walka potrwa pełen dystans. Obaj zawodnicy są bardzo trudni do skończenia, więc nawet pomimo pięciorundowego dystansu nie widzimy tutaj zakończenia przed czasem. Ponadto dystans walki jest również czynnikiem, przez który nasze Gamrot – Fiziev typy kierujemy w stronę Polaka. Kirgiz trenujący na co dzień w Tajlandii to zawodnik bardzo eksplozywny, który znacząco zwalnia wraz z czasem trwania pojedynku, więc im dalej w las tym walka powinna być łatwiejsza dla Gamera.

Gamrot vs Fiziev kurs na Mateusza Gamrota

Polak nie jest faworytem bukmacherów w walce wieczoru nadchodzącej gali UFC. Kurs na jego wygraną wynosi 2.25. Pokazuje to, że pomimo tego, że jego rywal ma większe szanse na wygraną, to są one blisko równości. Gamrot nie będzie tutaj wymyślał kwadratury koła. Zapewne od pierwszej rundy będzie dążył do sprowadzenia walki na ziemię, gdzie powinien mieć sporą przewagę. Reprezentant czerwonego smoka dysponuje znakomitym parterem, niekoniecznie dąży za wszelką cenę do skończenia walki przed czasem ale dysponuje bardzo wysoką kontrolą rywala, która również prowadzi do osłabienia jego kondycji fizycznej. Kondycja może być właśnie kluczowym elementem w tej walce. Naszym zdaniem im dłużej będzie trwał pojedynek, tym większa będzie łatwość Polaka w sprowadzeniu walki na matę co finalnie da mu zwycięstwo na kartach punktoywych po bliskim pojedynku.

Gamrot vs Fiziev kurs na Rafaela Fizieva

Kirgizi trenujący na co dzień w Tiger Muay Thai na Phuket jest faworytem w walce z Gamrotem. Kurs na jego wygraną wynosi 1.65. Fiziev to zawodnik, który dysponuje fantastyczną stójką. Należy uważać zwłaszcza na jego mocne niskie kopnięcia, rodem z muay thai. Ponadto często zmienia on wysokość płaszczyzn ciosów i próbuje upolować głowę rywala wysokim kopnięciem. Ponadto dużym atutem Fizieva może być tajski klincz. Może do niego dochodzić przy próbach obaleń, do których będzie chętnie odnosił się Polak. Mimo wszystko naszym zdaniem, jeśli kierować się w stronę wygranej zawodnika trenującego w Tajlandii to warto popatrzeć na wygraną przed czasem. Kurs jest atrakcyjniejszy, a jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz na jego wygraną.

Bonus na galę UFC Fight Night: Gamrot vs Fiziev

Betclic oferuje nowym graczom ofertę na zakład bez ryzyka w wysokości 200zł. Aby z niego skorzystać, należy założyć nowe konto oraz zapoznać się i zaakceptować warunki bonusu. Umożliwi nam to postawienie np. na wygraną Gamrota bez ryzyka. W przypadku porażki odzyskamy środki w postaci bonusu, który należy obrócić, a następnie bez przeszkód możemy go wypłacić.

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o Gamrot – Fiziev

  • Kiedy Gamrot – Fiziev? W sobotnią noc. Walka Polaka odbędzie się ok. 02:00-02:30.
  • Jakie są na Gamrot – Fiziev kursy? Faworytem jest Fiziev, kurs na jego wygraną to 1.65. Kurs na Gamrota wynosi 2.25.
  • Gdzie znaleźć Gamrot – Fiziev typy? W artykule na naszej stronie.