Głowacki – Gleba kursy, typy i zakłady (03.06.2023)

Organizowana na Stadionie Narodowym gala KSW 83 Colosseum 2 przejdzie z pewnością do historii. W klatce zobaczymy między innymi byłego mistrza świata w boksie, Krzysztofa Głowackiego, dla którego będzie to debiut w MMA. Jego przeciwnikiem będzie znany z walk na gołe pięści Patryk Tołkaczewski. W artykule poniżej znajdziesz Głowacki – Gleba kursy i typy bukmacherskie.

Głowacki vs Gleba zakłady

Wygrana Głowackiego

2.17

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Gleby

1.63

OBSTAW TUTAJ

Remis

45.00

OBSTAW TUTAJ

Krzysztof Głowacki vs Patryk Gleba Tołkaczewski typy, kursy i zakłady (KSW 83 Colosseum 2)

Ku zaskoczeniu wielu obserwatorów, Krzysztof Głowacki nie jest faworytem nadchodzącego pojedynku na gali KSW Colosseum 2. Głowacki – Gleba kursy faworyzują Tołkaczewskiego, zawodnika który na pewno ma dużo mniejsze umiejętności techniczne ale jest kojarzony między innymi z walkami na gołe pięści. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że bukmacherzy nie doceniają Głowackiego ale o tym, czy faktycznie tak jest dowiecie się w dalszej części tekstu.

Skorzystaj z podwyższonych kursów na KSW 83 Colosseum 2. Bonus odbierzesz poniżej.

KSW 83 Colosseum 2 kursy boost

ODBIERZ BONUS

Głowacki – Tołkaczewski typy naszym okiem

Tak jak wspominaliśmy, faworytem walki do której dojdzie na stadionie Narodowym w Warszawie jest Tołkaczewski. Wiele osób na pewno bardzo chętnie skorzysta z kursu na Głowackiego, który jest underdogiem i Głowacki – Gleba typy będą kierowane w jego stronę. W naszej opinii kursy jednakże wystawione są poprawne i to Gleba wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Naszym faworytem pojedynku, który odbędzie się w wadze ciężkiej, podobnie jak bukmacherów jest Patryk Tołkaczewski. Głowacki – Gleba typy opieramy zatem o tego drugiego. Kurs na jego wygraną jest bardzo solidny a biorąc pod uwagę, że w naszej opinii ma wszelkie argumenty aby przełamać swojego przeciwnika już w 1. rundzie czekamy z niecierpliwością na zakłady dodatkowe. Niestety na ten moment bukmacherzy poza kursami na zwycięzcę walki oferują jedynie zakłady na to czy w pojedynku będzie remis.

Głowacki Gleba typy

Głowacki vs Gleba kursy na “Główkę”

Popularny Główka na pewno znajdzie wielu entuzjastów, którzy postawią na niego po zachęcającym kursie 2.17. W naszej opinii jednakże nie warto tutaj kierować swoich pieniędzy w tym starciu. Dla Głowackiego jest to debiut w zawodowym MMA, formule walki o której nie ma zielonego pojęcia. Co prawda ma za sobą fantastyczną przeszłość w boksie zawodowym i zachwycał miliony Polaków w trakcie swojej walki z Marco Huckiem ale niestety jest to już melodia przeszłości. Aktualnie Głowacki w ostatnich walkach pokazywał, że ma coraz większe problemy z trzymaniem ciosów co może być dla niego olbrzymim problemem w MMA.

Głowacki – Gleba kursy na Tołkaczewskiego

Tołkaczewski jest w naszej opinii jeszcze większym faworytem niż wskazują na to kursy. Gleba ma za sobą przeszłość w walkach na gołe pięści zatem jest przyzwyczajony do defensywy w małych (lub w tym przypadku – braku) rękawicach. Głowacki na pewno będzie miał naleciałości z boksu i będzie chował się za podwójną gardą co pozwoli Tołkaczewkskiemu zadawać ciosy na głowę seriami. W MMA dużo trudniej o blokowanie uderzeń, więc ciosy na pewno będą się odkładać nawet jeśli będą szły przez gardę. Gdy dodamy do tego problemy Główki ze szczęką to widzimy wygraną Gleby przed czasem, prawdopodobnie już w 1. rundzie kiedy to zasypie rywala gradem ciosów na siatce, dobije w parterze i będzie po wszystkim.

KSW Colosseum 2: Głowacki vs Gleba kiedy walka?

Do walki dojdzie na gali na stadionie Narodowym, do której dojdzie 3 czerwca 2023 roku w Warszawie.

KSW 83 Colosseum 2 kursy na walki

Zobacz kursy na wszystkie walki KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

Najczęstsze pytania o Głowacki vs Gleba (KSW 83)

  • Kiedy Głowacki – Gleba?
    Do starcia dojdzie 3 czerwca 2023 roku
  • Jakie są na Głowacki – Gleba kursy?
    Faworytem jest Patryk Gleba Tołkaczewski. Kurs na jego wygraną to 1.63, Krzysztof Głowacki jest wyceniany po kursie 2.17.
  • Gdzie znaleźć Głowacki vs Tołkaczewski typy?
    W powyższym artykule