Hajto – Wawrzyniak kursy i typy na walkę (Clout MMA 3)

Walką wieczoru gali Clout MMA 3 będzie starcie dwóch byłych piłkarzy, a więc Tomasza Hajto i Jakuba Wawrzyniaka. Który z nich okaże się lepszy? Sprawdź na walkę Hajto – Wawrzyniak typy, kursy i przygotowane przeze mnie analizy. 

Hajto - Wawrzyniak zakłady

Wygrana Hajto

2.02

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Wawrzyniaka

1.62

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Tomasz Hajto – Jakub Wawrzyniak kursy i typy bukmacherskie (29.12.2023)

Tomasz Hajto ma już za sobą debiutancką walkę w organizacji Clout MMA, w której to w drugiej rundzie dał się poddać Zbigniewowi Bartmanowi. Przed Giannim kolejny sportowy, a konkretniej mówiąc, ex-sportowy pojedynek, w którym jego rywalem będzie debiutujący w świecie freaków Jakub Wawrzyniak. Powyżej możesz zobaczyć na walkę Hajto – Wawrzyniak kursy, które opowiadają się za tym drugim. W dalszej części tekstu zamieściłem szczegółową analizę walki Hajto – Wawrzyniak. Kto wygra?

Hajto – Wawrzyniak typy moim okiem

Nie ma co owijać w bawełnę i otwarcie napiszę, że na walkę Hajto – Wawrzyniak typy, które proponuję, to wygrana Jakuba Wawrzyniaka.

Zastanawiasz się dlaczego sądzę, że to właśnie “Wawrzyn” wyjdzie zwycięsko z walki przeciwko “Gianniemu”? Wcale nie uważam, żeby Jakub Wawrzyniak był jakimś wybitnym fighterem. Zwłaszcza, że to dopiero jego klatkowy debiut. Bardziej dopatruje się tutaj słabości Tomasza Hajto. “Gianni” w pierwszej walce pokazał duży chaos oraz to, że jest kiepsko przygotowany kondycyjnie. Pary starczyło ledwie na pierwszą rundę. Trudno przypuszczać, aby w tym wieku był coś w stanie zmienić w tym zakresie w tak krótkim czasie. Zwłaszcza, że po przeciwnej stronie klatki stanie młodszy Jakub Wawrzyniak, który dłużej pozostawał aktywnym piłkarzem. Wydaje się, że przewaga kondycji może być tym, co zadecyduje o losach pojedynku. Hajto będzie musiał poszukać szybkiego finiszu, ale wobec braku umiejętności, będzie to niezwykle ciężkie. Stąd typowanie wygranej Wawrzyniaka. I niewykluczone, że “Wawrzyn” skończy zmęczonego Hajto przed czasem.

Hajto - Wawrzyniak typy

Hajto – Wawrzyniak kurs na Tomasza Hajto

Poznałeś moje na walkę Hajto – Wawrzyniak typy, a jak prezentują się kursy bukmacherskie. Tomasz Hajto jest underdogiem z mnożnikiem ponad 2 na jego zwycięstwo. Bukmacherzy zauważyli jego słabą dyspozycję w pierwszej walce oraz fakt, że jest zdecydowanie starszy od Jakuba Wawrzyniaka.

Hajto – Wawrzyniak kurs na Jakuba Wawrzyniaka

Mnożnik na wygraną Wawrzyniaka wynosi około 1.60. Takie przed walką Hajto – Wawrzyniak kursy można argumentować tym, że Kuba jest młodszy i zapewne lepiej u niego z wydolnością. Jego zakres umiejętności jest zagadką, ale wydaje się, że nie może być gorszy od Hajto, który tak naprawdę niewiele potrafi.

Kiedy walka Hajto – Wawrzyniak? Gdzie oglądać?

Będzie to walka wieczoru na gali Clout MMA 3, która odbędzie się 29 grudnia 2023 roku. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV.