High League 4 typy, kursy, zakłady, karta walk, gdzie oglądać transmisję, kiedy, o której? (17.09.2022)

W sobotę, 17 września 2022 roku odbędzie się gala High League 4. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie sprawdzisz w przygotowanym przez nas materiale. Odpowiadamy ponadto na pytania o której i kiedy High League 4, gdzie oglądać transmisję? Zapraszamy do lektury tekstu.

High League 4 typy i zakłady bukmacherskie

Jeżeli chodzą Ci po głowie na High League 4 zakłady, to poniżej sprawdzisz nasze typy na trzy nadchodzące walki.

Sprawdź przed High League 4 kursy bukmacherskie

Na niektóre walki High League 4 kursy nie są wysokie, bowiem mają one zdecydowanych faworytów. Niemniej jednak, zawsze możesz postawić High League zakłady akumulowane, dzięki czemu, dodając dwie czy trzy walki do jednego kuponu, otrzymasz wyższy kurs łączony i wyższą ewentualną wygraną. Sprawdź zatem, jak wyglądają High League kursy na najbliższą galę, 17 września 2022 roku. Prezentujemy najciekawsze, w naszym odczuciu walki.

Zawodnik 1 Zawodnik 2 Postaw na High League 4 zaklady

Maja Staśko - 2.13

Mrs Honey - 1.56

OBSTAW TUTAJ

Ferrari - 1.79

Scarface - 1.89

OBSTAW TUTAJ

Mini Majk - 2.01

Salim Chiboub - 1.63

OBSTAW TUTAJ

Artur Szpilka - 1.45

Denis Załęcki - 2.37

OBSTAW TUTAJ

Natsu - 2.70

Lexy Chaplin - 1.35

OBSTAW TUTAJ

Szpilka – Załęcki typy i kursy: wygrana Artura Szpilki po kursie 1.45

Przeanalizujmy zatem nasze High League 4 typy. Artur Szpilka po debiucie w KSW, przystępuje do walki w High League 4. Jego rywalem będzie Denis Załęcki, który w poprzedniej walce musiał uznać wyższość Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Pomimo przewagi w początkowych rundach i lepszych warunków, “Bad Boy” dał się ograć Kubiszynowi. Niektórzy uważają, że prawdziwy sportowiec wygrał z ulicznikiem.

Uważamy, że po stronie Szpilki też jest więcej argumentów. Wywodzi on się z pięściarstwa, gdzie doszedł prawie na sam szczyt, a więc do walki o mistrzostwo świata. Szpila przeszedł sporą metamorfozę. Nie rzuca się już na rywala, niczym wygłodniały tygrys, a co pokazała jego pierwsza walka w KSW, potrafi wyczekać. Jest też stonowany w wywiadach i zachowaniach na ważeniu czy konferencjach prasowych. Denis to typ dzika, który na pewno będzie napierał. Uważamy, że Szpilka wygra, jeżeli rozegra tę walkę mądrze, na swoich zasadach.

Natsu – Lexy typy i kursy: wygrana Lexy Chaplin po kursie 1.35

Na High League typy to także rewanżowa walka Natalii Karmarczyk z Lexy Chaplin. Natsu wygrała pierwszy pojedynek, ale Lexy po porażce wzięła się ostro do treningów. Dowodem tego była wygrana z Fagatą podczas ostatniego występu Lexy na High League. Zakłady bukmacherskie teraz ją faworyzują i uważamy podobnie. Lexy Chaplin powinna wygrać z Natsu, która od ich ostatniego pojedynku nie weszla do oktagonu. Może więc być nieco “zardzewiała”.

Staśko – Mrs Honey typy i kursy: wygrana Mai Staśko po kursie 2.13

Najgłośniejsza twarz polskiego feminizmu kontra kontrowersyjna streamerka. Na tę walkę czekają wszyscy. I choć przed High League 4 typy bukmacherów kierują się w stronę Mrs Honey, to uważamy, że zwyciężcy Maja Staśko. Popularna feministka trenuje w WCA pod okiem dobrych trenerów, nie może narzekać na brak jakościowych sparingpartnerów. Obie debiutują, a więc doświadczenie z treningów powinno wziąć górę na korzyść Staśko. Zwłaszcza, że Maja jest wyższa i ma dłuższy zasięg ramion od swojej rywalki. Czujemy, że wszystko może rozegrać się w stójce. Stawiamy jednak na High League 4 zakłady po prostu na wygraną Mai Staśko. I to wszystkie, trzy nasze High League 4 typy.

high league 4 typy

Kto walczy na High League 4? Karta walk

Organizatorzy High League zapewnili nam 9 interesujących pojedynków, z czego bohaterami dwóch z nich będą kobiety. Zobacz zatem, jak wygląda kompletna na High League 4 karta walk. Kto walczy? Sporo interesujących nazwisk i znanych twarzy freak fightu w Polsce!

 • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
 • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
 • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
 • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
 • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

High League 4 zakłady bukmacherskie Fortuna – tutaj obstawisz galę!

Pamiętaj, że na najbliższą galę High League zakłady bukmacherskie możesz stawiać we Fortunie. To legalny operator, będący partnerem i sponsorem tego wydarzenia już od początku działalności. Z racji tego oferta High League, kursy i zakłady stoją u tego bukmachera na wysokim poziomie. Oprócz tego możesz zgarnąć wiele cennych bonusów, w tym darmowy zakład 20 zł za rejestrację konta!

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

Gdzie oglądać High League 4? Stream i transmisja gali

Niestety, z High League 4 stream online za darmo nie będzie dostępny. Jedynym miejscem, w którym będzie można oglądać galę High League 4 na żywo jest serwis highlive.tv. Znajdziesz tam High League 4 PPV w cenie 34.99 zł lub 39.99 zł, w zależności od wybranego pakietu. Różnią się one jakością oraz dostępnym czasem oglądania po zakończeniu gali.

Kiedy High League 4? O której godzinie początek?

Wiemy już High League 4 kiedy i o której. 17 września 2022 roku, o godzinie 20:30 w Arenie Gliwice.

Krótkie pytania i odpowiedzi

 • GDZIE HIGH LEAGUE 4? Arena Gliwice.
 • KIEDY HIGH LEAGUE 4? 17.09.2022, g. 20:30.
 • GDZIE ZNALEŹĆ NA HIGH LEAGUE 4 TYPY? W naszym tekście.
 • GDZIE STAWIAĆ NA HIGH LEAGUE 4 ZAKŁADY? Fortuna.
 • U KTÓREGO BUKMACHERA NAJLEPSZE HIGH LEAGUE 4 KURSY? Również Fortuna.