Greg – Szeliga typy i kursy bukmacherskie (Fame MMA 21)

Obaj panowie przygotowują się do tego starcia z niezwykłą intensywnością, trenując bezustannie, by być w optymalnej formie. Komu da to zwycięstwo? Nad tym pochylimy się w tym artykule. Poznajcie nasze Greg – Szeliga typy oraz kursy bukmacherskie, które podają analitycy.

Greg - Szeliga typy

Wygrana Grega

2.85

Obstaw tutaj

Wygrana Szeligi

1.30

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Greg – Szeliga typy bukmacherskie (18.05.2024)

Jedną z najbardziej oczekiwanych walk Fame MMA 21 będzie pojedynek pomiędzy dwoma bardzo różnymi zawodnikami: Gregiem a Szeligą. To starcie, które ma wszelkie predyspozycje, by zostać najlepszym pojedynkiem sobotniej gali. Greg, znany z niezłomnej determinacji i nieprzeciętnej siły jak na swoje warunki fizyczne, już od kilku gal rozgościł się na Fame MMA po tym jak trafił tam z Twittera. Jego charakterystyczny styl walki oraz determinacja sprawiły, że stał się ulubieńcem publiczności i jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w MMA. Jednakże, jego przeciwnik, Szeliga, to równie ambitny zawodnik, gotowy pokazać, że w klatce nie ma litości. Udało mu się to już w ostatniej walce, gdzie pokonał Natana, mając do dyspozycji jedynie jedną rękę.

Walka ta odbędzie się na formule MMA co każdemu z nich daje pewne argumenty. Greg i Szeliga to dwaj zawodnicy o solidnych umiejętnościach w stójce, co sprawia, że ta walka zapowiada się niezwykle ekscytująco. Greg słynie z szybkich ciosów i precyzyjnych kombinacji. Jednak Szeliga to niezwykle brutalny zawodnik, który potrafi skutecznie unikać ataków przeciwnika i odpowiedzieć mocnymi kontrami, ponieważ poluje cały czas na jeden cios. Kluczem do zwycięstwa dla Grega będzie kontrola dystansu i wykorzystanie swojej siły, a następnie przeniesienie walki do parteru, gdzie powinien już górować zdecydowanie nad swoim rywalem. Czy uda mu się sprowadzić Szeligę na matę i wylądować z góry?

Greg - Szeliga typy

Naszym zdaniem tak i przedstawiając nasze Greg – Szeliga typy możemy zaskoczyć wiele osób. Spodziewamy się bowiem wygranej Grega. Naszym zdaniem będzie on w pierwszej fazie pojedynku skutecznie unikał pojedynczych uderzeń Szeligi i uda mu się w ten sposób zmęczyć rywala, który w drugiej rundzie będzie miał problemy kondycyjne. Dzięki temu Greg będzie mógł sprowadzić Szeliego na ziemię a tam rozegrać pojedynek na swoich warunkach, ponieważ w parterze różnica pomiędzy oboma panami powinna być ogromna.

Greg – Szeliga kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na pojedynek pomiędzy Gregiem a Szeligą są niewątpliwie obiektem zainteresowania dla fanów zakładów sportowych. Greg może być faworytem w niektórych bukmacherskich prognozach tak jak między innymi w naszej a kurs na jego wygraną wynosi aż 2.85 co jest niewątpliwie bardzo atrakcyjne dla miłośników obstawiania underdogów. Jednak Szeliga ma swoje atuty i zdolność do zaskakiwania rywala w każdej sekundzie walki.

Nic dziwnego zatem, że ma on wielu zwolenników i ze względu na historię pojedynków należało się spodziewać, że będzie on faworytem bukmacherów i tak jest. Kurs na jego wygraną wynosi raptem 1.30 i naszym zdaniem należy unikać go jak ognia, ponieważ może to być pułapka tej gali.