Goha Magical – Marianna Schreiber typy i kursy (09.03)

Będzie się działo w trakcie gali Clout MMA 4. Rękawice skrzyżują ze sobą Goha Magical oraz Marianna Schreiber, wokół której jest ostatnio bardzo głośno, jednak nie ze względów sportowych a na rozchwiane życie osobiste, które podupadło na wskutek jej działań przy freak fightach. Pojedynek ten cieszy się sporym zainteresowaniem, pomimo tego że zapowiada się jednostronnie. Dlaczego tak uważam? Tego dowiedziecie się w artykule, w którym przedstawiam moje Goha Magical – Marianna Schreiber typy oraz analizę tego jak powinno przebiegać to starcie.

Goha Magical - Schreiber zakłady

Wygrana Gohy Magical

4.95

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Marianny Schreiber

1.10

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Goha Magical – Marianna Schreiber typy bukmacherskie (09.03.2024)

Obie Panie nie są zbyt doświadczone w klatce. Dotychczas mają na koncie po jednym starciu w sportach walki na swoim koncie. Co ciekawe, obie opuściły oktagon jako zwyciężczynie swoich pojedynków. Jednakże, czy przełoży się to na starcie, do którego dojdzie w Atlas Arenie? Naszym zdaniem niezbyt. Zawodniczki dzieli olbrzymia różnica wieku oraz potencjału fizycznego. W zdecydowanie lepszej formie jest młodsza – Marianna Schreiber. Żona jednego z posłów będąca w kwiecie wieku dba o swoją kondycję fizyczną, więc dużo lepiej będzie znosić trudy walki. Zapewne pojawi się wielu obserwatorów, którzy powiedzą, że to samo można było powiedzieć przed pierwszym starcie Zwierzyńskiej – wtedy to mierzyła się ze zdecydowanie młodszą od siebie rywalką, Nikolą Bielą, którą finalnie pokonało w drugiej rundzie.

Pomimo wielkiego sukcesy Zwierzyńskiej w debiucie i sensacyjnego zwycięstwa, nie dajemy jej w starciu ze Schreiber, która nosi przydomek “Królowa”. Różnica wieku ale przede wszystkim przygotowania fizycznego będą tym razem nie do przeskoczenia. Biorąc pod uwagę umiejętności, staż treningowy i wszystkie inne przesłanki, nasze Goha Magical – Marianna Schreiber typy zdecydowanie kierujemy w stronę tej drugiej. Żona jednego ze znanych polityków jest olbrzymią faworytką i słusznie, powinna bez problemów poradzić sobie z rywalką, pokonując ją przed czasem, bardzo prawdopodobne, że już w pierwszej rundzie pojedynku.

Goha Magical - Schreiber typy

Margaret – Schreiber kursy bukmacherskie

Zdecydowaną faworytką sobotniego starcia, do którego dojdzie w sobotę w Atlas Arenie jest Schreiber. Idealnie odzwierciedlają to Goha Magical – Marianna Schreiber kursy. Na Mariannę znajdziemy kurs 1.08. Pokazuje to jak olbrzymią faworytką jest i naszym zdaniem są to kursy, które są wystawione bardzo dobrze. Jednakże nigdy nikomu nie polecamy do grania kursu 1.08. Zatem kierujemy swój wzrok w stronę wygranej przed czasem. Ten wynosi już 1.25 zatem jest dużo bardziej atrakcyjny pod względem użycia w zakładach akumulowanych na galę Clout MMA 4. Dodatkowo, spodziewamy się iż przepaść pomiędzy dwoma paniami będzie tak wielka, że pojedynek może zakończyć się już w pierwszej odsłonie pojedynku. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1.75, więc jest bardzo atrakcyjny. Oczywiście, być może Schreiber oszczędzi swoją rywalkę po tym jak ta wykonała wobec niej bardzo miły gest na konferencji prasowej, jednak należy pamiętać, że nadal jest to walka o sławę i pieniądze.