Gromda 15 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Gromda 15 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Przed nami kolejne walki na gołe pięści w ramach gali Gromda. Gdzie dostępna będzie transmisja Gromda 15 PPV? Rozwiewamy wątpliwości w tym zakresie.

Gdzie oglądać Gromda 15 PPV?

Już 1 grudnia o godz. 20:00 czeka nas gala Gromda. Oczywiście dostępna będzie Gromda 15 PPV bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia. Nie wicie Gromda 15 gdzie oglądać? Wszystko wyjaśniamy!

By uzyskać dostęp do transmisji z gali Gromda 15, trzeba skierować się na stronę internetową gromda.tv. Następnie konieczne jest założenie konta lub zalogowanie się do systemu.

W dalszej kolejności trzeba wykonać test internetu. Później, gdy wszystko działa należycie, można przystąpić do zakupu dostępu PPV.

Jak wykupić Gromda 15 PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Wydarzenia w ramach Gromda online będzie można śledzić na gromda.tv. Już podkreśliliśmy, że Gromda 15 transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Jak postępować krok po kroku, by uzyskać dostęp do transmisji?

  1. Przejdź na stronę internetową gromda.tv.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj.
  3. Wykonaj test odtwarzacza.
  4. Wykup dostęp do gali Gromda 15.

Najtańszy dostęp to wydatek rzędu 34,99 zł. Tyle zapłacisz za transmisję z Gromda 15 live 720p + 24H VOD. Pakiet basic to dość budżetowe rozwiążanie. Premium uzyskasz za 39,99 zł (live 1080p, 7 dni VOD), a VIP kosztuje 44,99 zł (live 1080p, 7 dni VOD, Gromda 14). Każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie.

Czy będzie Gromda 15 stream live za darmo?

A czy będzie dostępny Gromda 15 live stream free? Niestety, nie mamy dobrych wieści, którzy chcieliby obejrzeć tę galę, ale nie zamierzają tracić pieniędzy na stream. Transmisja bezpłatna nie bęzie dostępna. Gromda online za darmo? Nie ma szans!

Pozostaje tylko opcja z Gromda 15 PPV. Jeżeli chcecie śledzić zmagania i jesteście miłośnikami walk na gołe pięści, to na pewno warto wygospodarować środki na transmisję wysokiej jakości. Zawodnicy na pewno stworzą kapitalne widowisko. Wysoka porcja adrenaliny jest wręcz gwarantowana. Będzie ciekawie, będzie się działo!

Przypomnijmy, że gala Gromda 15 czeka nas już 1 grudnia. Rywalizacja wystartuje o godzinie 20:00.