High League 6 kursy, typy, karta walk, kiedy, godzina

Czas na High League 6. Kiedy i gdzie się odbędzie? Kto walczy na High League 6? Karta walk? Oj wszystko zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wszelkie szczegóły oraz High League 6 typy, sprawdzisz w naszym tekście.

High League 6 kursy i typy bukmacherskie

Wiemy już, jak wyglądają na High League 6 kursy. Mamy też swoje High League 6 typy,  które publikujemy w dalszej części tekstu. Marcowa gala HL6 zapowiada się rewelacyjnie!

High League 6 kursy i zakłady 1 2

pashaBiceps vs Marcin Dubiel

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

1.12

OBSTAW TUTAJ

4.58

OBSTAW TUTAJ

Szalony Reporter vs Michał Cichy

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Denis Załęcki vs Tybori

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.15

OBSTAW TUTAJ

Konrad Karwat vs Denis Labryga

3.60

OBSTAW TUTAJ

1.20

OBSTAW TUTAJ

Don Diego Kubiszyn vs Dawid Crazy Załęcki

1.22

OBSTAW TUTAJ

3.43

OBSTAW TUTAJ

Marcin Najman vs Paweł Prezes Fen Jóźwiak

2.00

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Daro Lew vs Ludwiczek

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Roger Salla vs Mateusz Haribo Gąsiewski

1.27

OBSTAW TUTAJ

3.09

OBSTAW TUTAJ

Jak widzisz na High League 6 kursy na większość walk pokazują zdecydowanego faworyta. Jak jednak wiadomo nie od dziś, nie zawsze bukmacherskie przewidywania się sprawdzają. Zwłaszcza, kiedy walczą freaki. Stąd często High League 6 typy idą w nieoczywistym kierunku, w poszukiwaniu niespodzianek.

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych. Obstawiaj High League 6 lub dowolne inne zakłady!

High League 6 typy bukmacherskie

Sprawdźcie rewelacyjne High League 6 typy. Oto nasze prognozy przed galą:

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Marcin “El Testosteron” Najman typy i kursy na High League 6

Powiedzmy sobie szczerze, Marcin Najman obecnie nie budzi już większego respektu w oczach przeciwników. Wielokrotnie pokazywał, że nie stać go na zbyt wiele. Wobec tego faworytem tym razem jest Paweł Jóźwiak.

Nasze High League 6 typy zakładają, że nie będzie mieć większych problemów z odnotowaniem triumfu. Jednocześnie przeczuwamy, że walka może skończyć się bardzo szybko. Obydwaj zawodnicy nie mają zbyt dobrej kondycji, więc kto wie, czy o wszystkim nie zadecyduje pierwsza runda.

High League 6

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel typy i kursy na High League 6

Interesuje cię High League 6 typowanie walki wieczoru? W tym przypadku za faworyta uznaje się Jarosława Jarząbkowskiego i niewątpliwie nie ma w tym przypadku. My przeczuwamy, że odnotuje on triumf na punkty.

Co prawda “pashaBiceps” debiut zaliczył w 2022 roku, jednak fakty są takie, że trenuje już od wielu lat i z całą pewnością będzie chciał to wykorzystać. Ma spore umiejętności, a podczas walki na High League 6 będzie również dysponować przewagą fizyczną nad Marcinem Dubielem. Dubiel zdążył już jednak udowodnić, że jest bardzo wytrzymały, co może sprawić, że rywalizacja będzie toczyć się do samego końca.

Lexy Chaplin – Paulina Hornik typy i kursy na High League 6

Oczywiście warto również przestudiować High League kursy na pojedynek pań. Tym razem Lexy Chaplin stanie naprzeciwko Pauliny Hornik. Tutaj wyraźną faworytką jest ta pierwsza. Lexy pokonała dwie rywalki z rzędu i dysponuje większym doświadczeniem niż Paulina Hornik.

Uważamy, że ta walka skończy się już w pierwszej rundzie. Lexy Chaplin ma lepsze warunki i – jak wspomnieliśmy – może się pochwalić większym doświadczeniem. Bardzo możliwy jest scenariusz, że błyskawicznie ruszy do ofensywy i zrobi wszystko, by w mgnieniu oka zakończyć starcie.

High League 6 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • 18 marca 2023 roku
 • Spodek w Katowicach

Wiadomo już, kiedy jest High League 6. Gdzie? Także to wiadomo. Otóż następna gala HL odbędzie się 18 marca 2023 roku, w katowickim Spodku. Warto zarezerwować sobie czas, żeby oglądać stream czy udać się do Katowic, bowiem szykują się naprawdę ogromne emocje. Naturalnie, najwięcej emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych budzi pojedynek Marcin Najman vs Jacek Murański. Za kim będzie publiczność? Przede wszystkim nie wiadomo w ogóle czy do walki dojdzie. Prawdopodobnie nie, bowiem po śmierci Mateusza, syna Jacka Murańskiego, High League 6 szuka nowego rywala dla Marcina Najmana.

Kto walczy na High League 6? Karta walk

Najgłośniejszym starciem miała być, jak już nadmieniliśmy walka Najmana z Murańskim w boksie birmańskim. Ta jednak nie dojdzie do skutku i poznaliśmy nowego rywala Marcina Najmana. Będzie nim Paweł Prezes Fen Jóźwiak. Oprócz tego szykują się też inne ciekawe pojedynki. High League 6 karta walk została zaprezentowana poniżej.

 • Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski – Marcin Dubiel
 • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
 • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski
 • Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak
 • Dawid „Crazy” Załęcki vs Mateusz „Don Diego” Kubiszyn
 • Konrad Karwat vs Denis Labryga
 • Kacper „Ludwiczek” Bociański vs Dariusz “DaroLew” Kaźmierczuk
 • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy
 • Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs Roger Salla

Podczas High League 6 zobaczymy Tomasza Matysiaka, czyli Szalonego Reportera. To nowy nabytek High League, który został zwolniony z Fame MMA. Wiadomo kto walczy na High League 6 z nim. To inny dziennikarz, a więc Michał Cichy.

Interesująco zapowiada się również pojedynek Pashy z Dubielem. “Zwycięzcy dwóch najlepszych walk roku 2022 naprzeciwko siebie.” – czytamy w komunikacie organizatorów. “Marcin w ostatnich pojedynkach imponuje formą. Najpierw 18-minutowa wojna z Kacprem Błońskim, później nokaut na Trombie” – dodają. Czy Dubiel będzie w stanie zaskoczyć faworyzowanego pashęBicepsa? Walka odbędzie się na zasadach MMA, 3 rundy po 3 minuty, a limit wagowy to 79,5 kg.

Wiadomo też, że na High League 6 wystąpi Lexy Chaplin. Jej rywalką będzie Paulina Hornik. Lexy jest zdecydowaną faworytką tego starcia.

Jak jeszcze będzie wyglądać na High League 6 karta walk? Kibice naturalnie zastanawiają się, kogo zobaczą w katowickim Spodku. Odpowiedź na to pytanie stanowi zaprezentowana przez nas karta walk. Zachęcamy do tego, by uważnie ją przeanalizować!

Najważniejsze pytania o High League 6

 • High League 6 kiedy? 18 marca 2023.
 • High League 6 gdzie? Spodek w Katowicach.
 • Karta walk High League 6 – kto walczy? pashaBiceps vs Dubiel i nie tylko.
 • Gdzie na High League 6 typy? W powyższym tekście.
 • Kto ma najwyższe na High League 6 kursy? U oficjalnego partnera gali, a więc bukmachera Fortuna.